User
Pass
2FA
 
 

Search found 7 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Migration requests rejected for having trial classes?
Deaddude

Replies: 14
Views: 1755

PostForum: Trash   Posted: 04-09-2019, 20:20:19   Subject: Migration requests rejected for having trial classes?
[quote ascuns]
Hello Sarah,
Many thanks for the helpful info. I have resubmitted my request with a fair warning that Trial characters exist on the account. Let's hope it gets considered.
  Topic: Migration requests rejected for having trial classes?
Deaddude

Replies: 14
Views: 1755

PostForum: Trash   Posted: 04-09-2019, 19:35:18   Subject: Migration requests rejected for having trial classes?
I just requested a migration from Genesis to Legion (old account, returning player from 2014) and it got rejected.
The reason for rejection was that I already had 100+ lvl characters on the servers. The characters in discussion are actually TRIAL (limited tim ...
  Topic: Skills to pay the bills
Deaddude

Replies: 4
Views: 1022

PostForum: Romanian   Posted: 04-04-2011, 23:25:59   Subject: Skills to pay the bills
Am si eu o reclamatie legata de modul in care va alegeti gm-ii, mai exact impotriva unuia dintre ei.
Se pare ca domnu` Skills care nu-i in stare sa verifice un log sau un ticket e bun totusi sa dea Ban / Kick.
Am 3 printuri si vreau sa le vedeti:
- http:/ ...
  Topic: Recrutari (Old)
Deaddude

Replies: 187
Views: 29640

PostForum: Trash   Posted: 04-04-2011, 22:00:10   Subject: Recrutari (Old)
Nume IRL: Vlad
Nume ingame: Baalzebub
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Baalzebub
In ce guilda ai fost inainte si de ce ai iesit: Surrounded By Retards (destramata) si Snails Gone Mad (de acolo am iesit ca sa postez a ...
  Topic: Rap vs. Manele vs. Rock
Deaddude

Replies: 133
Views: 25742

PostForum: Trash   Posted: 14-11-2010, 13:09:58   Subject: Rap vs. Manele vs. Rock
[quote ascuns]

Poti la fel de bine sa spui "manele".
Roace metalice sataniste ftw! ( trupe vocal-instrumentale de muzica crestineasca )
  Topic: Postul Craciunului
Deaddude

Replies: 37
Views: 6864

PostForum: Romanian   Posted: 14-11-2010, 12:23:34   Subject: Postul Craciunului
[quote ascuns]
De acord, avand in vedere ca vom sta mai mult in casa.
  Topic: wowfreakz 2 - 0 surrounded by retards
Deaddude

Replies: 4
Views: 1037

PostForum: Romanian   Posted: 03-11-2010, 23:06:27   Subject: wowfreakz 2 - 0 surrounded by retards
De fapt e a-III-a oara cand se intampla.
Data trecuta a venit Skillz ingame si a preferat sa ne spuna ca n-are ce face si sa ne acuze de Scam in loc sa verifice niste log-uri.
Multumim pentru ajutor, Xh3lar. (Baalzebub here.)
Nu are acces la log-uri? .. funny, ma intreb de ce mai venise.
Am dat roll, itemele trebuie sa ajunga la:
- Split Shape Belt - Pjanic
- Phase ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-03-2024, 06:39:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x