User
Pass
2FA
 
 

Affli warlock, pe foarte scurt

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message504
chixovici

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2018 13:28)
Joined: 20 May 2011
Posts: 122, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 328.7
Votes: 9

 
Post Posted: 22-10-2015, 16:52:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru cã nu s-a mai scris nimic în ghidul de affli warlock, ºi pentru cã am decis sã fac respec (recunosc, pentru cã nu reuºesc sã sar la raiduri de 60-65k dps la 490) am decis sã "scriu" un ghid.

ghilimelele îºi meritã locul, pentru cã e aproape cuvânt cu cuvânt ce se poate gãsi pe net, cu ceva observaþii personale.
pe mãsurã ce am sã folosesc specul, am sã fac adãugiri.

nu, chestii "estetice" n-am sã bag, o consider o pierdere de vreme, în schimb o sã modific culoarea fontului astfel încât sã fie cât mai uºor de citit.

1. Staturile

sunt aproape la fel ca cele de la destro (mastery build, cel recomandat pentru gear peste 480).
pentru comozi: intellect>hit>mastery>haste>crit.

menþiunile necesare: da, tot 15% hit, da, critul e primul candidat la reforge, ideal ar fi sã nu aveþi nici o piesã de gear cu critical, prima urgenþã, dupã hit cap e mastery-ul, urmat de haste.
dar cum suntem "pure dot class", se poate ca în realitate sã fie mastery=haste, pentru mai multe ºi mai harnice tick-uri...

va urma. (nu de alta, dar e iar up serverul, ºi eu abia am dat respec... zic mai peste o orã-douã continuarea. ) -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burebysta, 24 January 2016 16:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-05-2024, 07:49:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x