User
Pass
2FA
 
 

reclamatie telovesc X(

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1118
Pacemaker boss
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2011 09:00)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 299, Topics: 49
Location: bucuresti

Reputation: 35.2
Votes: 36

Post Posted: 27-10-2010, 06:37:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azi de dimineata la ora 7:20 am intrat pe sv era si telovesc a inceput sa faca misto de mn ca am gresit intro zi ca am scris gresit ( nu mai este admini) si de atunci o tine tot asa se leaga de mn . si mam bagat in ascunzatoare am pus lm si el vine puna 20 de saci pe mn sa ma scoata afara este normal ? va rog faceti ceva cu el http://www.megaupload.com/?d=QTO0HQO8
ma daca eu puneam saci peste tine puna pariu ca tu imi faceai reclamatie si uitati lume buna tine aia cod Pacemaker :nu mai este admini
chiar ma enerveaza
daca tu ai devezi ca eu puneam saci peste tn pune pe forum si iau ban



Last edited by Pacemaker boss on 27-10-2010, 06:55:45; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 27-10-2010, 06:52:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana am facut acelasi lucru care l-ai facut si tu.. Eu am intrat primul acolo am luat arma aia automata si ai pus saci sa ma scoti afara
2 la mana nu am facut misto de tine nici nu ma intereseaza persoana ta pt a face misto am zis pentru ca tocmai iesise death si am zis asta ca sa se amuze si altii..


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
M3thadona

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 09:34)
Joined: 15 Jun 2010
Posts: 27, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 86.6
Votes: 2

Post Posted: 27-10-2010, 07:38:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pacemaker am jucat si eu mai demult pe srv asta.. dar de cand joc acum mai nou cu nick.ul cu care joc sincer iti spun " bro` " ai foarte multe figuri lasi lumea sa faca feed cand tu esti zm.. de exemplu azi ce mama masii nu lai infectat pe ala in baza la ct pe dust2 ? si lasai sa faca feed pe rochy ? trebuia sa te duci sa il infectezi si imi este asa ciuda ca nu am facut print... mor de ciuda si iti mai si multumeste deci era clar.. si cand tiam zis print pentru ca nu lai infectat si lai lasat sa faca feed... si tiam zis ca te pun pe forum miai zis ca daca te pun ma pui si tu cand inuram punema pacemaker - iau ban asta este toti invatam din greseli dar tu nu... esti "Bruce Lee" bah pacemaker si eu sunt tare in gura dar mam uitat in arhiva forumului si vad ca ai foarte multe reclamatii in special de la vodafone clar.. scuzama dar e oleak de jucator.. pe langa multi altii.. si aplica legea cum trebuie sau aplica.... dar tu sincer te crezi prea smecher.. cand cnv se cearta pe srv te bagi aiurea favorizezi exact pe cn nu trebuie iei tu decizii parca ai fi mare pers. importanta... dar de acum stau geana pe tine printuri peste printuri pana acum nu am facut dar de acum ma pun pe facut printuri cum ai gresit cum print si pe forum. ca vad ca dupa banul ala de 500 de min nu te-ai cumintit cum a zis si ownerul... si din cate am inteles eu dupa banul de 500 min ti se va umbla la credite ( asa am citit in arhiva forumului... ) daca stii sa o rasfoiesti si pe aia " Domnu pacemaker " eu tiam zis daca avam antecedente ca si tine sa mor daca nu taceam.. ca sincer nu mai sunt srv ca astea unde in afara ca trece timpul original de frumos mai si te distrezi... dar na fiecare cu fluturasii lui - daca gresesc undeva... te rog sa ma corectezi " si nu ma refer la scris inteligibil sau corect gramatical.. ma refeream la daca am mintit undeva - " aaaaaa si imi mai place un lucru la tine ai si "fani" sa zicem asa daca faci o greseala pe srv si altu care are dreptate iti zice sau te corecteaza rpd sar cu "gura copii tai " -) in fine - poate se vor lua masuri in legatura cu ce a spus te lovesc chiar are dreptate.. prea multe block.uri face pacemaker prea multe figuri prea te da afara din locuri unde crede el ca numai el are loc si face foarte mult abuz de multe chestii gen eu am lvl care il am tu esti mic ai lvl 3 este aiurea asa... dar am zis de acum ma pun pe tine pace.. print peste print ! te-am pupat din mers -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 27-10-2010, 07:59:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am "devezi" pt ca m-ai scos si dupa ai intrat tu imediat si ai pus lm capish? Si tin "citatu'" ala la semnatura ca sa se amuze si altii la ce perle poti sa scoti -

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
M3thadona

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 09:34)
Joined: 15 Jun 2010
Posts: 27, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 86.6
Votes: 2

Post Posted: 27-10-2010, 08:01:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc nu te certa cu mine nu e vorba ca tin cu tine ar mam uitat in trecutul lui pacemaker pe forumul asta si cam cu toata lumea sa certat mai ales cu Vodafon3 care dupa parerea mea este un player. foarte corect...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pacemaker boss
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2011 09:00)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 299, Topics: 49
Location: bucuresti

Reputation: 35.2
Votes: 36

Post Posted: 27-10-2010, 08:04:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU MAI POSTA MA CA NU ESTI ADMIN DACA AM INJURAT AM FACUT BLOCK SAU ALT CV SI AVETI PRINTURI BAGATI PE FORUM .


Last edited by Pacemaker boss on 27-10-2010, 08:15:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M3thadona

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 09:34)
Joined: 15 Jun 2010
Posts: 27, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 86.6
Votes: 2

Post Posted: 27-10-2010, 08:11:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu pot zice ca nu miam permis sa ma bag in postu`l asta pentru ca deja mam bagat app. pacemaker nick.ul meu este Refresh - puiule si din cate imi aduc eu aminte esti tare umflat in pene pe srv si nu ma mai lua la frate ca nu aveem aceleasi coloane vertebrale clar si mam bagat pt ca mai deranjat si pe mn de multe ori inteligibilule sti tu rpd sa faci pe`a victima prefacutule

Pacemaker BOSS -- > TREBUI SA SE FACA CV SA RASPUNDE DECAT ADMINI SI CEL CARE E RECLAMANT

daca citeai modelul de reclamatie poate intelegeai ceva... dar oricum .... praf...

ai modificat rpd " pacemaker boss " ca sa nu mai rada nimeni de tine nu ? bine ca am apucat sa fac un print - daca mil cere cnv il dau sa rada de tine -) PERSISTA PROSTIA......



Last edited by M3thadona on 27-10-2010, 09:45:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tS-fR0St

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2010 05:53)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 20, Topics: 1
Location: New-York

Reputation: 47.8
Votes: 2

Post Posted: 27-10-2010, 08:36:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu va mai certati, asteptati si parerile owneriilor.

Be the man making your girl jealous,
be the guy shuttin' down all the fellas..
whatever you need, girl, it's all on me:
soldier, your friend or your lover, girl,
I wanna be...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stg

[Stg -Freakador]



Status: Offline
(since 12-02-2016 17:09)
Joined: 20 Dec 2009
Posts: 371, Topics: 20
Location: Buca

Reputation: 244.4
Votes: 33

 
Post Posted: 27-10-2010, 13:43:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai postati ca va alegeti cu warn. M3thadona daca vrei sa spui ceva incearca sa o spui sa putem si noi intelege.Nu mai posta daca nu esti implicat direct in aceasta reclamatie adusa lui teLovesc. Daca vrei sa spui ceva , adu si dovezi nu vorbi mult si degeaba. Cat despre reclamatie, nu cred ca isi are rostul. Voi va certati voi va impacati. Sau vreti sa va impace Bandit? Cred ca mai bine va vedeti de treaba si jucati frumos. Nu uitati este doar un joc.

-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pacemaker boss
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2011 09:00)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 299, Topics: 49
Location: bucuresti

Reputation: 35.2
Votes: 36

Post Posted: 27-10-2010, 13:53:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

STG ai cea mai mare dreptate da nici chiar asa sa puna 10 saci peste mine in mod repetat sa ma scoata afara din acunzatoare aveam si lm


center][/center]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 27-10-2010, 14:41:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite cum sa nu ti se urce toti nervii la cap - Pacemaker un ultim post si asteptam decizia macar o data, o data in viata ta fi si tu corect si recunoaste ca tu ai facut lucrul asta cu sacii prima data..Stai sa ghicesc ai intrat tu primul acolo, ai pus lm, eu am intrat prin tine am luat arma aia automata iar dupa am iesit ca sa pun saci pe tine nu? Nu prea iti tine teoria + ca nu sunt genul sa cumpar saci.. Eu zic sa incetezi sa tot cauti motiv de cearta pe sv si oriunde.. Credeam ca la ultimul topic ai inteles dar vad ca degeaba ti-a fost explicat

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deliqvent

[Creep]



Status: Offline
(since 24-04-2013 18:51)
Joined: 16 Dec 2009
Posts: 954, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 469.1
Votes: 27

Post Posted: 27-10-2010, 17:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astea sunt copilarii , mai bine ati incerca sa va intelegeti , daca nu , riscati amandoi cate 3000 de minute ban ! Ce naibi trebuie sa stam paznici intre voi ? Nu inteleg de ce nu-si vede fiecare de treaba lui !?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by deliqvent, 27 October 2010 15:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 13-06-2024, 14:11:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x