User
Pass
2FA
 
 

reclamatie dode

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message236
aaxeL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2015 07:58)
Joined: 25 May 2015
Posts: 141, Topics: 18
Location: Belgium

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2015, 19:34:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick-ul meu : -Evo- aaxeL
2. Nick-ul celui reclamat : Dode
3. IP-ul reclamatului : 188.25.39.21
4. Data/Ora: 03/06/15 | 20:05
5. Motiv : pai ma joc eu linistit pe server, aveam scorul 40-3 sau ceva de genu pe inferno, si intra dode care nu l-am vazut pe sv decat de 2 ori in ultimele 2 saptamani (nu il cunosteam) si a inceput cum ca am wall, trag prin pereti exact in ei, ... incerc sa ii explic ca trag in locuri obisnuite unde stau playerii (pe harta de inferno, eram CT si dadeam rush pe banana, tragand in fiecare runda la sobolan, facand prefire la fiecare colt, avand succes.) se uita el pe mine, dupa parerea mea daca nu esti putin experimentat si joci fara sunet(optional) e normal sa zici ca acesta are wall. Dar eu nu cred ca el a tinut cont si nici nu cred ca stie ce am eu in spatele meu (ma refer la 6 ani de cs, high gear , skill cat de cat modest cred) sa fiu mai explicit :

Mouse : SteelSeries Rival
Mouse Pad : Razer Goliathus Control Edition (Large)
Headset : Dragon War BEAST

mentionez desigur ca joc de pe steam, acesta este profilul meu, si cei care stiu de COUNTER STRIK GLOBAL OFFENSIVE , sunt GLOBAL ELITE. (cel mai mare rank posibil, 18 rankuri in total) am de asemenea 2,265 ore petrecute in cs 1.6, si 1,870 ore in csgo. Concluzia la tot acest roman este ca nu joc cu wall, nu am de ce... aceasta e pasiunea mea, si nu am vrut sa imi strice ziua acel admin -. m-a amenintat ca raman fara admin si ca o sa primesc ban. (noi avand acelasi grad) si scrie clar in regulament "nu se folosesc comenzi intre admini). mi-a zis de asemenea ca imi va face SS ,si normal aceasta comanda este inexistenta pe acest server. (la cat timp petrece el pe server, nici comenzile nu le cunoaste foarte bine - )

da, l-am facut tampit din pacate, si imi cer scuze, mi-a provocat niste nervi nedescriptibili. nu m-am putut abtine, dar cred ca a meritat - . propun ca acesta sa nu fie doar sanctionat.
6. Dovada :











0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iuli26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2015 07:29)
Joined: 31 May 2015
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2015, 19:36:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pot confirma ca aaxel nu joaca cu nicio natura de cod, ma joc cs cu el de cand eram mici, il cunosc foarte bine. Nu are nicio intentie sa joace cu cod, si nu o va face.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-06-2015, 19:45:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iuli , tine-ti parerile pentru tine .

Dode +1 avertisment , data viitoare fa demo .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vyrus|2009, 03 June 2015 17:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-06-2024, 14:53:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x