User
Pass
2FA
 
 

Search found 261 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Enrage.
MIGHTY NELLY

Replies: 43
Views: 7131

PostForum: Romanian   Posted: 12-02-2015, 12:21:40   Subject: Enrage.
[quote ascuns]
Bai lasa-ma esti un fel de zeu tu ce sa-ti povestesc..am, da, multe nemultumiri din partea stafului pentru ca NU STITI WOW si cand va zice un player ceva nici treaba nu aveti voi. Si daca am vrut sa-mi ...
  Topic: Un guide .
MIGHTY NELLY

Replies: 14
Views: 2130

PostForum: Romanian   Posted: 11-02-2015, 00:59:46   Subject: Un guide .
Incepusem eu sa fac, dar mi-a inchis un cretin topicul si s-a duc dracu tot, asa ca parerea mea ca nu merita, astia nu merita.
  Topic: Dk frost.
MIGHTY NELLY

Replies: 15
Views: 2103

PostForum: Romanian   Posted: 10-02-2015, 17:20:03   Subject: Dk frost.
Ala a facut rating numai cu retri nu cu holy si oricum nu poti sa bati double dps niciodata si nu poti pica un healer ca frost, asa ca degeaba tot continuati discutia asta ca dk frost nu e bun decat la bg. Bine, acum ca picati voi cu din aia fara iteme sau cu ...
  Topic: Dk frost.
MIGHTY NELLY

Replies: 15
Views: 2103

PostForum: Romanian   Posted: 10-02-2015, 11:10:52   Subject: Dk frost.
E bun frost si pe cataclysm daca joci 2h, dar nu rezista mai deloc si de aia nu joaca nimeni in arene, iar in pve de ce ar juca cineva frost daca setul da bonus pentru unholy? si oricum e bun si in pve frost chiar si fara bonusul ala. Si asa ca fapt divers in ...
  Topic: Legat de clase
MIGHTY NELLY

Replies: 13
Views: 2171

PostForum: Romanian   Posted: 09-02-2015, 18:34:32   Subject: Legat de clase
[quote ascuns]
Pe mop retribution o sa fie mai aproape de normal, adica aici ma refer ca e o clasa de suport mai mult care sa zic asa mai pe intelesul tuturor care poate sa iese din slow, are bula pe el si parteneri, reduction dmg la fel pe el si pe parteneri, stun, blind aoe ...
  Topic: Enrage.
MIGHTY NELLY

Replies: 43
Views: 7131

PostForum: Romanian   Posted: 09-02-2015, 16:47:45   Subject: Enrage.
Itemele legendare nu se baga oricum, iti garantez ca pe ala se ia $$$$, iar in legatura cu ce au facut astia pe mop.. da, am vazut zona de start la pandaren, merge -
  Topic: Parere
MIGHTY NELLY

Replies: 24
Views: 3659

PostForum: Romanian   Posted: 08-02-2015, 13:57:50   Subject: Parere
Mage pentru ca in panda l-au facut foarte usor si da dmg imens sau warrior care e defapt cea mai usoara clasa de jucat de pe panda si are dmg foarte mare si constant, desi vad ca nu e in lista postata de tine.
  Topic: Freakz e baza
MIGHTY NELLY

Replies: 24
Views: 4133

PostForum: Other   Posted: 08-02-2015, 13:42:45   Subject: Freakz e baza
[quote ascuns]
In octombrie cand am intrat ultima data pe frix sa fac arene nu mergea absolut DELOC petul la dk, adica intra in textura si acolo ramanea, iar acum cateva zile am intrat din nou si chici ce? petul la dk inca nu merge. Topicuri au fost facute destule, chiar si de mine, dar le-a fost dat rejected pentru ca merge bine petu ...
  Topic: Intrebare hack/bot/whatever
MIGHTY NELLY

Replies: 40
Views: 5553

PostForum: Romanian   Posted: 31-01-2015, 11:33:33   Subject: Intrebare hack/bot/whatever
[quote ascuns]

Nu e de la char; merge armory ca pe frix.
  Topic: Intrebare hack/bot/whatever
MIGHTY NELLY

Replies: 40
Views: 5553

PostForum: Romanian   Posted: 30-01-2015, 18:15:21   Subject: Intrebare hack/bot/whatever
[quote ascuns]
Daca joci priest ca trix si mai parcurgi 100m garduri pana dai fear e normal sa iei garotte. E vorba aia: print or never happened. Se mai zicea si de moldova ca in loc de dispell player avea dispell party sau trix in loc de fear normal avea fear la 5 minute sau chowtarl nu putea da dispersion daca avea mai mult de 500 hp Raised eyebrow
Voi daca jucati pe frixie nu aveti cum sa fiti obisnuiti cu un timp de reactie mic mai ales cand trix e rank 1 ...
  Topic: Intrebare hack/bot/whatever
MIGHTY NELLY

Replies: 40
Views: 5553

PostForum: Romanian   Posted: 30-01-2015, 15:51:41   Subject: Intrebare hack/bot/whatever
Aia a fost o intamplare cu garrote, iar daca ar fi altceva s-ar intampla de multe ori nu doar odata. Chestia aia cu energy regen e de la frix nu de la un anumit player. Eu in clipu asta vad doar un war care e un fel de boss in pve si rmu spameaza dmg in el fara sa primeasca macar 1 clone niciunu dintre ei chiar daca magu nu da silence pe cast.. ca pe frix)))
  Topic: rogue vs warrior....overpower
MIGHTY NELLY

Replies: 12
Views: 2859

PostForum: Other   Posted: 28-01-2015, 12:50:28   Subject: rogue vs warrior....overpower
Si-a facut crony rogue? ca prea da cu spatele Raised eyebrow
  Topic: GEAR
MIGHTY NELLY

Replies: 3
Views: 1239

PostForum: Other   Posted: 21-01-2015, 20:20:18   Subject: GEAR
https://forum.wow-freakz.com/FAIL-t340213.html
Cyade eu nu nu stiu care e rolul tau pe forumul asta; wow nu stii, sa vorbesti cand trebuie nu stii si inchizi si topicurile doar pentru ca nu stii sa citesti.
Eu ma refeream ca o sa se bage gear de inceput de patch pe ultimul patch si o sa fie dezavantajate unele clase, SI DA LA VOI PE SERVER, iar poza aia pot sa o fac si pe un server din moldova ca nu conteaza aia, eu am vrut sa va arat cat absorb da totemul cu un anumit spell power si cat de in ...
  Topic: FAIL
MIGHTY NELLY

Replies: 2
Views: 1089

PostForum: Romanian   Posted: 21-01-2015, 16:56:47   Subject: FAIL
Revin la chestiunea cu gearul care o sa se bage pe mop. In viziunea mea chestia asta o sa fie la fel de fail ca eventul lui zohl de la 3v3 unde clasele de spell o sa fie mult avantajate, dar nu numai asta. Mie nu mi se pare normal sa bagi gear de acum 2 patchuri pe din 100 de motive, iar cel mai bun dintre ele fiind faptul ca s-au schimbat SPELURILE/TALENTELE de pe patchurile trecute, iar unele clase in gear mai slab sunt foarte mult dezavantajate.
Am luat ca exemplu totemul de absorb de la sha ...
  Topic: Stimulare votepoints.
MIGHTY NELLY

Replies: 30
Views: 5744

PostForum: Other   Posted: 21-01-2015, 13:25:08   Subject: Stimulare votepoints.
S-a discutat despre char trade in general si s-a spus nu, dar chestia asta mi se pare foarte tare pentru ca nu este cum era pe lk pe frix cand iti muta un gm charele cu itemele sau cum mai era..
Acum intrii pe site, te loghezi pe cont, dai view characters si in dreptul charului este un "buton" cu sell char care iti trimite charu intr-o lista cu charele care sunt la vanzare si care solicita pretul si iti dispare si de pe cont, dar care desigur ii poti da returnare cand vrei; cand cinev ...
 
Page 1 of 18 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 06:42:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x