User
Pass
2FA
 
 

Intrebare hack/bot/whatever
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message5580
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 31-01-2015, 07:59:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. e posibil sa aberze eu
2. e posibil sa nu mearga armory bine

dar sunt oare singurul care a vz ca gagiul asta are 8 puncte la primul spec si 18 la al treilea? 26 de puncte si rupe secunda in 3 ? -

https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vvtf

p.s urmaresc toate topicurile legate de el.sunt curios sa vad ce se decide pana la urma cu el.

is he the best rogue ever created? sau e un alt codat? - juriul va decide




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 31-01-2015, 08:30:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fenriabis wrote:
1. e posibil sa aberze eu
2. e posibil sa nu mearga armory bine

dar sunt oare singurul care a vz ca gagiul asta are 8 puncte la primul spec si 18 la al treilea? 26 de puncte si rupe secunda in 3 ? -

https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vvtf

p.s urmaresc toate topicurile legate de el.sunt curios sa vad ce se decide pana la urma cu el.

is he the best rogue ever created? sau e un alt codat? - juriul va decide


WTF ?! Nici tu nu cred ca stii ce ai scris...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MIGHTY NELLY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2015 11:44)
Joined: 12 May 2014
Posts: 268, Topics: 32
Location: Fjords

Reputation: 52.3
Votes: 15

 
Post Posted: 31-01-2015, 11:33:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fenriabis wrote:
1. e posibil sa aberze eu
2. e posibil sa nu mearga armory bine

dar sunt oare singurul care a vz ca gagiul asta are 8 puncte la primul spec si 18 la al treilea? 26 de puncte si rupe secunda in 3 ? -

https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vvtf

p.s urmaresc toate topicurile legate de el.sunt curios sa vad ce se decide pana la urma cu el.

is he the best rogue ever created? sau e un alt codat? - juriul va decide


Nu e de la char; merge armory ca pe frix.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkworld81
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-06-2017 09:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 792, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 32

 
Post Posted: 31-01-2015, 12:18:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ar fi sa fie o problema de la talente , el nu are nici o vina . Nu sta in puterea lui sa rezolve bugs de la clasa lui , atata timp cat nu e un hack sau altceva ar trebui sa fie ok . Acum sa fim realisti , oricine da de un bug la clasa sa , il foloseste , unele clase au bugs mai mari ce au un impact mai mare asupra jocului , dar in mare parte toti ne folosim de asa zise exploituri mai mari sau mai mici , intentionat sau nu. Mie mi se pare stupid ca nu se foloseste nimeni de capacitatea baietasului de a gasi exploits intr-un avantaj , daca se pricepe la gasirea chichitelor , de ce nu il face nimeni si sa le raporteze ? nu spun ca banarea lui ar fi o solutie .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 31-01-2015, 12:45:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkworld81 wrote:
Daca ar fi sa fie o problema de la talente , el nu are nici o vina . Nu sta in puterea lui sa rezolve bugs de la clasa lui , atata timp cat nu e un hack sau altceva ar trebui sa fie ok . Acum sa fim realisti , oricine da de un bug la clasa sa , il foloseste , unele clase au bugs mai mari ce au un impact mai mare asupra jocului , dar in mare parte toti ne folosim de asa zise exploituri mai mari sau mai mici , intentionat sau nu. Mie mi se pare stupid ca nu se foloseste nimeni de capacitatea baietasului de a gasi exploits intr-un avantaj , daca se pricepe la gasirea chichitelor , de ce nu il face nimeni si sa le raporteze ? nu spun ca banarea lui ar fi o solutie .

Acel exploit e folosit de foarte multa lume si staff-ul stie despre acest exploit, nu e el singurul care il stiu, a auzit de el si acum il foloseste sa faca si el putin rate. Ca sa`l baneze pe el ar trebui sa baneze si o parte din rogues din guilde de top care desigur si ei folosesc astfel de prostii. Trebuie sa asteptam sa se rezolve sau sa se bage mop.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 31-01-2015, 12:52:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="MIGHTY NELLY"][quote="Fenriabis"]

la mine vad ca arata corect -




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 31-01-2015, 14:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fair wrote:

Acel exploit e folosit de foarte multa lume si staff-ul stie despre acest exploit, nu e el singurul care il stiu, a auzit de el si acum il foloseste sa faca si el putin rate. Ca sa`l baneze pe el ar trebui sa baneze si o parte din rogues din guilde de top care desigur si ei folosesc astfel de prostii. Trebuie sa asteptam sa se rezolve sau sa se bage mop.


Serios? Nici nu stiu de ce ma mir...mie mi`ar fi rusine cu o asa mentalitate de roman.
Vrei sa spui ca daca lumea foloseste un exploit, Staff`ul stie de el dar inca nu a gasit o solutie, este ok ca toata lumea sa profite de el in continuare? Vai de capul meu..

Vrei sa iti compar cu o alta situatie dupa mentalitatea asta de gaina?
Vezi un jucator cu speedhack in bg, il vezi ca abuzeaza (hack sau exploit, same shit) si GM`ul il baneaza ca nu e corect ce face. Daca era intr`un raid cu ghilda lui, nu afla nimeni cine se foloseste de speedhack, right?
Exact asa il vad si eu pe asta, foloseste un exploit de energy regen care il avantajeaza in arene, il vad ca abuzeaza, exista si un filmulet din care reiese toata povestea. Daca il folosea in raid, exact ca in exemplul de mai sus, nu avea cine sa stie doar ghilda lui. Sa nu zic ca nu e un random care se foloseste de asa ceva la 1.5k rating(chiar si in cazul asta, ban`ul este solutia) e la 2.7k mmr si se crede bun folosind un exploit.

Explica`mi tu de ce se da ban daca folosesti speedhack in bg? Ca daca se poate in BGs, se poate si in raid, si multa lume se poate folosi de acest lucru, dar nu stie nimeni.

Am ajuns la concluzia ca sunteti incapabili sa bagati frica in jucatorii care folosesc exploituri.

Posturi unite automat, 31-01-2015, 14:48:56

MIGHTY NELLY wrote:
Chestia aia cu energy regen e de la frix nu de la un anumit player.


Uite pentru tine mi`am dat restore la rogue, am facut un duel cu un warrior sa imi dea Throwdown si mie nu mi`a sarit energy`ul cu 50. Oare fac ceva gresit,nu? A,da? Nu folosesc exploit ca altii, cred ca asta e problema.



Last edited by Shadowy on 31-01-2015, 16:35:03; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neverdierat
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-01-2016 02:51)
Joined: 29 Jan 2015
Posts: 132, Topics: 43
Location: United Kingdom

Reputation: -216.5
Votes: 12

Post Posted: 31-01-2015, 16:31:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai frate lasati-ma cu rng ca nu a fost prima arena in care a facut asta, tocmai sa nu dau fear. E rng o data nu mereu. Plus ca mai sunt si altii care am vazut ca au postat ca patesc la fel.
Iar de energy glumiti sper. Exploit de care stiu toti si nu se face nimic? Pai tu nu poti face nimic ca esti permanent low hp, voi vedeti ca are dmg in continuu ? Abilitate dupa abilitate toata arena? S-a ajuns se da trinket la primu cc din joc pentru ca stiu ca nu pot sa moara ca spameaza dmg toata arena si stai numai defensiv.
E de ajuns sa iti dea cs o data , chiar si fara cdz si esti mort de la full HP , ca energyu' nu e o problema, nu mai trebuie sa il gestionezi, tu dai acolo ca orbu'. Trist.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bayern
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-04-2015 13:19)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 338, Topics: 38
Location: Ploiesti

Reputation: 99.9
Votes: 19

Post Posted: 31-01-2015, 16:43:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neverdierat wrote:
Hai frate lasati-ma cu rng ca nu a fost prima arena in care a facut asta, tocmai sa nu dau fear. E rng o data nu mereu. Plus ca mai sunt si altii care am vazut ca au postat ca patesc la fel.
Iar de energy glumiti sper. Exploit de care stiu toti si nu se face nimic? Pai tu nu poti face nimic ca esti permanent low hp, voi vedeti ca are dmg in continuu ? Abilitate dupa abilitate toata arena? S-a ajuns se da trinket la primu cc din joc pentru ca stiu ca nu pot sa moara ca spameaza dmg toata arena si stai numai defensiv.
E de ajuns sa iti dea cs o data , chiar si fara cdz si esti mort de la full HP , ca energyu' nu e o problema, nu mai trebuie sa il gestionezi, tu dai acolo ca orbu'. Trist.


sunt si eu fericiti ca au acolo 2700 la statistici. apropo, pe vvtf asta l am vazut mai demult cu speedhack in stealth. El imi spune ca avea sprint pe el, dar gladiatorlossa nu mi a anuntat sprintul si nici nu avea bufful de la sprint dupa ce a iesit din stealth(a dat sap si a facut open cu cheap shot instant), ma rog, nu mai cinteaza din moment ce nu l am filmat.
@inoffensive, nu esti singurul, stai linistit

Posturi unite automat, 31-01-2015, 16:41:08

Neverdierat wrote:
Hai frate lasati-ma cu rng ca nu a fost prima arena in care a facut asta, tocmai sa nu dau fear. E rng o data nu mereu. Plus ca mai sunt si altii care am vazut ca au postat ca patesc la fel.
Iar de energy glumiti sper. Exploit de care stiu toti si nu se face nimic? Pai tu nu poti face nimic ca esti permanent low hp, voi vedeti ca are dmg in continuu ? Abilitate dupa abilitate toata arena? S-a ajuns se da trinket la primu cc din joc pentru ca stiu ca nu pot sa moara ca spameaza dmg toata arena si stai numai defensiv.
E de ajuns sa iti dea cs o data , chiar si fara cdz si esti mort de la full HP , ca energyu' nu e o problema, nu mai trebuie sa il gestionezi, tu dai acolo ca orbu'. Trist.


sunt si eu fericiti ca au acolo 2700 la statistici. apropo, pe vvtf asta l am vazut mai demult cu speedhack in stealth. El imi spune ca avea sprint pe el, dar gladiatorlossa nu mi a anuntat sprintul si nici nu avea bufful de la sprint dupa ce a iesit din stealth(a dat sap si a facut open cu cheap shot instant), ma rog, nu mai cinteaza din moment ce nu l am filmat.
@inoffensive, nu esti singurul, stai linistit

Posturi unite automat, 31-01-2015, 16:43:15

Neverdierat wrote:
Hai frate lasati-ma cu rng ca nu a fost prima arena in care a facut asta, tocmai sa nu dau fear. E rng o data nu mereu. Plus ca mai sunt si altii care am vazut ca au postat ca patesc la fel.
Iar de energy glumiti sper. Exploit de care stiu toti si nu se face nimic? Pai tu nu poti face nimic ca esti permanent low hp, voi vedeti ca are dmg in continuu ? Abilitate dupa abilitate toata arena? S-a ajuns se da trinket la primu cc din joc pentru ca stiu ca nu pot sa moara ca spameaza dmg toata arena si stai numai defensiv.
E de ajuns sa iti dea cs o data , chiar si fara cdz si esti mort de la full HP , ca energyu' nu e o problema, nu mai trebuie sa il gestionezi, tu dai acolo ca orbu'. Trist.


sunt si eu fericiti ca au acolo 2700 la statistici. apropo, pe vvtf asta l am vazut mai demult cu speedhack in stealth. El imi spune ca avea sprint pe el, dar gladiatorlossa nu mi a anuntat sprintul si nici nu avea bufful de la sprint dupa ce a iesit din stealth(a dat sap si a facut open cu cheap shot instant), ma rog, nu mai cinteaza din moment ce nu l am filmat.
@inoffensive, nu esti singurul, stai linistit



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 31-01-2015, 17:09:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok.

Deja ati dat-o in drama si s-au lamurit deja si anumite chestii.
Am luat acest topic la cunostinta / evidenta, insa nu va promit un fix cat mai rapid, trebuie sa vedem exact ce si cum se intampla.

Multumesc celor care au tinut acest topic pe subiect si au incercat sa explice anumite chestii.


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 02-02-2015, 08:35:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fixed @ partea cu energy regen.

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Juhziz, 31 January 2015 15:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 11-05-2024, 07:07:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x