User
Pass
2FA
 
 

reclamatie stalone

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1271
bymby

[Creep]



Status: Offline
(since 01-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 847, Topics: 37
Location: Ploiesti

Reputation: 60.8
Votes: 25

Post Posted: 12-09-2012, 01:19:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickul tau folosit pe server:AsKY
Nickul adminului reclamat: STALONE
Ora si data: 02:10
Regula sau greseala facuta:nu da gag,si foloseste un limbaj inadecavat serverului
Dovada: cstrike rar
Alte greseli facute:mia dat ban cik am cfg...iam zis k i idau team wier sa vada k nam cfg si na vrut:-j
] connect drk.freakz.ro
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.2:27015
Connecting to drk.freakz.ro...
You have been banned from this serv
faceti ceva cu adminii astiax(



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SteFFz99

[The Global Elite]



Status: Offline
(since 25-12-2021 10:49)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 3200, Topics: 123
Location: Grove Street

Reputation: 75.3
Votes: 27

     
Post Posted: 12-09-2012, 08:10:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am uploadat eu pozele ca sa nu fiti nevoiti sa le downladati :
Poza 1
Poza 2
Bun! Eu l-am mai vazut pe Stalone injurand playerii de pe server. Cred ca si ceilalti admini au vazut asta! Insa eu nu am dovezi ca sa va arat. Oricum... trebuie sa-l pedepsiti cumva (sper).


l]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skarabeul

[J's on my feet]



Status: Offline
(since 29-08-2015 16:29)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 774, Topics: 51
Location: Rosiori de Vede

Reputation: 59.8
Votes: 11

   
Post Posted: 12-09-2012, 09:11:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da ma .la mine se plang playerii ca stalone le da kick ban *** fara motiv..ex Jerry a intrat pe srv si a vazut ca stalone da kick unui player ..apoi stalone ii dadea si lui pt k la intrebat..cand Jerry a spus ca dc ii da kick baiatul s-a trezit cu *** pe motiv de ce il intreaba pe stalone(parca e vre-o vedeta) si Jerry ia spus ca ii face reclamatie sau cv d genu si se trezeste cu ban permanent pe server -- asta e un admin care se crede zeu Dosent Matter dar in fata mea si a altor admini este un RUGINIT un PRAFUIT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SteFFz99

[The Global Elite]



Status: Offline
(since 25-12-2021 10:49)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 3200, Topics: 123
Location: Grove Street

Reputation: 75.3
Votes: 27

     
Post Posted: 12-09-2012, 10:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exact cum spune Skarabeul! Se crede zeu.. dar nu e

l]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skarabeul

[J's on my feet]



Status: Offline
(since 29-08-2015 16:29)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 774, Topics: 51
Location: Rosiori de Vede

Reputation: 59.8
Votes: 11

   
Post Posted: 12-09-2012, 10:35:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oo steff esti de acord cu mine:)))- Oricum cer si cred ca toti vrem ca stalone sa aibe REMOVE!!! cred ca serverul va fi mai linistit si mai sigur fara STALONE!! domnul problema:P


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bymby

[Creep]



Status: Offline
(since 01-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 847, Topics: 37
Location: Ploiesti

Reputation: 60.8
Votes: 25

Post Posted: 12-09-2012, 10:35:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate toti ne ajungem intr-un timp si altii suferim de noi....credeam k e un regulament pe care adminiii trebue sal respecte dar na...va rog faceti ceva cu el.... a sin inca ceva stalone ..nu te comporta cu mine cm te comportii cu''mucosii'' tai..k m-am uitat la o reclamatie anterioara...eu nu sunt genu cu reclamatii sau dastea dar sincer strici tot chefu numai cand incepi cu suferinte ca tu faci si ca tu dregi....drink something and shut up;)..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skarabeul

[J's on my feet]



Status: Offline
(since 29-08-2015 16:29)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 774, Topics: 51
Location: Rosiori de Vede

Reputation: 59.8
Votes: 11

   
Post Posted: 12-09-2012, 10:52:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bymby wrote:
frate toti ne ajungem intr-un timp si altii suferim de noi....credeam k e un regulament pe care adminiii trebue sal respecte dar na...va rog faceti ceva cu el.... a sin inca ceva stalone ..nu te comporta cu mine cm te comportii cu''mucosii'' tai..k m-am uitat la o reclamatie anterioara...eu nu sunt genu cu reclamatii sau dastea dar sincer strici tot chefu numai cand incepi cu suferinte ca tu faci si ca tu dregi....drink something and shut up;)..

vreti sa stiti dc numai intru eu pe drk?? pai simplu motiv: STALONE am spus clar ori eu ori el!! asa ca, daca nu el nu primeste remove eu numai intru pe srv...intru dar mai rar!! oricum vreau sa il prind pe server sa ii dau eu educatie ca , acasa nu a primit 1 buna:-j 26 de ani ok:-jDosent Matter dar nu te comporti ca 1 om de 26 de ani ! oricum remove sau suspendare o sap sau mai mult!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MrStalone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-11-2012 09:07)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 146, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 40.4
Votes: 7

Post Posted: 12-09-2012, 11:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa o luam cu fiecare in parte..
@ bymby : Maria mi-a spus ca ai cfg , cand am intrat, te-am rugat sa-l scoti , ai zis ca ai doar fps mare. Kidu a inceput sa zica si el ca ai cfg.Am stat si m-am uitat 2 runde pe tine, prindeai 600+ in 2 miscari. Am considerat ca ai cfg, tu ai zis ca ai fps mare, nu este permis ai primit ban.
@ SteFFz99 : Nu stiu de unde ai luat poza aia, tu nici nu erai la ora 02:00 sau mai mult chiar pe server, te bagi iar aiurea in discutie. Aceea expresie o folosise mai sus Kidu si l-am averizat inainte sa-i dau gag. Rog un admin sa verifice in logs, daca nu e asa sa-mi dea remove...Chiar insist sa mi se dea remove daca nu este asa. Nu cred sa fi injurat vreun player pe CHAT , poate am mai folosit expresii urate dar pe admin chat, ceea ce folosesc majoritatea adminilor.
@ skarabeul : tu copil mic cu bube in cap si cu raie la stomac, iar ai inceput cu limbajul tau de Spania, Canada si alte 4-5 state din Occident? N-ai m-ai intrat pe server de 2 luni si vii acum sa faci gargara...Intreaba-l pe Jerry de ce a luat ban si ***, crezi ca daca e vecinul tau si ii iei apararea ma impresioneaza cu ceva? Sa se verifice kindere log-urile sa vada de ce a primit.. In primul rand nu cred ca un player e in masura sa traga la raspundere un admin, in al doilea rand, daca era nevinovat facea el reclamatia...I-ai scos banul in nenumarate randuri dupa ce eu ii dadeam, intra, il intrebam ce cauta ma injura iar si ma ameninta cu un owner, vecin al lui, adica cu tine:)) Asa te lauzi la aia pe'acolo ca esti owner?
Si aici dovada pentru care a luat ban + *** asta ca sa te potolesti odata mucosule
http://imageshack.us/photo/my-images/850/jerru.jpg/
Apropo 3lyza cu cuc , tin sa-ti reamintesc ca blue a zis ca-i dau explicatii lui sau lui easy. So , cred ca e un motiv destul de intemeiat pentru ***+ban.
So long, and thanks for all the fish.
EDIT: skarabeul, tu ai 2 luni de cand nu mai intri pe drk, nu fiindca sunt eu, ci pentru ca mai ai admin pe inca vreo 4-5 servere la care faceai reclama in semnatura. E normal ca nu poti sa joci pentru a-ti pastra adminul pe toate - Ai owner pe unu' , felicitari - De'aia nu mai ai timp de drk, nicidecum ca sunt eu. Se vede cine joaca pentru admin - Daca as fi in locul lui easy sau blue, as cere sa nu ai admin in alta parte daca vrei admin aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SteFFz99

[The Global Elite]



Status: Offline
(since 25-12-2021 10:49)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 3200, Topics: 123
Location: Grove Street

Reputation: 75.3
Votes: 27

     
Post Posted: 12-09-2012, 11:11:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orice ar fi spus Jerry are dreptate! Nu te injura fara motiv! Il cunosc. Nu e genu care sa injure un om doar de placere! Sigur iai facut tu ceva inainte sa spuna asta! S-a saturat si el sa te vada cum suferi de fiecare data cand intri pe server!

l]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rayzor

[In your mind!]



Status: Offline
(since 25-10-2013 07:52)
Joined: 07 Sep 2010
Posts: 789, Topics: 22
Location: Unii zic ca inchis aici cu voi, dar defapt voi sunteti inchisi aici cu mine!

Reputation: 174.3
Votes: 5

Post Posted: 12-09-2012, 11:16:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bymby parca s-a vorbit odata ca n'ai voie cu "fps" mare.Deci cazul e inchis,nu?


P.S Stalone,eu in locul tau le dadeam ban de mult,cine sunt ei sa ma traga pe mine la raspundere?stai sa iti bati capul?(NU,nu sunt sarcastic)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrStalone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-11-2012 09:07)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 146, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 40.4
Votes: 7

Post Posted: 12-09-2012, 11:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti se pare tie ca sufar numai:)) Respectand regulamentul nu inseamna sa suferi.. Tu daca nu ai loc de mine, stai inghesuit te rog. Stiu ca ai vrea sa ma vezi cu remove, dar deh, cand iti faci treaba nu prea poti primi.
Ti-am zis, sa se uite in loguri, sa vada ce a facut. Statea afk, a luat slay,kick..E normal sa injure omul, pe mine , dar si serverul.
Iar tu , lasa te rog la aprecierea ownerilor daca merita sau nu ban pentru aia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-05-2024, 21:43:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x