User
Pass
2FA
 
 

Intrebare hack/bot/whatever
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message5615
Azet
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-11-2015 20:18)
Joined: 01 Dec 2013
Posts: 287, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: -154.2
Votes: 49

Post Posted: 30-01-2015, 15:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt uimit ca Vvtf a comentat doar la " autokick" dar de faza cu energy regen nu a comentat nimic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 30-01-2015, 15:07:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa zicem ca acele kick`uri etc sunt normale. Am jucat vs tine si nu s'a vazut nimic iesit din comun. Multi de pe freakz nu sunt obisnuiti cu reflexe de genul dar asta e. Poate a vazut cineva video`urile lui Zage de pe AT si acolo o sa vedeti mai multe exemple ( https://youtube.com/watch?v=TyDYgfkRIdE:

1:26 ) si mai sunt o gramada de jucatori care fac chestii de genul. Toata lumea poate daca are low ms si are reflexe bune.

Partea mai interesanta pe care nici nu am vazut`o initial cand m`am uitat la video, este energy regen`ul pe care il ai. Am jucat si eu rogue, iar acel regen este iesit din comun. Din cate stiu eu, poti sa iei 37(25+12) din talente + @5 (depinde de cum se actualizeaza vizual) insa tu erai in stun, deci acel 25 energy pe care l`ai fi luat din Relentless Strike pica si ramai cu mult mai putin decat s'a vazut in video la secunda 57.

Daca e exploit, asta e. Nu esti primul nici ultimul care se foloseste de asa ceva. Iti iei 30 de zile ban, ca numai pe Freakz nu iei perma ban pentru asa ceva, si daca il iei il scoti cu $$. (poate pe MoP va ganditi mai bine la asta si nu mai acceptati chestii de genul chiar daca va intra $$ @ Zohl )

Also, poate pe MoP va ganditi sa dati Donation points pentru astfel de exploituri celor care va spun despre ele, decat reputation/vote points si alte chestii care nu motiveaza jucatorul sa va spuna ceva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIGHTY NELLY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2015 11:44)
Joined: 12 May 2014
Posts: 268, Topics: 32
Location: Fjords

Reputation: 52.3
Votes: 15

 
Post Posted: 30-01-2015, 15:51:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aia a fost o intamplare cu garrote, iar daca ar fi altceva s-ar intampla de multe ori nu doar odata. Chestia aia cu energy regen e de la frix nu de la un anumit player. Eu in clipu asta vad doar un war care e un fel de boss in pve si rmu spameaza dmg in el fara sa primeasca macar 1 clone niciunu dintre ei chiar daca magu nu da silence pe cast.. ca pe frix)))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MorphinG

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-05-2022 22:47)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 1120, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 335.1
Votes: 92

 
Post Posted: 30-01-2015, 16:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Demonstrat ca nu poti avea regen asa mare si facut post la cereri ban.

Cat despre reflexe, am vazut "reflexele" alea si la hunterul ala bun care dupa ce dadeam trinket la trap, in 0.00001 sec dadea silencing shot; insa am vazut si pot sa confirm si la vvtf, am jucat 7 arene contra el chiar acum 2 zile. Dadeam trinket la Cheap Shot ca sa dau fear si jk luam silence instant. Adica practic imi citea gandurile si avea reflex mai bun ca mine care stiam ce o sa fac.

Din pacate eu nu am pc bun ca sa filmez, insa asa ceva nu e posibil cu tot skillul din lume.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xery

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2016 23:50)
Joined: 22 Oct 2014
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 90.6
Votes: 4

Post Posted: 30-01-2015, 17:41:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce am observat eu e ca de obicei la mai multi "top rogi @freakz" schimba mereu specu/gearu pe combat inainte sa faca arene desi nu i-am vazut sa faca pve nici macar pe un criter in elwyn. Tin sa cred ca aici se umbla la energy regen, automat si dmgul respectiv.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 30-01-2015, 17:43:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xery wrote:
Ce am observat eu e ca de obicei la mai multi "top rogi @freakz" schimba mereu specu/gearu pe combat inainte sa faca arene desi nu i-am vazut sa faca pve nici macar pe un criter in elwyn. Tin sa cred ca aici se umbla la energy regen, automat si dmgul respectiv.

stii tu ce stii -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIGHTY NELLY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2015 11:44)
Joined: 12 May 2014
Posts: 268, Topics: 32
Location: Fjords

Reputation: 52.3
Votes: 15

 
Post Posted: 30-01-2015, 18:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MorphinG wrote:
Demonstrat ca nu poti avea regen asa mare si facut post la cereri ban.

Cat despre reflexe, am vazut "reflexele" alea si la hunterul ala bun care dupa ce dadeam trinket la trap, in 0.00001 sec dadea silencing shot; insa am vazut si pot sa confirm si la vvtf, am jucat 7 arene contra el chiar acum 2 zile. Dadeam trinket la Cheap Shot ca sa dau fear si jk luam silence instant. Adica practic imi citea gandurile si avea reflex mai bun ca mine care stiam ce o sa fac.

Din pacate eu nu am pc bun ca sa filmez, insa asa ceva nu e posibil cu tot skillul din lume.


Daca joci priest ca trix si mai parcurgi 100m garduri pana dai fear e normal sa iei garotte. E vorba aia: print or never happened. Se mai zicea si de moldova ca in loc de dispell player avea dispell party sau trix in loc de fear normal avea fear la 5 minute sau chowtarl nu putea da dispersion daca avea mai mult de 500 HP Raised eyebrow
Voi daca jucati pe frixie nu aveti cum sa fiti obisnuiti cu un timp de reactie mic mai ales cand trix e rank 1 -)) si chiar daca ar fi ceva prin care poate da ala dupa 0.1 secunde garotte tot nu aveti cum sa demonstrati voi daca va ganditi putin logic asa. Uitati-va la un clip cu unu de pe blizzard care joaca la rate mare sa vedeti ca e posibil




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 30-01-2015, 23:03:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xery wrote:
Ce am observat eu e ca de obicei la mai multi "top rogi @freakz" schimba mereu specu/gearu pe combat inainte sa faca arene desi nu i-am vazut sa faca pve nici macar pe un criter in elwyn. Tin sa cred ca aici se umbla la energy regen, automat si dmgul respectiv.


Nu are nici o treaba asta cu energy regenu. Se face altfel,nu stau sa va explic si voua,deja stie prea multa lume de el.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xery

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2016 23:50)
Joined: 22 Oct 2014
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 90.6
Votes: 4

Post Posted: 31-01-2015, 00:04:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
xery wrote:
Ce am observat eu e ca de obicei la mai multi "top rogi @freakz" schimba mereu specu/gearu pe combat inainte sa faca arene desi nu i-am vazut sa faca pve nici macar pe un criter in elwyn. Tin sa cred ca aici se umbla la energy regen, automat si dmgul respectiv.


Nu are nici o treaba asta cu energy regenu. Se face altfel,nu stau sa va explic si voua,deja stie prea multa lume de el.


Poate nu are cu regenu dar ceva ceva tot fac ei si cu schimbarea specului. De exemplu azi varasu owfg s-a pus combat in durotar a stat asa 10 min pe urma l-am vazut la arene cu hanry. Sa schimbi specu doar asa sa arati ca ai spec combat nu cred.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 31-01-2015, 01:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
xery wrote:
Ce am observat eu e ca de obicei la mai multi "top rogi @freakz" schimba mereu specu/gearu pe combat inainte sa faca arene desi nu i-am vazut sa faca pve nici macar pe un criter in elwyn. Tin sa cred ca aici se umbla la energy regen, automat si dmgul respectiv.


Nu are nici o treaba asta cu energy regenu. Se face altfel,nu stau sa va explic si voua,deja stie prea multa lume de el.


Te rog sa-mi explici si mie exploitul ca sa nu cumva sa abuzez de el fara sa-mi dau seama. Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NoNameGlad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2019 18:02)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 357, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 201.2
Votes: 25

 
Post Posted: 31-01-2015, 01:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok. Nu am mai postat de ceva timp in legatura cu chestii de astea dar sa zicem.

In primul rand faza cu garrote dupa stun poate fi RNG. Era in sdance si ca orice rogue cu putin creier (nu imi vine sa zic ca am zis asta despre tipul asta) a dat si un garrote nu doar ambush spam. Asta e legit zic eu.

Legat de energy regen. Amice tu glumesti ? - Zici ca esti la inceput de cata cand primeai energy regen de la might-ul paladinului - Doar daca pui 3 butoane pe tasta tot castigi un meci spamand backstab / ambush / evis.

Boon si acum, faza mai amuzanta.

Quote:
corect, domnu honourless nu i vine sa creada cum de am avut eu reflexu ala divin de a da garrote imediat dupa trinket


Quote:
damn reflex, ti-am zis joc la sunet si sunt foarte atent


Stai prietene cum ? Ce vorbim noi aici ? Tu joci la sunet si esti foarte atent ? - Tu iti dai seama cat de retardat si stupid a sunat asta ? Adica tu vrei sa imi zici mie ca in 0.1 sec. tu ai facut reactionat la trinketul ala ? Ahahaha imi era dor sa rad de prostiile voastre. Epic - Nici macar polonezii din WoT nu sunt ATAT de retardati si redusi mintali -

Si sa revenim la adevarul absolut. Este FREAKZ. ABSOLUT ORICE ESTE POSIBIL. Eu unul dupa ce am realizat asta m-am impacat cu gandul ca oricand, oricine si oricum poate sa gasesc un lesinat de exploit / hack / prostii / ***** / morena / iepure / cartof / etc. si sa abuzeze de el fara ca nimeni sa nu stie. Daca nu ma credeti pe mine pe cuvant, intrebati-l pe Skilz. Are mai multa experienta la asa ceva decat 99% din playerii care au fost care sunt si care vor fi pe serverul asta.

PS. Sanate si virtute.
PS2. Orice greseala gramaticala sau de altfel este pur intentionata (jk e ora 1 noaptea si sunt mort de somn)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nenead>Wings

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2015 12:23)
Joined: 09 Dec 2014
Posts: 206, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -36.5
Votes: 13

Post Posted: 31-01-2015, 01:25:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
xery wrote:
Ce am observat eu e ca de obicei la mai multi "top rogi @freakz" schimba mereu specu/gearu pe combat inainte sa faca arene desi nu i-am vazut sa faca pve nici macar pe un criter in elwyn. Tin sa cred ca aici se umbla la energy regen, automat si dmgul respectiv.


Nu are nici o treaba asta cu energy regenu. Se face altfel,nu stau sa va explic si voua,deja stie prea multa lume de el.


Imi place ca oamenii stiu, foosesc, abuzeaza, dar nu raporteaza nici unul.

Also: Cum !@#& mea sa joci la sunet? Ce esti tu liliac? Vrei sa spui ca tu ai auzit sunetul de la trinket si imediat creierul tau ti-a poruncit sa apesi garote, ca melee, unde mai pui ca nu stai pe loc si apesi butoane ca pe mage si ai timp o secunda sa vezi ce se mai intampla prin arena pana iti casteaza tie frostboltu' . Tare multa atentie distributiva ai tu ma, esti un fel de robot cu multi rami, te uiti si la frames, mai vorbesti si pe skype cu parteneru' , mai te uiti si la buffurile adversarului, mai te uiti daca ai recuperate, mai iti zice addonul ca a dat Luptatorul Lovitura Eroica sau Lovitura Mortala, dar obviously, cand auzi sunetul de la trinket, reactionezi mai repede decat iti trebuie sa asimilezi sunetul si sa gandesti ce tre' sa faci avand in vedere situatia si cooldownurile lor/voastre, in mai putin de o secunda, ca esti conectat si atent si tot ce mai esti tu acolo de fiecare data cand apare un topic special pentru ***** pe care le faci.

M-am saturat eu, care doar ma uit sa vad ce mai abereaza jucatorii de aici, da' pai minte baietii carora nu li se intampla sa iasa din stunuri, sa se teleporteze brusc ~5-8 yarzi sa nu ia trap, sau stai, a fost lag spike fix atunci, au nevoie de net mai prost.
Vara-tu imi spunea mie ca il inveti tu sa joace, si dupa cateva zile a luat ban pentru hack.



Acuma ca tot a venit vorba de energy regen exploit, de ce nu se da ban? Ca doar e high rate arena, cum !@# e posibil sa spamezi spellurile pe rogue mai ceva ca pe warlock? Practic daca nu avea energy infinit nu cred ca, castiga arena aia.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inoffensiv3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2017 13:33)
Joined: 03 Jan 2012
Posts: 153, Topics: 12
Location: Petrosani

Reputation: 116.7
Votes: 9

 
Post Posted: 31-01-2015, 02:26:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cateodatã am impresia cã sunt singurul care nu știu exploituri.

Garrote-ul a fost RNG.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 31-01-2015, 02:57:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nenead>Wings wrote:


Imi place ca oamenii stiu, foosesc, abuzeaza, dar nu raporteaza nici unul.


Bug-ul e raportat de ceva vreme dar din cate am inteles nu se da ban. Data viitoare cand vrei sa pari destept abtine-te te rog.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 31-01-2015, 04:23:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Juhziz, 31 January 2015 15:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 04-06-2024, 12:24:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password