User
Pass
2FA
 
 

reclamatie X-M3N
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2096
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 14-01-2012, 19:40:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau: PPG|Bubbles *
- Numele adminului reclamat: the grea X-M3N
- Harta, ora si data faptei reclamate: de_tuscan.14.01.2012 ora 19:20
- Motivul / Regula incalcata -> sa imi spuna X-M3N sunt foarte curios cu ce am gresit ???
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola
Commencing connection retry to 89.39.13.80:27015
Connecting to 89.39.13.80:27015...
You have been banned from this server
- IP-ul tau / SteamID-ul tau: nu este necesar

ps: de data aceasta astept masuri impotriva lui, cine stie cati nevinovati ca mine au luat ban din partea lui.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 14-01-2012, 20:14:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Niciun nevinovat nu a luat ban....Te rog sa iei fiecare ban in aprte si iti voi da fiecare dovada....Toate extrem de clare....!!!


Nu e nevoie de nici o masura!!!PLEC SINGUR!!!


Nu dau nume....dar mi-au spus la fel cum am tras si eu concluzia!!!NO-RECOIL (nu era lag pe server....gloantele se duceau toate intr-un loc...)


Demo aici http://www.girlshare.ro/3158449.8 !!!!


Si acesta a fost ultimul meu topic!!!La revedere si va multumesc....Parasesc scena!!!


P.S.: Acest player trebuia banat de mult....din ultima lui reclamatie a reiesit ca are wall!!!Plus ca a amenintat si a facut misto destul!!!


In felul asta serverul nu are nici o sansa....


@Tero=> Te anunt Tero ca sunt mai capabil decat crezi!!!Din pacate pentru tine sunt iubit pe server!!!Si nu se intra pe forum sa ma faci but,noob,incapabil sau sa acuzi ca cine stie cati playeri am banat degeaba!!!Sau sa ne faci sparti si cum mai apuci!!!Bafta!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 14-01-2012, 20:20:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

X-M3N wrote:
Niciun nevinovat nu a luat ban....Te rog sa iei fiecare ban in aprte si iti voi da fiecare dovada....Toate extrem de clare....!!! =>> VREAU SA VAD DOVEZI CLARE IMPOTRIVA MEA!!!


P.S.: Acest player trebuia banat de mult....din ultima lui reclamatie a reiesit ca are wall!!!Plus ca a amenintat si a facut misto destul!!


nu a reiesit nici un wall prietene, doar ca aimerz a spus asta nu inseamna ca si este adevarat.

ps: am facut si eu demo pe harta pe care am luat ban si destroy ( adica inregistram demo in timp ce tu, la randul tau imi faceai demo), si consider ca poate fi luat proba la "dosar" ca doar suntem oameni si avem drepturi.

cius.

http://www.fileshare.ro/41219148184.2

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MouSE*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2016 10:56)
Joined: 03 Oct 2011
Posts: 25, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 108.5
Votes: 4

Post Posted: 14-01-2012, 20:58:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu inteleg cum reusesti sa tragi cate 6-7 gloante fara sa se miste aproape deloc tinta.Si cum ziceau si playerii de pe sv ! Aceasta discutie legata de ban nu ar fi trebuit sa fie discutata pe sv,si tero te rog mai abtinete cu "nob,ca X-M3N e 0 ca admin.."sincer acuma daca nu ar fi X-M3N nu stiu cine ar mai tine codatii departe de sv.Si pana la urma ce te framanta pe tine ca X sta atata timp pe sv?Ce asta inseamna este obsedat ?Bravo lui.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 14-01-2012, 21:27:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma intereseaza unde sta xm3n, e fix problema lui, faptul ca e 0 ca admin e constatat, deja sunt la al 5-6lea demo din partea lui si asta din cate am la cunostinta, cat despre discutiile de pe server, nu vroiam decat dovada pt care am luat ban, mi se pare echitabil, asta in timp ce x-m3n ma lua la misto ca trebuie sa faca fraguri.

ps: Mouse, faptul ca tu nu intelegi cum se trage cu ak-ul nu ma priveste pe mine, este strict problema ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 14-01-2012, 21:56:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu cred ca deviati putin de la subiect,cine si cum e inapt, in afara de tine tero cine a costatat ca x-men este cotat 0 ca admin?totusi eu zic sa vada si restu demo dupa care sa vedem cine si cum constata.. imi pare rau ca nu pot vedea demo. imi da erroare din orice pozitie la aceste demo ale voastre.. si totusi Tero limbajul tau lasa de dorit.. asteapta deciize altor admini care pot vedea aceste demo'uri dupa care cere socoteala si acuza omul,daca s-a gresit asta e, se intampla
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
StarTrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2015 20:49)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 77, Topics: 9
Location: Constanta

Reputation: 185.2
Votes: 4

 
Post Posted: 14-01-2012, 22:09:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avand in vedere ca tero nu mai e admin, deci dupa calculele mele un simplu player, mi se pare absurd si deplasat sa ia la bani marunti activitatea altui admin. ai primit remove nu tero? de ce oare? ca ti-ai facut bine treaba banuiesc nu? atunci nu cumva o arzi aiurea cautand raca cu alti admini? doar-doar o calca unu stramb sa nu fii tu singurul "fraier" ? fraier e si x-men ca pleaca urechea la al-de d'astia care cred ca au inventat cs'ul. nu ma uit la demo ca nu e de competenta mea, eu ma uit la om..din prisma psihologului. si ce vad e nasol. e-man e mai admin decat multi la un loc, lucru care pica de-an doaselea unora. poate nu ai avut no-recoil, si ce pana la urma? toata lumea e supusa greselii nu-i asa prefectule? si iti zic asa pentru doar asta poti fi ca sa ai dreptul sa iti dai cu parerea in legatura cu un lucru facut de altul..si revenind, poate nu ai avut cod, dar comportamentul, personalitatea si caracterul tau sunt chiar egale cu 0. imi puteti da WARN ca nu ma supar..dar ar fi frumos sa imi ramana si comentariul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 14-01-2012, 22:09:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Bau* wrote:
eu cred ca deviati putin de la subiect,cine si cum e inapt, in afara de tine tero cine a costatat ca x-men este cotat 0 ca admin?totusi eu zic sa vada si restu demo dupa care sa vedem cine si cum constata.. imi pare rau ca nu pot vedea demo. imi da erroare din orice pozitie la aceste demo ale voastre.. si totusi Tero limbajul tau lasa de dorit.. asteapta deciize altor admini care pot vedea aceste demo'uri dupa care cere socoteala si acuza omul,daca s-a gresit asta e, se intampla


Eu stiu foarte bine ca am jucat fara nici un hack, de aceea imi permit sa constat ca este 0, ba chiar din demo se vede ca se sfatuieste cu un alt player, care nici nu a avut amabilitatea de a se trece spec, dar s-a dat cu parerea ca am no-recoil, iar in baza acestor afirmatii am primit exterminate si ban !
Pe langa toate acestea, nu este nici prima oara cand domnu x-m3n are suspiciuni la adresa mea, am mai fost suspectat si de aim, si de wall, tot de el, apai daca imi baga si un speed aveam OGC ! 111
Cum am mai spus, asa cum eu pentru un ban dat degeaba am primit remove, astept sa fie luate si masuri administrative impotriva lui x-m3n, cel putin pana mai invatat cum sta treaba cu cs-ul. Nu este de competenta mea sa deci gradul pe care acesta il merita, dar in mod cert comenzile precum: ban/***/exterminate/destroy/censure etc trebuiesc date numai celor ce exista o oarecare certitudine ca nu fac greseli ca aceasta. Probabil ca acesta este si motivul pentru care pe respawn2 skillul de joc este mult sub cel de pe respawn1.

Acesta este ultima mea interventie in acest topic si sper ca aceasta reclamatie sa fie tratata just, deja am trecut de la supozitii la exterminate si ban, iar aceste comenzi folosite incorect trebuiesc sanctionate !

@STAR TREK. din cate stiu, nu ai dreptul de a posta aici, dar totusi iti voi raspunde la intrebare: am renuntat la admin pentru ca nu mi se parea normal sa fiu urmarit in mod succesiv de un "coleg", astfel i-am dat sansa sa imi faca demo si sa ma baneze pentru ce crede el de cuviinta, lucru ce s-a si intamplat, urmarile le poti vedea in acest topic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 14-01-2012, 22:31:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crazykid ***◕: cummm>?
crazykid ***◕: nu sep oate sa renunti
crazykid ***◕: tu un admin perfect
crazykid ***◕: ai renuntam?
X-M3N: pai daca "sunt" incapabil?!
X-M3N: aici asa e...
X-M3N: nu e greseala...
X-M3N: e incapabilitate
crazykid ***◕: pacat pt tine frate
X-M3N: inca nu am renuntat...sa vedem...
crazykid ***◕ is typing...
crazykid ***◕: aprope ca m-am atasat de tine si tu akm imi bagi cutitu in spate?nu tie rsine>


miky: nu x-men nu face asta
miky: nu "parasi scena"
Gaby Gaby: vedem...depinde multe
miky: TE IMPLOR NU FACE ASTA!
miky: doamne tero scrie romane intregi



CrisSty 2GooD4yOu: de ce ai renuntat ma:
CrisSty 2GooD4yOu:
X-M3N: inca nu am renuntat...depinde de mai multe...
CrisSty 2GooD4yOu: te`ai certat cu ownerul?
X-M3N: nu
X-M3N: intra pe forum si vezi
X-M3N: cica sunt incapabil ma
CrisSty 2GooD4yOu:
CrisSty 2GooD4yOu: te`a jignit
CrisSty 2GooD4yOu: da da`i ma incolo ce ...
CrisSty 2GooD4yOu: mai sunt servere 999
CrisSty 2GooD4yOu: 9999
X-M3N: nu de server e vorba...e vorba de respect...si as vrea ca totul sa se i-a ca o greseala nu incapabilitate
CrisSty 2GooD4yOu: dar ce ai facut
zi-mi si mie ceva...iti apr incapabil sau sufar?
CrisSty 2GooD4yOu: nu...imi pari serios



DOAR 3 PERSOANE...RESTUL NU MAI ZIC....CA AR FI MULT DE SCRIS...UMPLU POSTUL AIUREA!!!



P.S.: Asta e doar o parte...din respectul pe care l-am primit pe acest server!!!Si se pare ca sunt destul de capabil...Treaba e alta si anume: -GRESIM nu suntem incapabili!!!


SI EU STIU DOAR CE E SUFERINTA DIN DRAGOSTE SI LA BUZUNAR NU IN LUMEA REALA SI VIRTUALA!!!


Sa se i-a odata o decizie si cu asta basta!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 14-01-2012, 22:37:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n`ai voie sa renunti .. niciodata n`o sa te placa toata lumea important e sa te placa si sa`ti aprecieze munca majoritatea;)acum ca tu cu tero aveti ceva personal o rezolvati frumusel pe mess si aia e ... dar mi se pare putin cam mult sa renunti la admin pt ca nu`i convine cuiva munca ta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 14-01-2012, 22:55:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti multumesc oana pentru aprecierea ta si pentru acest post!!!O sa ai mereu respectele mele!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
eTerN12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2012 22:44)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 14-01-2012, 22:55:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt admin dar nu pot sa ma abtin sa postez,lui tero ii zburau gloantele de nu apucai sa iesi dupa colt,si daca o sa plece X-men se va alege praful de server,atat va zic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
F13*MeTeOR*

[Liber Traiesc]



Status: Offline
(since 20-01-2017 20:15)
Joined: 10 Jan 2012
Posts: 8063, Topics: 138
Location: Bucuresti

Reputation: 562.9
Votes: 30

Post Posted: 14-01-2012, 22:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt admin dar nu pot sa am abtin sa nu postez cum adik sa plece X-M3N el e pintre ce-i mai buni admini de pe svr fara el svr-ul e varza el prinde ce-i mai multi codati e un tip bun deci X-m3n nu te lua dupa tero si vino inpoi avem mare nevoie de tine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MikyMihaela99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2012 11:17)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 14-01-2012, 23:12:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am admin dar nu ma pot abtine sa nu postez!
Tero nu vezi ca toti il sustinem pe X-M3N! Pe tine nu te suporta nimeni pentru ca uh ai ceva de impartit cu toata lumea!!! Tero lasa-ne in pace! TE RUGAM!Toti il iubim si il sustinem!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
malasortee
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 10:09)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 72, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 9.6
Votes: 5

Post Posted: 14-01-2012, 23:49:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut baieti.As dori sa-mi exprim si eu parerea despre ce se discuta p'aci.
1 Intodeauna am dezagreat acel limbaj...de ex,al lui tero si al celorlalti; care indirecti fiind si poate pe dinafara cu subiectul critica cu atata usurare acel limbaj dar cum?!...folosind tot acelasi limbaj...
2 Cu domnu' tero nu am avut sansa sa ma imprietenesc sau macar sa-l cunosc,am vazut acel demo pare un fel de smen cu un pui de aim,dar daca omu joaca bine...nai de unde sti,poate chiar a avut mana buna cum si noi de altfel pe unele harti carora ne plac jucam excelent ba chiar te miri insasi.PNM.Tero nu ma cunosti nu te cunosc,dar pe x-men am ajuns sa-l cunosc si e un om de nota 11.
Pe vremea cand erai admin si te-am prins si eu pe srv nu am vazut activitate decat din partea lui xmen,care saracu mereu sta ore in sir doar spectator.De cand am ajuns prin preajma staff-ului pun accent pe xmen,in fiecare zi prinde cel putin 4-5 codati,atunci cand sunt si eu pe srv bineinteles,si cand zic codati sunt deia care la sar tintele prin ziduri pnm stiti voi...
Tero ai spus ca Xmen se sfatuieste cu restul staff-ului...CARE E PROBLEMA? ba chiar prin faptul ca se consulta cu mine si cu alt admin e o treaba de invidiat.Deci omu' nu vrea sa greseasca intelegi tu care-i treaba?nu ca e cum il alinti tu...
Pro Pro Pro de 100 ori pro Xmen E baiat bun loial si cu respect.
Tero te rog sa lasi afirmatiile contra lu xmen ca nui bine pus in functie si stii de ce?
E o diferenta intre a nu prea face nimic[adik tero] si fac mereu dar mai si gresesc[adik xmen]
Asa ca de la Malasorte fii mai sillent ca treci neobservat si nu apucam sa-ti facem demo !
Xmen e deosebit si nu numai el ci si restul stafului cu care am avut placerea sa discut si sa stam la o barfa.
Tero se umfla in pene ca a jucat si el bine si e normal ca un admin sa reactioneze cu ustensilele lui prin faptul ca tero
"cine esti tu sami faci mie demo sau ce zicea"sau ca iti trebuie tichet ca sa pui pe forum[tichet pe care tot eu ti-l vand ma intelegeti? ]]
Tero sfat de la prietenasu' tau "Daca ma stiu cinstit nu fac zarva ca cine esti tu sami faci demo,totusi tu erai cinstit atunci sa credem,problema a fost ca ai reactionat prost cand n-a trebuit" ...si...teai procopsit cu nervi si scoterea din functie si pnm ca nu stii sa te controlezi.
Prin acest fapt ca esti agresiv denota ca nu ajungi la nivelul lui xmen.
Xmene ?cum sa parasesti functia? "Daca pana la 40ani ti-a mers foarte bine,aruncai cu bani in mine si de la 40 ani pana la 70sa zicem iti merge prost ce faci te sinucizi?" Cred ca stiti raspunsu.BAFTA SI SANATATE.
Tero daca nu-mi faci o reclamatie si mie nu faci nimic...
Xmen fara el intradevar cum au spus si ceilalti e valoros,aduce harti,face detoate pe cand tero si noi altii jucam pe munca lui si bagam cituri.

Vreau sa fiu corect !!!
Tero-vinovat : 89%
Xmen-vinovat 11%

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 15 January 2012 08:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 30-04-2024, 22:43:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x