User
Pass
2FA
 
 

problema cu sv. Mod uwc3

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues
Author Message475
MarianX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2011 20:53)
Joined: 31 Dec 2006
Posts: 256, Topics: 14
Location: SaLaJaN

Reputation: 234.3
Votes: 4

Post Posted: 31-03-2009, 18:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut , am si eu o problema pe care nu stiu s-o rezolv si m-am gandit ca voi ma puteti ajuta
am un sv protocol 47 & 48 mod uwc3 75lvl care ruleaza pe windows procesor intel celeron duar core 2 ghz , rami 2gb frecventa 667 mghz, folosesc ultima versiune de amxmodx 1.8.1 , patchuri la sv luate de pe forumul freakz

problema care este unii jucatori cand se connecteaza la sv li se incarca doar jumate si apoi ii scoate din cs fara sa le afiseze vre-o eroare , mentionez ca nu au binduri de quit , de exemplu eu daca iau un cs imi merge sa intru pe sv , altu care ia acelas cs pe el nu-l lasa sa connecteze , am incercat cu tot felu de patchuri instalate peste cs dar degeaba .

Sper ca am fost destul de explicit .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues  


The time now is 27-04-2024, 19:00:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x