User
Pass
2FA
 
 

Search found 121 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Affli warlock, pe foarte scurt
chixovici

Replies: 0
Views: 504

PostForum: Trash   Posted: 22-10-2015, 16:52:14   Subject: Affli warlock, pe foarte scurt
pentru cã nu s-a mai scris nimic în ghidul de affli warlock, ºi pentru cã am decis sã fac respec (recunosc, pentru cã nu reuºesc sã sar la raiduri de 60-65k dps la 490) am decis sã "scri ...
  Topic: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
chixovici

Replies: 94
Views: 53792

PostForum: Trash   Posted: 17-10-2015, 01:34:59   Subject: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
... Wozzy, n-ar trebui sã actualizezi ghidul?
s-au clarificat multe, unele s-au schimbat... sau de-acum pãstrãm ce ºtim pentru noi? -
  Topic: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
chixovici

Replies: 94
Views: 53792

PostForum: Trash   Posted: 15-06-2015, 16:37:31   Subject: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
[quote ascuns]
nu-s, culmea! -))
am doar human si gnomes... worgen warlock parcã nu... oricum, nu în categoria "joc pe ei, nu i-am fãcut pentru meserii"! -
(mã rog, mai am câþiva belfi ºi un undead warlock, dar deocamdatã n-am observat mare lucru demn d ...
  Topic: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
chixovici

Replies: 94
Views: 53792

PostForum: Trash   Posted: 13-06-2015, 00:33:47   Subject: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
... ca exemplu, uitã-te la bara de cast la chaos bolt.
pe lockul meu de 480 abia se miºcã, pe ceilalþi se miºcã rapid, ºi am în general un cast time mic, DEªI am un haste mult mai mic pe ei... (da, am obsesii, am cam 6+7 warloci, care la allz, care la hoardã).
lockul de care vorbesc e Noobsie (e pe contul l ...
  Topic: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
chixovici

Replies: 94
Views: 53792

PostForum: Trash   Posted: 12-06-2015, 13:28:11   Subject: [RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
... am sentimentul cã pragul la haste a revenit...
nu pot sã dau acum niºte cifre precise, dar am constatat cã "main warlockul" de 480 ilvl casteazã FOARTE lent (cam de pe la 475, aºa), în timp ce un al doilea warlock aflat pe la 460-470 casteazã rapid, iar pe cei încã negrearaþi de Pandaria nu am ...
  Topic: [DUPLICATE] [Warlock][Destruction] Ember regen Immolate/RoF
chixovici

Replies: 2
Views: 601

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 04-06-2015, 23:55:10   Subject: [DUPLICATE] [Warlock][Destruction] Ember regen Immolate/RoF
confirm, mai nou, nici incinerate nu genereazã ember atunci când eºti cu fire and brimstone activat!
conflagrate (în modul F&B) genereazã emberbits doar când dã critical, ceea ce se ºi întâmpla (se scala cu gearul, dacã puneam o piesã cu mastery în locul criticalului, se simþea imediat)
conform cu t ...
  Topic: [FIXED] [Bug Report] Cooking 525-600
chixovici

Replies: 13
Views: 3323

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 16-05-2015, 22:10:44   Subject: Re: [Bug Report] Cooking 525-600
[quote ascuns]
nu merge: la mine cel mai avansat way e "brew", am ajuns la 450, ºi dacã fac în continuare ceaiul ãla, nici nu-mi creºte generalul, ºi nici la trainerul cãii nu e disponibilã altã reþetã...
doar cu daily questurile de cooking din "old world" se mai poate urca cookingul cât sã iei reþetele alea?
  Topic: [DUPLICATE] Wands and off-hand items
chixovici

Replies: 4
Views: 745

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 11-05-2015, 11:35:16   Subject: [DUPLICATE] Wands and off-hand items
... io joc warlock, în special, adicã am treabã cu staffurile, armele (cu intellect) 1hand ºi offhandurile, dar în mop n-am echipat nici un wand pânã acuma, pur ºi simplu pentru cã nici o combinaþie 1hand+offhand nu oferã mãcar staturi egale cu ale unui staff verde, ce sã mai spun albastru, banal...
iar dacã vã gândiþi la epice... comparaþi staturile stafful epic de la inscription (s-ar zice cã e cel mai uºor de fã ...
  Topic: [REJECTED] La download client wow freakz antivirusul detecteaza un troian
chixovici

Replies: 5
Views: 874

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 11-05-2015, 11:26:41   Subject: [REJECTED] La download client wow freakz antivirusul detecteaza un troian
nu m-aº baza prea tare pe ce spune avira (ºi nici orice alt antivirus, ca sã fiu sincer).
în locul tãu, l-aº pune sã ignore folderul, ºi sã reîncepi downloadul.
dar dacã crezi cã e un virus/troian real... treaba ta! -
  Topic: [FIXED] Herb Gathering While Mounted
chixovici

Replies: 9
Views: 1997

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 11-05-2015, 11:21:39   Subject: [FIXED] Herb Gathering While Mounted
deocamdatã nu! -
ºi mai e ºi zona din jurul Jade Witch (inclusiv pãdurea de alãturi, unde sunt pãianjenii ãia), unde apare un bug ciudat legat de mount: cand ataci ºi eºti pe mount zice cã eºti mounted, te dã jos, dar de fapt rãmâi pe mount, dai normal, ºi dupã aia te miºti cu viteza melcului drogat... pânã dai iar mount, ºi la primul mob din zonã care te atacã, ori apare mesajul "you are mounted", ºi ...
  Topic: [DUPLICATE] Tailoring Bug
chixovici

Replies: 5
Views: 809

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 11-05-2015, 11:00:44   Subject: [DUPLICATE] Tailoring Bug
am mai pomenit ºi eu de treaba asta, ºi mi s-a spus cã ar fi pattern de 548 (???), ºi cã încã avem content de 520, sau cam aºa ceva.
din comentariile de pe wowhead, însã, reiese cã era disponibilã din 505, iar reþeta cu song of harmony a apãrut pe 510/520 (e printre puþinele spelluri la care nu se indicã versiunea în care a apãrut)
notaþi ºi faptul cã aºa cum stã situaþia acum, tailoringul nu are nici o reþet� ...
  Topic: [REJECTED] [Professions][Herbalism] AutoLoot not working when gathering herbs
chixovici

Replies: 9
Views: 3357

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 04-05-2015, 13:49:12   Subject: [REJECTED] [Professions][Herbalism] AutoLoot not working when gathering herbs
confirm ºi eu bugul, cel puþin la herbalism.
la mining sau skinning nu ºtiu, încã n-am intrat pe charele skinner, ºi minerul meu nu are încã gold de train! -
pe mobi merge ok autoloot, însã.
PS pe ptr mi se pare cã mergea... oricum, nu m-am strofocat prea tare cu meseriile acolo, doar cu meseriile mainului (tailoring ºi enchanting), care nu au aceeaºi mecanicã ca herbalism, skinning sau mining...
  Topic: [FIXED] [Quest] [Valley of the four winds]
chixovici

Replies: 3
Views: 928

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 03-04-2015, 23:04:43   Subject: [FIXED] [Quest] [Valley of the four winds]
da, l-am gãsit întâmplãtor în Brewery...
se pare cã mai mulþi NPC din Pandaria sunt spwanaþi în phasingul incorect... majoritatea celor din Halfhill.
am sã fac o listã mai târziu...
  Topic: [FIXED] [Quest] [Valley of the four winds]
chixovici

Replies: 3
Views: 928

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 03-04-2015, 19:37:42   Subject: [Valley of the four winds]
Wowhead quest link: http://www.wowhead.com/quest=30049/doesnt-hold-water
WoW Freakz quest link:
Bug description: Mudmug nu e nicãieri
Proof: http://i59.tinypic.com/xbfxhj.jpg
  Topic: [REJECTED] NPCs With Incorrect or Without Equipment Gear
chixovici

Replies: 8
Views: 1893

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 01-04-2015, 02:45:58   Subject: [REJECTED] NPCs With Incorrect or Without Equipment Gear
... poate vã ocupaþi ºi de copii din jurul Catedralei din Stormwind!!!
nu de alta, dar e cel puþin dubios sã admiri copii de 4-5 ani plimbându-se relaxat cu douã sãbii în mâini!!! -)))
NPC link: https://www.wow-freakz.com/npc_finder.php?npc=370&name=boy
 
Page 1 of 9 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-04-2024, 09:58:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x