User
Pass
2FA
 
 

r

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message495
kejmeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2013 19:27)
Joined: 02 Jan 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 2

 
Post Posted: 05-01-2013, 18:51:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian
2. Varsta: 22
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in fiecare zi (uneori exceptie sambata) de la 17:00-23:45+
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kejmeru
8. Screenshot cu Interfata* : http://photobase.ro/di-2H59.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Evident..cel mai bun in pve(combat)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): joc wow de pe vremea tbc,dar ca player dedicat de pe vremea wotlk,am jucat in method daca mai cunoasteti guilda un am avut un progres f bun inclusiv lk pe 25h,aveam tot rogue,dar din cauza pauzei pe care am luat-o shokeru a sters caracterele pe care le aveam de pe lk...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : guilda in care ma aflu Havock, parasesc guilda pentru ca nu exista o organizare adecvata, prea putina preocupare pentru progresul guildei s.a.m.d., guilda de suflet care din pacate s-a destramat este Method de pe vremea wotlk, The Betrayers si cam atat.
12. Detalii PC*. pentium dual-core 2.5ghz, placa video 1gb dedicata,30fps in orgrimmar,13-17 in raiduri de 25
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca ati aratat ca puteti...pentru progresul full run si pt ca oferiti ceea ce imi doresc de la o guilda: Organizare!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la ASE la Management, am un job part time unde livrez mancare pe scuter..lol...hobbyuri: wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Accountul meu nu este prea bine maximizat, aici ma refer la achievments,titluri,profesii revin dupa o pauza de 6 luni de wow si vreau sa revin in forta! Va salut
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://photobase.ro/di-PDS2.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 24-04-2024 23:10)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 06-01-2013, 00:16:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rog un admin sa stearga acest post


I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by mayavin, 20 February 2013 17:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-06-2024, 17:19:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x