User
Pass
2FA
 
 

reclamatie Vy0rel

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message452
KaSaPeL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2014 16:04)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 44, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 82.8
Votes: 6

Post Posted: 08-06-2011, 12:24:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : KaSaPeL
ip player : dinamic
nume admin : Vy0rel
motiv/dovada/argument : [ ex: print screen cu abuzul adminului ] - akum 3 zile ... m-am enervat si am injurat .. adminul vy0rel ... mia dat destroy .. am intrat din nou pe sv .. iar mio dat destroy + ban ... tot asa am intrat .. sal intreb dece imi da destroy si ban .. deoarece nu am facut decat sa injur .. si pentru asta se da gag ... si tot asa am tinuto.. eu jucam knd nu era el pe server .. si cand intra imi dadea ban .. ieri am intrat pe server si mam inteles cu el .. sami respect banul nush de kte minute .. lam respectat .. astazi la ora 13 intru pe sv .. si ii zic k nush cum o primit el admin ca nu stia sa joaca .. si mia dat *** dupa destroy ..
concluzii : in concluzie m-am saturat de adminul asta .. si va rog sa luati masuri .. multumesc anticipat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vy0r3l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 13:47)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 114, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 165.8
Votes: 6

Post Posted: 08-06-2011, 12:48:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- cat tupeu ai baietzel Raised eyebrow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marry

[Marrina;x]



Status: Offline
(since 30-10-2013 19:00)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1218, Topics: 41
Location: Timisoara

Reputation: 352.2
Votes: 24

 
Post Posted: 08-06-2011, 13:01:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca injuri pe server putem sa aplicam comanda de ban permanent - el ti`a dat destroy ca stia ca ai ip dinamic ...asa spune regula :
Quote:
► 2.Adresarea jignilor unei persoane/unui grup de persoane se va pedepsi cu gag/ ban 100-500 sau chiar permanent, depinde cum considerã adminul în cauzã în funcție de gravitatea faptei.

iar o regula pentru admini :
Quote:
► 8. Daca un player v-a jignit aveti voie sa-l banati [1000 min sau permanent in functie de gravitatea faptei]



am inteles ca tu l`ai jignit si pe Vyorel :
si in plus daca esti admin nu trebuie sa fii cel mai bun in dr/cs - eu de abia daca termin cateva harti si uite,totusi,am owner...
Limbajul neadecvat pe care il folosesti pe server este nejustificat ... chiar nu poti sa vorbesti frumos? atat cu jucatorii cat si cu admini -
Am primit mai multe reclamatii la adresa ta ... un player a pus si poza pe forum la democodati cu tine ...
http://forum.wow-freakz.com/Lista-zarul-t67581.html

Cand primesti ban ...il respecti ..iar daca crezi ca banul nu a fost dat corect faci cerere de unban .. dar tu cand ai primit ban ai schimbat IP`ul si ai intrat pe server aducand injurii la adresa adminului -


Vyorel nu va primi nici o avertizare ... iar daca un jucator/admin se mai plange vreodata la mine in legatura cu comportamentul tau iti voi aplica o comanda ...din cauza careia nu vei mai putea niciodata sa joci la noi in dr..

O zi placuta tuturor !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Marry, 08 June 2011 11:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-05-2024, 04:55:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x