User
Pass
2FA
 
 

reclatie+cerere unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message945
phyz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2013 08:28)
Joined: 03 Aug 2011
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 03-03-2013, 15:49:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau:phyz
Numele adminului reclamat: SHARK
Harta, ora si data faptei reclamate: de_westwood
Motivul / Regula incalcata: JET (asa a scris saracu la motivul banului)
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola :

http://imageshack.us/g/221/banphyz.png/

aveti acolo poze

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 03-03-2013, 15:52:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-a dat ban din greseala
L-a scos dupa 10 secunde

Dar sa-ti arat cateva reguli din regulament:

7.Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza

8. Incercati sa faceti in asa fel incat prin felul in care va purtati/jucati pe server, sa nu lezati dispozitia celorlalti playeri


Deci tu le-ai incalcat si meriti banul



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
phyz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2013 08:28)
Joined: 03 Aug 2011
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 03-03-2013, 15:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cu ce le-am incalcat ??? ca suferea el ?? si oricum asa trebuie sa vb un admin >???? eu stiam ca un admin trebuie sa fie un model de urmat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 03-03-2013, 16:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ti am dat din greseala BAN ramasese scris in consola am vrut sa dau retry si am apasat enter direct fara sa ma uit ...

BANUL tu l'ai cerut dar nu am vrut sa ti l dau - cu ce sufar ma jucatorule ? tu ai inceput sa vorbesti ca sa nu adormi zicand ca degeaba scriu unii pe page si ca nu sunt bagati in seama .


nu are rost sa mai scriu pt ca daca continui iti voi adresa niste cuvinte urate si tot eu am de suferit dupa astept sa puna un owner toata consola daca vrea daca nu P@



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tito600

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2013 12:43)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 4

Post Posted: 03-03-2013, 17:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharK90 wrote:
ti am dat din greseala BAN ramasese scris in consola am vrut sa dau retry si am apasat enter direct fara sa ma uit ...

BANUL tu l'ai cerut dar nu am vrut sa ti l dau - cu ce sufar ma jucatorule ? tu ai inceput sa vorbesti ca sa nu adormi zicand ca degeaba scriu unii pe page si ca nu sunt bagati in seama .


nu are rost sa mai scriu pt ca daca continui iti voi adresa niste cuvinte urate si tot eu am de suferit dupa astept sa puna un owner toata consola daca vrea daca nu P@


Nu suferi ? "Prietene'' am anuntat pe pege de 6,7 ori un codat si pe tine te durea in 14 ca sa zic asa, dupa vreo 5 minute a intrat ovidiuu si s-a ocupat el de codat, tu erai atent la joc, nu la ce se reclama pe page. Dupa ce a primit acel codat ban ti`am zis de ce nu raspunzi cand cineva anunta un codat si mi`ai zis ca nu dormi in cs ca altii si ca mai ai treaba si pe dekstop, ti`am zis daca ai treaba la pc sa iesi din cs si sa reintrii dupa ce termini treaba si tu zici, altu care da sfaturi ca sa nu adoarma. Daca un jucator ti`ar vorbi asa imediat i`ai da gag. Nu am print`uri pentru ca mi`ati dat quit, dar se poate verifica logu, ora 16:50, harta dust2.

@ovidiuu, ti`am spus sa`mi zici motivul pentru care mi`ai dat gag, trebuia sa raspunzi flegmatic ? Nu e de mirare ca se injura pe server in ultimul hal si ca pierdeti jucatori capabili care stie cu ce se mananca jocul asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EL3Na

[Maniac]



Status: Offline
(since 20-12-2018 17:22)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 1039, Topics: 19
Location: Slatina

Reputation: 228.8
Votes: 12

Post Posted: 03-03-2013, 18:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danger, nu esti in masura sa juderi pe altii ... Regulile pe care le-ai spus tu acolo, intr-adevar, se aplica, gag/kick/ban dar nu sa si jignesti un player ca si ADMIN !
Te-as ruga sa te gandesti inainte de 2 ori la ce vrei sa spui si la ce s-a intamplat, cel putin din ce am vazut in poze !
Inca nu m-am uitat in log, am sa o fac in curand, dar presimt ca nu ai shark nici o justificare pentru felul cum ai vorbit si cred ca o sa atraga dupa sine consecinte.
Daca merita ban, trebuia sa il dai si atat, fara sa vorbesti ca la usa cortului pe server ! Aveam pretentie de la tine !
Am sa ma uit imediat ce pot in loguri !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 03-03-2013, 18:20:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ tito - sariti toti ma acum ca asa faceti voi astia care va dati mereu importanti pe srv ! NU ERAM SINGURUL ADMIN ONLINE SE PUTEA OCUPA SI ALTCNV DE CODATI ! nu trebuie sa ies din cs cand vrei tu ! ti am zis daca ai ceva de clarificat vi pe forum nu te iei in gura cu adminii pe srv si ceri explicatii ! ca nu esti tu miez .


@ Elena - nu am ce sa clarific te las sa iei decizia pe care o vrei tu

In ultima vreme toti va dati smecheri si ne luati la $%#%^% cum vreti voi NU INTRAM PE SRV SA VA SUPORTAM VOUA TOATE ***** ! jucatori de duzina ! jucati de 2 zile pe srv si deja suferiti .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tito600

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2013 12:43)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 4

Post Posted: 03-03-2013, 18:29:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharK90 wrote:
@ tito - sariti toti ma acum ca asa faceti voi astia care va dati mereu importanti pe srv ! NU ERAM SINGURUL ADMIN ONLINE SE PUTEA OCUPA SI ALTCNV DE CODATI ! nu trebuie sa ies din cs cand vrei tu ! ti am zis daca ai ceva de clarificat vi pe forum nu te iei in gura cu adminii pe srv si ceri explicatii ! ca nu esti tu miez .


Puteai sa imi raspunzi cilivizat fara sa te dai miez. Cu vorba aia m`ai instigat la cearta, nu asa se vorbeste pe server, ar trebuii sa dai un exemplu bun, nu de superior, ca nu esti mai presus ca nimeni.
De 4 zile de cand joc pe war3 nu am luat un gag, nu m`am luat in gura cu adminii.

Edit: cand am anuntat pe page de 6,7 ori erai singurul admin on, dupa vreo 5 minute a intrat ovidiuu si s-a ocupat el de codat.


SharK90 wrote:
In ultima vreme toti va dati smecheri si ne luati la $%#%^% cum vreti voi NU INTRAM PE SRV SA VA SUPORTAM VOUA TOATE ***** ! jucatori de duzina ! jucati de 2 zile pe srv si deja suferiti .


1: nu baga toti jucatorii in aceasi oala.
2: si de o ora daca joc pe serverul asta si sunt luat peste picior am tot dreptul sa cer explicatii sau sa fac reclamatie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 03-03-2013, 18:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Edit: cand am anuntat pe page de 6,7 ori erai singurul admin on, dupa vreo 5 minute a intrat ovidiuu si s-a ocupat el de codat



-)))))) esti tare ma - eram am2 de ceva vreme pe srv si tot eu m'am ocupat de codat dar vad ca nu esti in lumea ta ori nu vezi bine ori nu vrei sa vezi .

Quote:
De 4 zile de cand joc pe war3 nu am luat un gag, nu m`am luat in gura cu adminii.


Colegii mei au alta parerea despre tine .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tito600

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2013 12:43)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 4

Post Posted: 03-03-2013, 19:12:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharK90 wrote:
Colegii mei au alta parerea despre tine .


Crezi ca ma intereseaza pareriile voastre?

Vad ca deja deviem de la subiect. Oricum, din posturile de mai sus reiese ce comportament ai tu fata de jucatori si te asigur ca de fiecare data cand vei jigni vreun jucator eu o sa fiu primu care iti v-a face reclamatie chiar daca nu o sa fiu implicat. Ai o atitudine jalnica.

Ps: vad ca minti si cu nerusinare, am dat admin_who si erai singurul admin on, deh, e ceva la moda sa minti.

Ps2: m`am uitat la pozele lui phyz, are de unde lua exemplu playerii... chiar nu e de mirare ca se injura din minut in minut.

Ps3: doar atat va duce mintea sa dati -rep ? @Miaw xD, nu am nici o legatura cu acel user, se aseamana ip`urile, daca ei au crezut ca sunt acel user sa fie sanatosi, nu am insistat sa primesc unban, sunt atatea servere. Ce pot sa va spun e ca nu o sa mai intru pe war3. Continuati asa si o sa alungati toti jucatorii buni... bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EL3Na

[Maniac]



Status: Offline
(since 20-12-2018 17:22)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 1039, Topics: 19
Location: Slatina

Reputation: 228.8
Votes: 12

Post Posted: 03-03-2013, 20:46:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shark - 1 advertisment pentru limbaj !
Incetati cu, copilariile !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by EL3Na, 03 March 2013 18:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 03-05-2024, 19:42:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x