User
Pass
2FA
 
 

Search found 170 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [APROBAT] Cerere slot Craciunita_Perversa
Craciunita_Perversa

Replies: 1
Views: 339

PostForum: Admin Request   Posted: 24-04-2017, 20:36:44   Subject: Cerere slot Craciunita_Perversa
Sorry, dar n-am gasit model pentru cerere slot, asa ca voi face dupa modelul de admin:
1. Nick : Craciunita_Perversa
2. Varsta : Mai batrana decat Viorel Lis
3. Vechimea pe server : ~6 ani
4. Ore ...
  Topic: [REZOLVAT] Cerere unban Cracioasa_Sexxxoasa
Craciunita_Perversa

Replies: 2
Views: 852

PostForum: Unban Requests + Complaints   Posted: 29-03-2017, 23:30:38   Subject: [REZOLVAT] Cerere unban Cracioasa_Sexxxoasa
Da-l incolo, restartez routerul si am rezolvat cazul, daca e ban de IP.
  Topic: [REZOLVAT] Cerere unban Cracioasa_Sexxxoasa
Craciunita_Perversa

Replies: 2
Views: 852

PostForum: Unban Requests + Complaints   Posted: 29-03-2017, 22:20:25   Subject: Cerere unban Cracioasa_Sexxxoasa
Am luat "Fake players spamming or protocol violation", automat, de la server, dupa ce am primit fake client.
  Topic: Discutii server.
Craciunita_Perversa

Replies: 5381
Views: 542577

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 29-01-2017, 10:20:18   Subject: Discutii server.
Man, exista doua posibilitati:
1) Sunt cel mai tare hacker, si dau ban cui vreau eu. Asta te include si pe tine. Iti scot accesul cand am eu chef, intru pe server cand vreau etc. Si abuzez de asta du ...
  Topic: Discutii server.
Craciunita_Perversa

Replies: 5381
Views: 542577

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 28-01-2017, 23:14:30   Subject: Discutii server.
Nu, nu are nicio legatura cu nimic. Cel mai probabil teLovesc a luat ban automat de la server, pentru "spam". Cel mai probabil are legatura cu faptul ca am zis eu ca "nu inteleg cum scr ...
  Topic: Discutii server.
Craciunita_Perversa

Replies: 5381
Views: 542577

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 28-01-2017, 22:50:23   Subject: Discutii server.
[quote ascuns]
Nu poti pomeni o discutie normala cand tu dai *** ca ti s-a parut tie ca X a facut nu stiu ce, bazat pe absolut nimic. Vorbeste cu omul intai si vezi de ce a luat ban. Si nu mai acuza bazat pe nimic o ...
  Topic: Discutii server.
Craciunita_Perversa

Replies: 5381
Views: 542577

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 28-01-2017, 21:24:28   Subject: Discutii server.
Abuz? E usor de definit: un abuz este o fapta de agresiune aplicata unei alte persoane, fara fundamente.
Tu abuzezi crunt atunci cand imi dai mie *** pe baza faptului ca "crezi tu ca eu i-am dat ban unui alt player", eu neavand vreodata admin pe serverul asta, si asta fara sa vorbesti cu teLovesc, fara sa v ...
  Topic: Discutii server.
Craciunita_Perversa

Replies: 5381
Views: 542577

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 28-01-2017, 21:12:08   Subject: Discutii server.
[quote ascuns]
Tu i-ai dat ban lu teLovesc?
  Topic: Discutii server.
Craciunita_Perversa

Replies: 5381
Views: 542577

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 28-01-2017, 21:07:49   Subject: Discutii server.
WTF twister, pe bune, mi-ai dat ***? Pentru ca a luat teLovesc ban de la server? Si cumva, asta are legatura cu mine?
Deci pe baza unei supozitii de-a ta imi dai ban, fara dovezi, fara nimic? Asa ceva? Fara sa vorbesti cu teLovesc, fara sa ai vreo dovada, fara nimic?
Daca asta nu e abuz nu mai stiu ce se incadreaza la abuz.
  Topic: Bani de pe internet
Craciunita_Perversa

Replies: 3
Views: 1190

PostForum: Politics & Social   Posted: 22-01-2017, 01:17:37   Subject: Bani de pe internet
Te pot invata eu, dar mai intai trebuie sa trimiti niste bani, sa zicem 30-40 de $, in contul meu.

Astfel, eu voi avea bani facuti pe net si voi avea cum sa te invat pe tine cum sa faci bani facuti pe net.
  Topic: Discuții fitness & bodybuilding
Craciunita_Perversa

Replies: 8
Views: 1954

PostForum: Politics & Social   Posted: 29-12-2016, 19:28:02   Subject: Discuții fitness & bodybuilding
[quote ascuns]
Exista un astfel de "expert"?
  Topic: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar
Craciunita_Perversa

Replies: 30
Views: 5840

PostForum: Politics & Social   Posted: 18-12-2016, 13:17:26   Subject: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar
Vezi, "argumentul" tau se prabuseste de indata ce scrii "fi-ti". Dupa ce te vei educa putin si vei invata sa scrii corect in limba romana, putem avea speranta unui dialog civilizat. Spor la invatat!
  Topic: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar
Craciunita_Perversa

Replies: 30
Views: 5840

PostForum: Politics & Social   Posted: 18-12-2016, 00:03:18   Subject: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar
E un lucru interesant atunci cand poti confunda in mod autentic persoanele *** cu decenta si persoanele hetero cu agresivitatea.
  Topic: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar
Craciunita_Perversa

Replies: 30
Views: 5840

PostForum: Politics & Social   Posted: 17-12-2016, 22:43:48   Subject: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar

Serios? Cum reflecta? De unde stii "cine sunt" si "ce sunt", si de ce e asta relevant in orice fel?
Cum ar "face tara de rahat" recunoasterea iubirii dintre doua persoane care vor sa fie impreuna, de comun acord, fara a leza pe nimeni altcineva?
Ce legatura are legalizarea unei astfel de relatii cu "poporul de ***"? Ce legatura au cuplurile *** care exista deja, oricum, cu orice?
Prin faptul ca nu mai vezi prin multe locuri acest drept si, prin urmare, vei fi aratat cu ...
  Topic: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar
Craciunita_Perversa

Replies: 30
Views: 5840

PostForum: Politics & Social   Posted: 17-12-2016, 19:32:05   Subject: Mariajul intre persoane de acelasi sex, thread, nu chestionar
Castatoria intre *** din pacate nu mai este ceva ce tine de TINE, este ceva ce tine si de persoanele din jurul tau.
Ba este la fel de mult ceva ce tine de "tine" ca si casatoria ta sau a oricui altcuiva. Are la fel de multa relevanta si greutate.
Atata timp cat eu am fost crscut (scoala, familie, societate) cu mentalitatea ca relatia dintre doua persoane de acelasi sex este ceva imoral, ilegal si ceva ce doar o persoana bolnava ar face, nu, nu sunt de acord.
Cum ai fost tu crescut e complet irelevant pentru o discutie rationala. La fel de bine ai putea zice &q ...
 
Page 1 of 12 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-04-2024, 07:44:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x