User
Pass
2FA
 
 

Search found 615 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Pony Zone - WoW Edition.
Gotflow

Replies: 14700
Views: 820145

PostForum: Trash   Posted: 24-08-2011, 10:22:01   Subject: Pony Zone - WoW Edition.
[quote ascuns]
Sper ca nu o sa avem neplacerea de a vedea un pvp movie facut de tine. Mai bine improvizeaza un catwalk la tine in camera si prezinta-ne tinutele tale extravagante, colectia toamna 2011 poate.
  Topic: Ce anume va incanta la Cataclysm?
Gotflow

Replies: 60
Views: 10496

PostForum: Romanian   Posted: 23-08-2011, 23:20:53   Subject: Ce anume va incanta la Cataclysm?
Nu o sa mai fie ca in WOTLK clasele A,B,C stricate si OP, acum o sa fie clasele X,Y,Z stricate si OP. Dar o sa pot sa imi bat joc de toti care jucau clasele A,B,C si dupa nerful de pe cata deodata numai au pic de skill.
Oricum probabil o sa fie oribil jocul s ...
  Topic: World of Warcraft - PewBear vs a 2200 rated rogue ( Duels )
Gotflow

Replies: 72
Views: 11108

PostForum: WoW Movies   Posted: 23-08-2011, 23:13:25   Subject: World of Warcraft - PewBear vs a 2200 rated rogue ( Duels )
Data viitoare cand imi mai faceti emorage+alt f4 dupa ce va luati farm tu si partenerul tau o sa imi aduc aminte sa fac un ss, poate o sa te ajute cu memoria.
Dar bine ca stii si pe ce server eram acum 1 an si cu ce partener jucam -
  Topic: World of Warcraft - PewBear vs a 2200 rated rogue ( Duels )
Gotflow

Replies: 72
Views: 11108

PostForum: WoW Movies   Posted: 23-08-2011, 22:17:42   Subject: World of Warcraft - PewBear vs a 2200 rated rogue ( Duels )
derp
  Topic: World of Warcraft - PewBear vs a 2200 rated rogue ( Duels )
Gotflow

Replies: 72
Views: 11108

PostForum: WoW Movies   Posted: 23-08-2011, 21:32:06   Subject: World of Warcraft - PewBear vs a 2200 rated rogue ( Duels )
[quote ascuns]
wow impresionant.
250 wins si 200 loses cu MMR abuse lol.
Sunteti definitia termenului 'wotlk heroes' , cand jucam vs voi, faceati mereu 1 singur lucru fiecare meci desi pierdeati marea majoritate si nu schimbati nimic la strategie, defapt nici nu aveati stra ...
  Topic: Woundman 15 - Assasination 85 Rogue
Gotflow

Replies: 14
Views: 2855

PostForum: WoW Movies   Posted: 23-08-2011, 08:46:54   Subject: Woundman 15 - Assasination 85 Rogue
[quote ascuns]
Voi habar nu aveti ce se intampla acolo LOL.
Va laudati intre voi filmele cu skill sub orice jucator mediocru si va treziti sa comentati la chestii dinastea care va trec mult peste cap.
  Topic: Nattasha/Decan 2v2Arena Disc Priest Rogue
Gotflow

Replies: 123
Views: 21052

PostForum: WoW Movies   Posted: 21-08-2011, 18:36:47   Subject: Nattasha/Decan 2v2Arena Disc Priest Rogue
[quote ascuns]
lol ok. Puteti mai bine sa faceti o ghilda <Fanclubul meu> si sa intrati in ea toti astia pro
  Topic: Curse 3
Gotflow

Replies: 13
Views: 2629

PostForum: WoW Movies   Posted: 18-08-2011, 14:15:36   Subject: Curse 3
[quote ascuns]
LOL, joaca genial magii, nu sunt roboti sa faca 100% din dueluri aceleasi chestii. Also faza cand gameking la 2 stackuri de FOF a dat df si la trinketul rogului coldsnap si iar df nu o mai vazusem la nimeni pana atunci si daca faci asta acum pe 3.3.5 e duelul aproape mereu castigat ( rogue ia ful poly tu resetezi si singura modalitate in care te mai atinge e sa dea clos vanish, caz in care ii mai ramane 1 vanish care nu il ajuta cu mai n ...
  Topic: Programe de captura video
Gotflow

Replies: 19
Views: 3021

PostForum: Romanian   Posted: 17-08-2011, 03:27:56   Subject: Programe de captura video
http://www.arenajunkies.com/topic/138037-hd-high-quality-movie-guide/
  Topic: Ce clasa o sa jucati in cata,pt cei care se plictisesc:d
Gotflow

Replies: 129
Views: 25309

PostForum: Romanian   Posted: 17-08-2011, 03:23:25   Subject: Ce clasa o sa jucati in cata,pt cei care se plictisesc:d
O sa fie interesant de vazut in pvp care erau in top doar din cauza compulu\clasei\specului si care erau pe merit.
Cred ca multe nume o sa dispara si o sa fie inlocuite de urmatorul val de jucatori carati.
Nu m-am interesat aproape deloc de cata dar o sa fie bine ca la un anumit interval de timp tot o sa apara patchuri noi si nu jucam doar pe acelasi patch unde deja se stie ce e OP si stricat la el si nu avem ce-i face.
Sper ca pvpul sa fie fun si sa il putem practica in liniste ca pe WOTLK, ...
  Topic: bafta :p
Gotflow

Replies: 244
Views: 41675

PostForum: Romanian   Posted: 09-07-2011, 21:01:57   Subject: bafta :p
Impart fix parerea lui pax dar daca ti-o spun asa se trezeste cavalerul dreptatii din tine cu nume albastru si imi da ban pentru frustrariile proprii.
Degeaba imi vorbesti tu de sus si vi ca snobu sa incerci sa imi arati realitatea ca si cum am trait in vreo bula, intr-o lume a mea fara sa am habar de nimic. Oamenilor le place sa categorizeze si tu pe baza unor informatii minuscule deja mi-ai gasit eticheta si se vede din atitudine ce parere ai.
Revino-ti baiete ce pot sa zic,
doar justitiar snob.
hai s@L
  Topic: bafta :p
Gotflow

Replies: 244
Views: 41675

PostForum: Romanian   Posted: 09-07-2011, 11:13:52   Subject: bafta :p
[quote ascuns]
Cum dumnezeu sa nu picati bacul la romana daca din ce am scris eu tu ai inteles offtopic certuri si "poneisme"
Asta e motivul pentru care urasc sa vorbesc la modul serios ,cum as vorbi cu cineva fata in fata. Porti o discutie cu cineva si apare un random poster cu musca pe caciula care nu are nicio treaba.
O sa revin la programul obisnuit de facut bascalie, n-ai cu cine
  Topic: bafta :p
Gotflow

Replies: 244
Views: 41675

PostForum: Romanian   Posted: 09-07-2011, 10:51:13   Subject: bafta :p
Imi place cum tu absolut tot ce zici legi de experienta ta la nu stiu ce liceu de 2 lei din satul X. Degeaba incerc eu sa-ti explic alte culori daca tu vezi alb-negru.
Daca te deranjeaza cand nu iti sustine cineva parerile si ai cumva impresia ca opiniile tale sunt niste adevaruri absolute atunci nu stiu de ce mi te tot adresezi ca tu oricum ai in cap ideea formata, daca nu mai e loc si de a mea de ce sa te mai obosesti sa scrii atat.
Am dat acum 2 ani si oricat de indulgenti ar fi profesorii de la 9.30 la >5 nu ma scadea oricum si chiar mi-am dat minimul de interes pentru bac, m-am uitat incet incet peste m ...
  Topic: bafta :p
Gotflow

Replies: 244
Views: 41675

PostForum: Romanian   Posted: 09-07-2011, 03:37:06   Subject: bafta :p
[quote ascuns]
Hai du-te cu trollingul tau de aici ca vorbesc la subiect
Ce legatura are bacul meu cu scuzele de prin topicul asta? Daca iti spun ca eu cand am dat erau orale si sport imi sari in cap ca era mai usor. Ok primeai nota mai mare la oral si sport si aceste note iti ridica media dar cand toata lumea era avantajata in egala masura, competitia era exact aceeasi pentru facultate. Si nota la sport nu te prea ajuta daca picai la romana.
Cand vad scuze gen : profesorii, sistemul, camerele etc mi se scoala parul de pe spate. S-a corectat mai sever ca in alti ani, corect, dar sever inseamna note mici de 5-6-7 si nu 2-3-4. A ...
  Topic: bafta :p
Gotflow

Replies: 244
Views: 41675

PostForum: Romanian   Posted: 09-07-2011, 01:24:22   Subject: bafta :p
Daca venea cineva si va dadea toata materia la inceputul anului si restul timpului il petrcea scobindu-se in nas, tot trebuia sa luati bacu.
 
Page 1 of 41 Go to page 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 25-04-2024, 08:38:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x