User
Pass
2FA
 
 

retragere demm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message554
tunete

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2019 13:45)
Joined: 24 Aug 2016
Posts: 441, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 12.3
Votes: 4

Post Posted: 13-06-2017, 15:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma retrag din ordinul lui joker,bafta baietii
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
J0k3r!

[Founder ZpU]



Status: Offline
(since 23-12-2018 15:53)
Joined: 01 Feb 2017
Posts: 421, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 19.8
Votes: 17

Post Posted: 13-06-2017, 15:36:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te-as ruga sa nu faci topicuri si sa ma incluzi cand nu are de-a face cu mine.
Ti-ai luat rankdown din cauza activitati si din cauza modului cum (nu-ti)faci treaba,nu e problema mea ca tu nu anunti nimic(sunt luni,nu zile..luni).
Daca ai de gand sa ma bagi pe mine in treburile tale,ai grija ce zici.
Eu nu ti-am dat "ordin" sau ti-am impus sa "dispari",daca de la rankdown tu tragi concluzia cu "pleaca" atunci fie cum zici tu,dar mie nu-mi place sa ma bagi cand nu are de-a face cu mine.
Daca tu vrei sa te retragi,iti urez mult noroc in continuare.


Casuta Vocala: Jok3r
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tunete

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2019 13:45)
Joined: 24 Aug 2016
Posts: 441, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 12.3
Votes: 4

Post Posted: 13-06-2017, 17:02:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand nu se injunghie pe la spate puteai sa ma intrebi pe fb sau sa mi lasi un msj ceva ca doar suntem colegi nu animale....asa.... odata
cat despre jucatorii vreau sa ii stiu si eu care ti s a plans
cat despre activitate am avut buna.....ca sa mai am activitate ce trebuia sa fac sa le dau ban pentru ( no.reason).....
la inceput am crezut ca este o idee buna sa te ocupi de sv...dar uite si rezultatul tau
care abia ca da roade daca mai vezi maxim 10 playeri la 2 zile

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
J0k3r!

[Founder ZpU]



Status: Offline
(since 23-12-2018 15:53)
Joined: 01 Feb 2017
Posts: 421, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 19.8
Votes: 17

Post Posted: 13-06-2017, 17:32:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nu sunt "obligat" sa iti dau mesaj personal tie ca sa iti faci activitatea,cu nimeni nu fac asta.
2.Adevarat suntem colegi,dar nu se fac favoruri,asa cum am dat la alti remove pentru activitate si pentru cum isi faceau treaba,tu nu esti scutit,ti se aplica regulile de admin.
3.Jucatorii ce mi s-au plans nu ii voi numi deoarece am fost rugat sa nu le dau numele.
4.Activitate buna? In seara cand am vb cu Angrry am verificat activitatea,in toata luna ai intrat 3 zile,si in o zi ai avut 40 de min jucate,de ce? de ce nu am fost anuntati? sau ce? crezi ca daca ai grad mai mare ca restul esti scutit? uite ca nu esti.
5.Nu stiu ce treaba are cum ma "ocup" eu de server cu ce ai zis tu mai sus,nu stiu ce logica ar fi,ma ocup de server si o fac dupa regulile lui Angrry,daca tu nu iti faci treaba,imi pare rau dar mai bine pun un GOD care stie sa se ocupe,nu unul care lipseste tot timpul.
6.Cat despre playeri,oare de ce sunt asa putini? nu din cauza codatilor? adica stai,ma mir ca tu ai vazut 10 playeri la activitatea ta.
In orice caz,nu ai dreptul sa spui cuvinte care nici macar n-au fost spuse.Nu ma baga pe mine ca o "scuza" ca tu nu-ti faci treaba,eu mi-o fac pe a mea,tu nu ti-ai facut-o in ultimele luni,ai fost prea preocupat cu alte servere(Nu dau nume,dar stii tu la ce ma refer,sau crezi ca n-am verificat activitatea?).
Daca mai ai ceva de spus,o poti face cu o reclamatie(si cu dovezi ca nu-mi fac eu "treaba").
Iti urez mult noroc in continuare.

@EDIT
Ia dai pe http://www.gametracker.com/player/demmsquach/185.69.52.182:27015/ si cauta in ultimele 30 de zile,sa vezi si tu activitate,si am fost cumva anuntati?
=========================================
J0k3r! wrote:
--------------------
Nick Admin: demmsquach
Comanda: Down to Helper.
Motiv: Inactivitate,nici un ban postat in ultima vreme,stai pe server playeri se plang de codati si tu te joci(atunci cand eram si eu,am vazut ce bine iti faceai treaba),intri 6 zile pe luna pe server(de anuntat nu zici nimic ca nu poti intra sau ceva).
Daca nu te poti ocupa de server,sau sa petreci macar 1-2 ore pe zi,poti anunta,dar nefacand nici asta,nu esti capabil de un grad asa mare.
--------------------


Pe data de 07.06.2017,si tu deabea astazi 13.06.2017 ai vazut ca nu mai ai grad?
=========================================
Angrry wrote:

Regulament admini ( /arules & /adminr pe server )


•Vizitati in mod regulat sectiunea pred.freakz.ro de pe forum, participati la discutii si exprimati-va votul la cererile de accese.
•Inactivitatea nejustificata, atat pe server cat si pe forum, determina avertizarea adminului in cauza, sau chiar scaderea in grad a acestuia.


Avertizarea adminului,daca la asta te referi,sunt nevoit sa intru pe mijloacele de comunicare(FB in cazul de fata) doar ca sa te anunt pe tine? Pe server de fiecare data cand am fost,tu nu erai,am fost si ore inainte,dar tu nu,ce trebuie sa fac? sa vin peste tine acasa? Asa ti-am aplicat "scaderea in grad a acestuia".
Eu nu sunt obligat sa te caut pana in Iad ca sa iti zic ca vei lua rankdown,ar trebui sa te gandesti deja la asta,nu sunt "servitorul" tau.

=========================================
Banlistul ? Ban fara motiv zici,tu nu ai dat nici cu motiv.

t/c




Casuta Vocala: Jok3r
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by J0k3r!, 07 August 2017 20:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-04-2024, 13:39:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x