User
Pass
2FA
 
 

reclamatie X-M3N

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message586
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 09-01-2012, 22:34:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele adminului reclamat:- X-M3N
Motiv: haideti sa vedeti demourile facute de el, in baza carora a afirmat ca am aim si wall, afirmatii facute catre ownerii respawn2.freakz.ro. Am sa uploadez ultimele doua demouri facute de acesta ( se poate vedea cand vorbeste pe admin chat, ceea ce denota ca el este autorul ) dintr-o serie mult mai lunga, totodata voi urca si un demo random, din cele pe care obisnuiesc sa le fac atunci cand joc pe public, tocmai pentru a inlatura supozitiile unor asa-zisi admini, care, de fapt nu au nici cea mai mica treaba cu CS-ul.

Avand in vedere faptul ca eu am decis sa renunt la admin in urma acestui individ penibil ce in loc sa urmareasca adevaratii codati, isi dedica timpul facandu-mi demo-uri, as dori ca masura administrativa punerea lui pe un rang echivalent cu "talentul" lui in aceasta postura a administratorului, si anume, HELPER .
DEMO X-M3N1 http://www.fileshare.ro/40552700529
DEMO X-M3N2 http://www.fileshare.ro/40552985319.6
DEMO random http://www.fileshare.ro/40554067533

ASTEPT CU INTERES PARERILE VOASTRE CU PRIVIRE LA DEMO-URILE FACUTE DE X-M3N MARELE ADMIN !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 10-01-2012, 00:52:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok...Sunt penibil ca fac un demo!!!Si daca fac un demo ce?Pot face demo oricui!!!Vreau sa imi specifici punctul din regulament care spune ca nu am voie sa fac demo cand si cui vreau!!!In plus...2demo sunt facute de mine....Celelalte 2 nu!!!Nu te-am acuzat public...Am cerut la 2 Owneri sa se uite la demo si sa ma lamureasca cum poti trage asa si le-am zis parerea mea....Nu a fost o acuzatie!!!Bun...Voi primii Helper daca pentru asa ceva asta e regula!!!Daca exista aceasta regula am incalcat-o si voi suporta consecintele!!!Si asta e tot ce am de zis!!!Bafta si respect!!!


P.S.: Nu uita motivul pentru care m-ai banat si amenintarile tale nefondate!!!Si nu uita ca azi ai intrat pe server si ma luai la misto!!!


Si inca ceva!!!Nu urmaresc adevaratii codati??Banlistul meu e cat al adminilor de pe R2!!!Poate chiar depaseste!!!Ceea ce denota ca imi fac treaba si gresesc ca oricare altul!!!



Nu stiu cati or sa zica ceva....De teama nu de alta!!!Dar ii inteleg!!!Si nu am sa ma supar!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AiMERZk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2012 16:03)
Joined: 31 Oct 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 46.8
Votes: 2

Post Posted: 10-01-2012, 02:57:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu pot sa ma pronunt mai mult de atat` , on wall

#surreal.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 10-01-2012, 08:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate sa faca demo oricui, de ce nu? nu s-a mai auzit sa prinzi admini codati? eu cred ca ati auzit.. deci din cand in cand pt nelamuriri se poate face cate un demo sau poze oricarui admin nu depinde de grad,
IN LEGATURA CU DEMO'URILE FACUTE, HARTA E MICA ,NU PREA FAC EU DEMO PE HARTI DEASTEA DECAT DACA E PREA CLAR WALL'UL EVENTUAL AIM'UL,SA NU GRESESC, AM PATIT SA FIU ACUZAT NU DE MULT DACA JOC LA SUNET FIIND SUSPECT DE WALL PE (FY_sNOW) NU INTELEGI NIMIC LA SUNET CHIAR DACA JOCI, UNELE FAZE PARCA IS PREA CLARE SI TUTUSI NU VREAU SA MA PRONUNT, AS MERGE PE 65% WALL.. STIMA .. GOOD DAY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Average

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2021 19:39)
Joined: 16 May 2011
Posts: 276, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 152.7
Votes: 6

 
Post Posted: 10-01-2012, 16:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai frate tot nu incetati sa va mancati unul pe altul? parca o daduserati la pace acum ce mai aveti Tero ce ai cu X-M3N el nu cred ca are nimic cu tine nu ma uit la demo-uri ca nu are rost ar fi bine sa incetati cu acuzatiile astea de genul...intre voi eu nu stiu ce incerci tu sa demonstrezi Tero ca este X-M3N incapabil si nu merita gradul pe care il are banuiesc dar tu la randul tau nu ai gresit pana acum? nu cred eu zic sa va potoliti cu reclamatiile astea intre voi si sa faceti pace nu mi se pare normal ce se intampla NU VA MAI CERTATI INTRE VOI GATA S-A GRESIT S-A TRECUT CU VEDEREA SPOR LA PRINDEREA CODATILOR SI ATAT!!!

Posturi unite automat, 10-01-2012, 16:05:06

Si Tero eu nu-s nici de partea lui X-M3N nici de a ta doar ca m-am saturat sa intru mereu pe topic sa vad reclamatii facute intre admini sunt de partea serverului si al regulamentului acestuia deci va rog eu frumos ca sunteti mari numai sunteti copii incetati cu astfel de certuri care nu-si au rostul...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 10-01-2012, 17:05:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa cum a precizat si average mai sus nici eu nu inteleg ce tot nu va ajunge. X-m3n are tot dreptul sa faca demo, de aceea are functia de admin. A venit la noi cu aceste demo-ur, ti-am zis eu ceva? ca tu tero esti codat? nu cred...asa ca nu inteleg de ce continuui sa il reclami pe x-m3n pentru ceva ce are voie si anume sa faca demo si sa suspecteze pe ici pe colo codatii.

Imi pare rau dar aceasta cerere nu este valabila.
multa bafta!

CLOSED!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 10 January 2012 15:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-06-2024, 05:39:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password