User
Pass
2FA
 
 

reclamatie Plesucu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message362
DamageSteam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2014 11:50)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 24, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 39.2
Votes: 2

Post Posted: 10-06-2012, 14:42:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Damage
Nick-ul persoanei reclamate: Plescucu
Poze:
Descriere incident:
Mi-a dat blind in timp ce tragem intr-un player si evident am luat treaba cu codat pe...
Am steam, am dat mereu pozele cand am fost suspectat de ceva, dar blind se da la inceput de runda, nu in mijlocul rundei in timp ce tragi in cineva sau arunci HE cu speranta ca si-o ia ala.
Mi s-au facut zeci de poze pana am ajuns rank 2 si niciodata nu am avut nimic, se pare ca plesucu sufera pe treaba asta.
S-a ofticat ca i-am dat ghead pe snow la inceput de runda prin perete, dar oricine a jucat 5 min cs stie cum se da pe snow la inceput de runda, mai putin plesucu.

Plesucule, zi-mi un cont sa iti trimit 4 euro sa iti iei un steam sa vezi si tu cum se joaca saracule ofticat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
divinefury

[The Prime Evil]



Status: Offline
(since 28-10-2015 14:27)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 536, Topics: 17
Location: Germany

Reputation: 72.7
Votes: 14

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:48:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aici este SAMP, Cs e mai sus
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -xdM-Diablo, 10 June 2012 20:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 23:35:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x