User
Pass
2FA
 
 

Search found 12 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Parere laptop
shoock

Replies: 17
Views: 2303

PostForum: Romanian   Posted: 22-10-2014, 02:55:09   Subject: Parere laptop
Personal am o parere foarte proasta despre lenovo se prajesc extrem de repede !!!
  Topic: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
shoock

Replies: 74
Views: 11959

PostForum: Romanian   Posted: 17-07-2012, 23:48:34   Subject: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
[quote ascuns]
Esti vreun pupincurist cu siguranta. Nu stiu ce tot ma faceti voi pe mine copil cand eu sunt mai mare ca voi daca nu ca ani, ca experienta in viata, nu ma intretin parintii, muncesc sa ma intretin, locuiesc singur in casa, im platesc singur datoriile! Voi niciu ...
  Topic: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
shoock

Replies: 74
Views: 11959

PostForum: Romanian   Posted: 17-07-2012, 23:38:38   Subject: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
Adica dupa mintea ta daca faci 2 greseli intr-un text esti retardat, prost si scrisu nu este lizibil? Ai probleme amice. Daca ai socializa si tu mai mult pe net nu te-ai lega de gramatica mea, dar nu ai cu cine ca esti prea inteligent pt noi astia "randomii" zeule.
Deja m-ai jignit de multe ori desi eu nu c ...
  Topic: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
shoock

Replies: 74
Views: 11959

PostForum: Romanian   Posted: 17-07-2012, 22:27:33   Subject: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
Uite zimi si mie dl Froster cate http://forum.wow-freakz.com/Bug-report-f261.html ati/ai rezolvat in ultimele luni? sa iti spun cat esti de activ si cat interes iti dai pt server. ( imi voi cere scuze daca am gresit si am spus ceva ce nu se cuvenea despre gmi). Cand e vorba de postat aiurea pe forum sunteti EXTREM de a ...
  Topic: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
shoock

Replies: 74
Views: 11959

PostForum: Romanian   Posted: 17-07-2012, 21:41:14   Subject: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
[quote ascuns]
Prietene eu din tot topicu asta am inteles ca el se leaga de atitudinea playerilor din aceasta comunitate. Daca ai probleme/ esti mai incet la minte nu te baga in seama si faza cu bannu, pacat ca nam un screen sati arat ce caractere erau pe acc respectiv cel mai mare era thebank cu lvl 20 facut stand in elwyn intrand si iesind din arena spectate, si mai erau vreo 6 chars cu lvl ...
  Topic: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
shoock

Replies: 74
Views: 11959

PostForum: Romanian   Posted: 17-07-2012, 21:19:49   Subject: Mentalitatea/Aroganta Playerilor
Ce pretentii poti avea de la playeri atata timp cat gmii sunt au mintea unuia de 12+/- ani si daca nu era ala care a scris catamai pagina restu gmilor ar fi inchis topicu ca atata ne duce pe noi capu.
Aceste lucruri le poti intalni doar la romani si degeaba sunt cativa care au minte si isi stiu jocu daca sunt complet depasiti de ceilalti, cu conducerea in frunte. Gmii se cred Dumnezeu in game si cred ca le situ pe toate iar noi suntem ...
  Topic: inapti 2
shoock

Replies: 1
Views: 474

PostForum: Romanian   Posted: 17-07-2012, 16:40:52   Subject: inapti 2
Ma pe voi chiar nu va duce capu la mai mult? stiti sa dati doar sa inchideti topicuri?
Si burtone cand ma faci copil mai gandestete cand vorbesti ca nu toti suntem copii ca tn pe aic isi pt cunostiinta ta mi se rupe ... de bann, desi nu aveti niciun motiv clar pt bann permanent, daca se da permanent pt injuraturi acu nu ar mai fi nici 50 playeri on si nu exacerez.
Mai dute si pe http://forum.wow-freakz.com/Bug-report-f261.html si demo ...
  Topic: inapti
shoock

Replies: 3
Views: 634

PostForum: Romanian   Posted: 17-07-2012, 15:33:45   Subject: inapti
De ce inchideti topicurile asa instant ? Adica astept 12 zile pt un raspuns, ca na ce sa faceti si voi sunteti 10 gm la milioane de topicuri/playeri, sunteti foarte ocupati cu alea 2-3 buguri care le reparati pe luna (si alea neimportante) si cum spun ceva ce va deranjeaza oarecum, gata intr-o ora ati raspuns 2 gm. Ma intreb asa shockeru nu va mai dat si alte comenzi infara de kick ban mute si sa inchideti topicuri? Nu stiu prin ce meto ...
  Topic: Caractere Nefolosite
shoock

Replies: 5
Views: 857

PostForum: Romanian   Posted: 12-04-2012, 21:34:26   Subject: Caractere Nefolosite
Eu am spus caracterele/accounturile pe care nu s-a mai intrat de foarte mult timp sa fie sterse. Chiar dak ai chare banca tot intri pe ele o data pe luna minimum.
  Topic: Caractere Nefolosite
shoock

Replies: 5
Views: 857

PostForum: Romanian   Posted: 12-04-2012, 18:43:55   Subject: Caractere Nefolosite
Salut, de ce nu stergeti si voi caracterele vechi pe care nu s-a mai intrat de mult timp? De cate ori vreau sa imi creez un caracter ma chinui 2 ore sa gasesc un nume cat de cat mai calumea si tot nu gasesc pt ca majoritatea sunt ocupate si daca le dau search pe armory au lvl 1 sau nici nu le poti vedea pt ca nu s-a mai intrat de foarte mult timp pe ele. Pur si simplu ocupa spatiu degeaba!
  Topic: Recrutari
shoock

Replies: 1777
Views: 246436

PostForum: Trash   Posted: 24-03-2012, 14:09:44   Subject: Recrutari
Nume In-Game : riola
Clasa :dk
MainSpec/OffSpec :frost / frost
iLvl : 356
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Riola
Profesie : blacksmithing/mining
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Nu am mai fost in nici o guilda.
  Topic: Probleme cu Honor Points
shoock

Replies: 4
Views: 609

PostForum: Romanian   Posted: 21-03-2012, 01:07:59   Subject: Probleme cu Honor Points
mda acelasi lucru am patit si eu.
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 19-09-2024, 20:51:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x