User
Pass
2FA
 
 

propunere pareri si sugestii

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message536
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 20-12-2015, 13:13:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun urmatoarele pentru aceasta parte a forumului :

1. nu oricine sa posteze in topicurile astea , vad ca vine cate unu care are 5-6 posturi si zice "pro , sunt de acord pentru forum " sau asa numitii bagareti in seama.
2. sa se faca o lista cu anumite persoane competente care isi pot da cu parerea
3. moderatorii / heperii / smood si administratorii sa ia o decizie la finalu fiecarui topic daca se aproba sau nu cu [aprobat] / [respins]
4. in cazul unei propuneri bune , userul care a propus sa primeasca o recompensa , 5-10 rep maxim! Ca sa nu se invete!


@avioane , @amg, @shocker


@@@ restu , nu e nevoie de offtopic , postul meu e doar pentru administratori / smoozi care vor lua o decizie deci nu trebuie sa scrieti pro / contra !

Multumesc



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 20-12-2015, 13:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crezi ca daca x propune ceva si vin 200 cu PRO, noi nu analizam propunerea?
Din pacate ce spui tu inseamna sa limitam accesul userilor, nu stiu daca e ok sau nu.
Ideea e ca orice propunere este aprobata doar pentru binele comunitatii.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 20-12-2015, 13:32:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ideea e ca se evita spam-ul inutil
mie mi se pare o prostie ca fiecare user sa isi dea cu parerea , nu spun ca voi ascultati ce spun ei dar altfel arata forum-ul , te-ai gandit ca 95% posteaza aici pentru acv si pentru un post usor , daca au nevoie de spam au spamzone , bine ai venit si multe multe alte locuri unde pot posta aiurea sincer.


^AvioanE^ wrote:
Crezi ca daca x propune ceva , noi nu analizam propunerea?


Eu nu am spus asa ceva si nu m-am gandit la asta , nu am facut topic ca sa ma cert , m-am gandit ca ar arata mai bine forumul asa .

Si in fond daca se aplica sau nu asta este , doar ca este o propunere decenta fata de cele care le-am vazut mai sus , eu zic sa te uiti printre topicurile de mai jos , macar pe prima pagina si ai sa imi dai dreptate.



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
linke

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 11543, Topics: 960
Location: Suceava

Reputation: 345.4
Votes: 935

 
Post Posted: 20-12-2015, 17:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai s-a introdus votul argumentativ la pareri, daca nu sustineai cu un argument lucid sau cat de cat realistic luai warn.
Nici sa nu-i lasi pe useri sa-si dea cu parerea nu e ok, oricat de redus ar fi el are dreptul sa-si spuna punctul de vedere, doar s-o faca corect.



Daca ai cumva presimtirea ca un membru al familiei tale are de gand sa mearga la vot sa voteze PSD, fa o fapta buna si ascunde-i buletinul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 28-03-2024, 17:55:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x