User
Pass
2FA
 
 

reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message663
OverLord98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-02-2013 15:26)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 493, Topics: 34
Location: Craiova

Reputation: 46.9
Votes: 15

 
Post Posted: 26-08-2012, 08:22:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: OverLord
Nick-ul persoanei reclamate:Denis
Poze: http://forum.wow-freakz.com/La-multi-ani-STRIKER-t171908.html +
Quote:
Asa , acum ca sa dus ziua lu striker pentru totii prietenii gen madalindx OverLord98 mihaela daca tot faceti reclama ce mai dati pe forum pe freakz? va e dor deja?
/locked

Descriere incident: ba , crezi ca eu m-am mutat pe alt server ? , nu m-am mutat , nu ma mai acuza doar pe niste spuse amarate ca fac reclama - , sa nu te mai aud ca fac sau ca am facut reclama pe freakz , nu mai vazut zilnic pe sv desteptule ? si acm zici ca fac reclama ? Surprise , ei bine te inseli , nu as trada serverul si nici pe striker / cabron si restu stafului .
P.S: vreau sa stiu cum de tia venit in minte sa ma acuzi pe mine ca fac reclama , si la fel si pe madalindx si mihaela , iai vazut tu ca fac ei reclama ba? vreau si eu un raspuns ca sa nu mor prost.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.Sothale.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2013 17:54)
Joined: 23 Aug 2012
Posts: 102, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 54.8
Votes: 10

 
Post Posted: 26-08-2012, 09:18:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasal.E greu pentru el sa se maturizeze
De la bun inceput am zis ca baga de la el.
Oricum dal drq ca isi pierde el si increderea adminilor la un moment data ca incepe sa isi cam faca de cap.

PS: Denis nu lam pus si pe striker sa faca reclama pe /ann? (la mintea ta orice e posibil)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madalindx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2013 21:12)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 353, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 89.7
Votes: 7

 
Post Posted: 26-08-2012, 09:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba copil cazut de pe luna de unde ai scos tu chestia cu reclama.Si de unde stii tu ca eu is owner pe un svr de samp.Ce te doare ba de mn fac ce vreu e viata mea nu trebuie sa se bage un ratat in treburile mele.''Destepti"ca tn gasesti la orce colt de strada cu gura mare care stiu ei tot.
Ratatule aratami dovezi cand am facut reclama de pe contul meu si eu ma las de freakz.Nam ip dinamic deci nu am cum sa fac mai multe conturi ca daca luam ban pe unu luam si pe contu bun.Eu zic sa te duci sa joci Mario ca doar asta e de tn.
Ps:Denis se vede cat de inteligent esti dupa posturile tale.
Acum denis ce o sa faci o sa vii imediat si o sa ceri sa primesc ban in joc pentru ca spun un adevar?Tu esti in stare de orce penru ca nu ai multa minte.
Sunt 100% sigur ca o sa iau warn pe forum dar merita pentru ca sunt prea multe aberatii scoase din gura unuia ca tn.Am aflat ca ai 15ani si cv dar dupa comportament nu se vede.
Am inteles ca aseara a intrat unul cu numele meu pe freakz si a facut reclama.Nu eu am fost acelea vreau sa verificati ipurile sa se dovedeasca+sa se compare ipul cu cel al lui denis ca el e instare de orce numai sa luam noi ban.
PS2:Denis faci cumva parte din staf de te bagi tot timpul?Daca tu iei iar helper jumatatee de svr creca o sa plece tu mai mult distrugi svr cu aberatiile tale si .......

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deniss.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2012 12:16)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 1214, Topics: 37
Location: Mangalia.

Reputation: 155.8
Votes: 28

Post Posted: 26-08-2012, 12:16:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Overlord taci din gura si dute , nu ai ce cauta la 12 ani p sv. Oricum stim toti ca iti doresti helperrrt:X----
Madalindx esti prea prost pentru secolul asta.Eu distrug serveru?- V'am distrus doar pe voi fanii mei over madalin si osothale in rest nu am distrus nimic.Ha? sa intru eu sa fac reclama ca sa iei tu ban? Chiar ca esti prost. Si am avut helper de mai multe ori de cate ori ai fost dat afara din casa tu.
oso tu ce te mai bagi?

Si apropo overlord nu vrei sa iau ban ca te'am acuzat?-



Si pe serveru ala au plecat mihaela over snake hawaianu expanzz ala si voi baietii rai . O sa stati 10 zile si o sa veniti sa plangeti , cum a facut osothale.



Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție(lolflamE*).
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OverLord98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-02-2013 15:26)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 493, Topics: 34
Location: Craiova

Reputation: 46.9
Votes: 15

 
Post Posted: 26-08-2012, 12:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa imi *** mortii neamului meu daca am plecat eu pe alt server , copile tu suferi prea mult pentru nimik - si nu am 12 ani si nici nu ma plang , revinoti ba ca esti prea de tot , si daca imi doresc helper care e problema ta ? eu macar ajut incepatori si serverul nu ii jignesc pe toti si mio iau in cap ca tine , asculta frate melodia asta https://youtube.com/watch?v=tc57aXV4twY:

#! , calmeazate , devino serios si maturizeazate ca dupa mine nu-ti dau nici 10 ani , eu mam saturat sa ma tot jignesti si sa ma acuzi pentru ceva ce nu am facut si mai incet cu comentariile si jignirile astea pe toti ca nu esti cel mai tare de pe planeta asta , toti suntem egali si nu te mai crede pa alta lume ca nu o sa ajungi nici unde la ce comportament ai.
Si eu as vrea sa ma impac cu tine si sa terminam cu copilariile astea ca tare m-am saturat de ele , dar tu incepi mereu cearta.
EDIT:Eu nu am plecat pe sv ala si chiar nu am tinut cu el chiar am ajutat la sabotarea lui pentru ca nu eram de accord sa plece ceva playeri de pe freakz.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deniss.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2012 12:16)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 1214, Topics: 37
Location: Mangalia.

Reputation: 155.8
Votes: 28

Post Posted: 26-08-2012, 12:34:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OverLord98 wrote:
Sa imi *** mortii neamului meu daca am plecat eu pe alt server , copile tu suferi prea mult pentru nimik - si nu am 12 ani si nici nu ma plang , revinoti ba ca esti prea de tot , si daca imi doresc helper care e problema ta ? eu macar ajut incepatori si serverul nu ii jignesc pe toti si mio iau in cap ca tine , asculta frate melodia asta https://youtube.com/watch?v=tc57aXV4twY:

#! , calmeazate , devino serios si maturizeazate ca dupa mine nu-ti dau nici 10 ani , eu mam saturat sa ma tot jignesti si sa ma acuzi pentru ceva ce nu am facut si mai incet cu comentariile si jignirile astea pe toti ca nu esti cel mai tare de pe planeta asta , toti suntem egali si nu te mai crede pa alta lume ca nu o sa ajungi nici unde la ce comportament ai.
Si eu as vrea sa ma impac cu tine si sa terminam cu copilariile astea ca tare m-am saturat de ele , dar tu incepi mereu cearta.
EDIT:Eu nu am plecat pe sv ala si chiar nu am tinut cu el chiar am ajutat la sabotarea lui pentru ca nu eram de accord sa plece ceva playeri de pe freakz.


Nici nu am citit ce ai scris , lene plangi. Eu nu te acuz pe nedrept . Hai sa raspunda un admin.



Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție(lolflamE*).
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krieg

[inMyh3ad.]



Status: Offline
(since 26-06-2016 11:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2271, Topics: 138
Location: Buzau

Reputation: 46.5
Votes: 64

 
Post Posted: 26-08-2012, 12:42:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

STOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP !!!!!

Asteptati sa raspunda un admin, iar urmatoru care va mai posta dupa mine va lua mai mult ca sigur warn in joc !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolflamE*

[inQontrol]



Status: Offline
(since 20-10-2017 17:49)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1130, Topics: 9
Location: Da.

Reputation: 47.2
Votes: 33

         
Post Posted: 26-08-2012, 13:02:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand o sa va maturizati si nu o sa mai bociti atat pe forum pentru ca ' ALA A FACUT AIA, ALA A FACUT NUSH CE, ALA E LINGAU ' ... etc ?-
Chiar nu inteleg de ce acuzati pe cineva fara dovezi.
Eu de exemplu pot sa-l acuz pe Striker ca face reclama dar nimeni nu ma crede daca nu aduc dovezi, right ?
Cand o sa veniti cu dovezi clare ATUNCI O SA LUAM MASURI SI PUNCT.
/locked.



Fools set the rules in this world.
Just take a look around. It`s undeniable.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lolflamE*, 26 August 2012 11:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 08:29:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x