User
Pass
2FA
 
 

Search found 57 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REJECTED] Harvested Goods
luchiano

Replies: 3
Views: 1101

PostForum: Rejected bugs   Posted: 18-02-2018, 13:10:06   Subject: [REJECTED] Harvested Goods
Still waiting for a fix , thanks.
  Topic: [REJECTED] Fear in PVP
luchiano

Replies: 1
Views: 471

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 12-02-2018, 23:08:41   Subject: Fear in PVP
WoW Freakz link: Fear in PVP
Bug description: Caracterele se misca dar nu iti arata pozitia exacta a lor si melee nu pot ataca.
Proof:
Nu prea inteleg cum functioneaza treaba cu locked topic cu lun ...
  Topic: [BG exploit partially fixed] DoT's affect Flag capping
luchiano

Replies: 2
Views: 630

PostForum: Trash   Posted: 16-10-2012, 17:44:33   Subject: [BG exploit partially fixed] DoT's affect Flag capping
Deci frate cum sa nu poti sa capturezi flag cu Bane of Doom pe tine , 1 minut dot , e deja caterinca daca aceste buguri exista de mult timp inseamna ca nu prea va pasa de pvp.
Stiu ca multi dintre vo ...
  Topic: Cineva cu cont pe oficial daca se poate sa ma ajute si pe mine cu un test
luchiano

Replies: 1
Views: 363

PostForum: Romanian   Posted: 08-10-2012, 17:58:05   Subject: Cineva cu cont pe oficial daca se poate sa ma ajute si pe mi
Descrierea bugului / Bug description: Pe serverul freakz , cand primesti un bleed (in acest caz este vorba de rake) si incerci sa capturezi o baza in BG (in acest caz AB) in momentul in care iei damag ...
  Topic: [Rogue] Smoke Bomb
luchiano

Replies: 24
Views: 3705

PostForum: Trash   Posted: 01-03-2012, 20:34:06   Subject: [Rogue] Smoke Bomb
Mda nu am putut sa reproduc situatia in cauza , o fi fost vreun factor in cauza , pana/daca gasesc bugul ignorati.
  Topic: [Rogue] Smoke Bomb
luchiano

Replies: 24
Views: 3705

PostForum: Trash   Posted: 01-03-2012, 16:19:27   Subject: [Rogue] Smoke Bomb
Mai este un bug cu Smoke bomb , nu poti sa ataci rogueul cu attacuri speciale in MELEE range , ca ret nu puteam sa dau crusader strike , ar trebui sa afecteze doar ranged attacks DACA nu esti in zona ...
  Topic: [REJECTED] Combat vs. PvP Trinket
luchiano

Replies: 12
Views: 1169

PostForum: Trash   Posted: 27-09-2010, 23:01:09   Subject: [REJECTED] Combat vs. PvP Trinket
te uiti degeaba la film , fix dupa blind isi da vanish si automat iese din combat , druidul nu conteaza cat de iute e cu trinket , odata ce esti in vanish dai sap.
Observa atent gestul cu mainile can ...
  Topic: [FIXED] Pet atack
luchiano

Replies: 5
Views: 920

PostForum: Trash   Posted: 14-09-2010, 18:17:04   Subject: [FIXED] Pet atack
Din cate stiu orice pet nu se misca nici pe retail daca era sumonat in arena cu lifturile , nu stiu exact numele , asa ca trebuia chemat dupa ce ai ajuns sus si te-ai miscat putin.
Daca este cazul in ...
  Topic: Tranquilizing Shot - Bug Hunter
luchiano

Replies: 1
Views: 422

PostForum: Trash   Posted: 14-09-2010, 18:02:09   Subject: Tranquilizing Shot - Bug Hunter
Attempts to remove 1 Enrage and 1 Magic effect from an enemy target.
Ai facut ceva teste sau doar ai folosit 1 data , nu a mers si te-ai gandit sa postezi ca e bug , vino cu poze sa vedem ce zice com ...
  Topic: [FIXED] Random Battleground Honor la Loss
luchiano

Replies: 3
Views: 853

PostForum: Trash   Posted: 12-09-2010, 15:40:19   Subject: [FIXED] Random Battleground Honor la Loss
Am si eu o nelamurire , de ce cand joci primul BG pe ziua respectiva primesti mai putin honor daca pierzi , respectiv 620 , fata de 1116 dupa ce ai facut primul win?
Cum alianta e dominata cam in 80% ...
  Topic: [REJECTED] Warr fury, Rampage bug
luchiano

Replies: 2
Views: 524

PostForum: Trash   Posted: 10-09-2010, 11:55:43   Subject: [REJECTED] Warr fury, Rampage bug
Verifica Crit chance-ul tau in char panel cu celalalt spec , si dupa cand esti fury , am impresia ca se spunea ca e si bug vizual.
Tine cont si daca ai Cruelty pe celalalt spec.
  Topic: Arcane Missles ignora Spell Reflection
luchiano

Replies: 8
Views: 1315

PostForum: Trash   Posted: 28-08-2010, 18:47:01   Subject: Arcane Missles ignora Spell Reflection
Nu , am adaugat un SS ca Shocker sa vada ca "astfel deja dupa prima misila lansata serverul anuleaza spell reflect-ul" nu se intampla , pur si simplu ignora cum am spus si in thread title.
  Topic: Arcane Missles ignora Spell Reflection
luchiano

Replies: 8
Views: 1315

PostForum: Trash   Posted: 28-08-2010, 10:20:33   Subject: Arcane Missles ignora Spell Reflection
Ce argument bun ai adus amice , e tare asta cu fiecare are bugurile lui , da war are imba charge/intercept de care nu mai pot de drag cand se baguieste.
Oricum daca tie iti convine cum merge acum nu ...
  Topic: Arcane Missles ignora Spell Reflection
luchiano

Replies: 8
Views: 1315

PostForum: Trash   Posted: 28-08-2010, 09:46:52   Subject: Arcane Missles ignora Spell Reflection
Bine bine , dar nu se poate face cumva macar prima racheta sa fie afectata de spell reflection? pentru ca daca in momentul de fata nu este missiles nu e aftectata IN NICI UN FEL.
Dupa cum ziceam nu m ...
  Topic: Arcane Missles ignora Spell Reflection
luchiano

Replies: 8
Views: 1315

PostForum: Trash   Posted: 27-08-2010, 19:53:15   Subject: Arcane Missles ignora Spell Reflection
Faza asta chiar m-a surprins , si mai mult cati cred ca asa e normal , ceea ce ma face sa cred ca bugul asta e de mult si bine.
Deci am avut mage pe oficial , asa ca va explic ce am experimentat eu , ...
 
Page 1 of 4 Go to page 1, 2, 3, 4  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 14:40:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x