User
Pass
2FA
 
 

reclamatie blue/ !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1188
skil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2014 09:40)
Joined: 11 Mar 2010
Posts: 100, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 264.7
Votes: 5

Post Posted: 19-09-2013, 11:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau ; k/s
- Numele adminului : blue/
- Harta, ora si data faptei reclamate de_inferno ; 12:20 ; 19.09.2013
- Motivul / Regula incalcata : 1 Limbajul indecent/vulgar/obscen este pedepsit cu llama/gag/ban 30-120 minute, sau chiar permanent

*DEAD* k/s : ai de capu tau ma praf esti!

(Asta era regula incalcata de mine , si sanctionata cu gag - pentru ca pe saracul l-am jignit. Asta nu e de gag ! ) Apoi in urma discutilor pe amx_page cu adminul "blue\" primesc si un ban 120 min. La care ma asteptam dupa ce i-am zis ca e "admin de doua zile" - sincer o merita dupa cum se comporta!

- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

ADMIN bLuE/: gag k/s (5 minutes)
(Jucator) k/s: serios ma ?
*DEAD* bLuE/ : silance
(Jucator) k/s: gag pentru ?
*DEAD* bLuE/ : pentru cum vorbesti
bLuE/ : taci si nu mai floda amx_page
etc etc etc k/s: admin de doua zile !!

Era un joc linistit , noi intre noi playerii vorbeam , si cand ala cu bomba o ardea prin alta parte, i-am zis faza aia . Pentru asta , nu se da gag ! Oricat de bun simtit ai fii , nu se supara nimeni pentru atat . Asai blue/ ? (nu cred ca m-a vazut cineva pe servar jignind si facand scandal, numa de aia fac reclamatia asta! )

Deci ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 19-09-2013, 11:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am explicat si pe server, cand spui "ai de capu tau ma esti praf".. este un alint? , eu zic ca nu, ti-am dat 5 minute, dar tu trebuie sa faci tam-tam pe amx_page si sa nu incetezi!
Ti-am zis "taci si nu mai floda,dupa ce mi-ai scris de vreo 4-5 ori pe amx_page ,dupa ce ti-am explicat pentru ce ai luat gag.
Prea multa vorbarie si fara rost, daca nu te luai in gura cu mine si mai ma si jigneai acum te jucai linistit.
Tot voi sunteti aia tari in gura si tot voi veniti sa faceti reclamatii si pentru ce? pentru un gag de 5 minute .Sa fim seriosi. Alta data mai gandeste-te inainte sa faci ceva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2014 09:40)
Joined: 11 Mar 2010
Posts: 100, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 264.7
Votes: 5

Post Posted: 19-09-2013, 11:47:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce imi plac directele(scuzele) astea cu "ti-am dat gag, tu faci tam-tam , flodai servaru etc, eu ti-am explicat de ce ai gag" .. serios ? crezi ca nu am observat motivul gagului ? .. Tocmai asta zic , tie ti se pare motiv bun de gag ? (ma gandesc , ca si eu sunt admin pe 4 , dar cred ca te cam plictiseai) .

Uite prima regula din regulament , "Limbajul indecent/vulgar/obscen " eu unde ma incadrez?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 19-09-2013, 11:51:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am cum sa-ti explic tie,daca tu nu-ti dai seama la ce te-ai referit cand spui "ai de capul tau"..... cand spui de unu ca vai de capul tau tie nu ti se pare jignire?! daca ti-as fi zis eu.. ai de capul tau ce praf esti.. te-ai fi simtit foarte bine ,ai fi luat-o ca pe un alint.
Si nu sunt scuze,sunt ce s-a discutat pe server.
Nu stau sa o lungim, daca ai admin ar fi trebuit sa-ti fi dat seama,mai ales cand vorbesti:)
Salut.nu am sa mai vorbesc,o sa vina un owner sau un alt coleg si o sa se clarifice o sa-si dea si ei cu parerea. Daca am exagerat ca ti-am dat un gag de 5 minute pentru ce ai zis,imi cer scuze,dar nu prea cred!




Continua sa ma iei la misto cand eu iti explic.Ne mai vedem pe server sa vedem cum mai vorbesti poate o sa-mi scape intentionat cu mai multe zerouri,dupa ce ca tot tu gresesti mai ma iei si peste picior.



Last edited by *bLuEsKy* on 19-09-2013, 11:59:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2014 09:40)
Joined: 11 Mar 2010
Posts: 100, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 264.7
Votes: 5

Post Posted: 19-09-2013, 12:11:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vai , "chiar ca nu ai cu cine" .. Data vitoare , o sa am grija sa nu mai "folosesc un vocabular indecent/obscen/vulgar , ca cine stie , de la 120 de min , altcineva o sa scape mai multe zerouri la sfarsit . Trist !

Posturi unite automat, 19-09-2013, 13:11:23

*bLuEsKy* wrote:




Continua sa ma iei la misto cand eu iti explic.Ne mai vedem pe server sa vedem cum mai vorbesti poate o sa-mi scape intentionat cu mai multe zerouri,dupa ce ca tot tu gresesti mai ma iei si peste picior.


Nu baga vrajeli, ca nu te-am luat la misto , si nici nu aveai ce sa explici . Vrei sa spui, vroiai sa-ti explici greseala ta ? .. Nu inflorii , ca nici eu nu am inflorit nimic din ce am zis !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 19-09-2013, 14:46:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blue, mai calm cu exagerarile...pana la urma nu a injurat pe nimeni si situatia se putea rezolva si altfel decat cu ban si reclamatii pe forum, vad ca iti este usor sa ne pasezi noua responsabilitatea pe forum "sa vina un owner"...dar ce ar fi daca nu ne-am mai pierde si noi timpul cu nimicuri de gen ?
Cere-ti scuze daca tot te-ai oferit, amandoi ati gresit si ati facut din tantar - armasar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 19-09-2013, 16:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1) am dat gag,nu ban din prima pentru ce a zis.
2) Am pasat,ca nu ma inteleg cu el si daca stau la tam tam cu el nu termin niciodata
3) daca am exagerat cu un gag pentru "vai de capul tau,est praf"- 5 minute. Eu ma impusc:)),si chiar ma amuza!
4) Scuze.
5) Salut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tranda

[bazi]



Status: Offline
(since 05-09-2015 22:04)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 990, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 176.4
Votes: 12

 
Post Posted: 19-09-2013, 22:38:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati exagerat amandoi de la nimic,doar ca majoritatea dintre voi aveti niste orgolii aiurea si vreti sa va aratati autoritatea pe server in fata playerilor. Reclamatiile de genu,dupa parerea mea sunt initule si fara sens la niste ca voi k/s si blue care "aveti o varsta",cel putin asa cred. Si inca ceva,di aici ma refer la player in general: nu mai da-ti mesaje aiurea pe chat sau pe amx_page cu:"admin de 2 bai","admin praf",etc. Pentru ca nici voua nu v-ar conveni in calitate de admini sa vi se zica asa ceva deorece acel admin oricare ar fi incearca sa va faca un joc placut pe server si fara chestii de genu.
Eu doar mi-am spus parerea mea si nu am jignit pe nimeni. Numai bine!


"Cheers to those who wish us well, and those who don't can go to hell"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 20-09-2013, 06:56:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atata suferinta de la "victima" pentru un gag si ban meritat. Ce ii corect, banul ii cam mare, o ora ar fi facut treaba buna oricum. Prea multi copilasi care vor sa isi arate bilutzele pe server si au un limbaj de cartier. Mai mult de 3/4 din totalul de reclamatii sunt inutile, unde victima a gresit si a meritat sanctiunea si facute doar pentru a avea sansa de a suferi, inclusiv reclamatia asta (pusa la "dosarul" reclamatiilor inutile).
P.S: Adminii au dreptul sa dea gag si pentru "but", in caz ca pe viitor te va manca sa iti deschizi gura aia.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 20-09-2013, 10:09:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Invatati sa respectati adminii, exista regula aia cu "Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza
". Asadar daca tu nu iti poti vedea de propriul joc si iti place sa ii denigrezi pe altii in joc suporta consecintele si nu mai scrie pe amx_page ca nu e pt asta..



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasse

[`NEZEUj37!]



Status: Offline
(since 06-07-2020 17:51)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 1176, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 243
Votes: 15

Post Posted: 21-09-2013, 02:12:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Perfect inutila reclamatia asta din cate observ.
Blue nu a gresit cu absolut nimic; poate doar ca ti-a dat prea putine minute ban. Oricum eu iti dadeam mai mult daca eram in locul lui, mai ales ca e admin de cativa ani si tu il insulti cu "admin de 2 zile".
Eu nu stiu ce-ai vazut tu Sile acolo cu exagerarile, ca e cat se poate de clar. Scurt si la obiect.
In plus de asta, k/s, crezi ca bluE/ ar avea ceva personal cu tine ? Ar trebuii sa iti pui intrebarea asta.
Tu,k/s, esti cel care ar trebuii sa isi ceara niste scuze, nu adminul.
Bafta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 21 September 2013 16:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 23-05-2024, 13:20:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x