User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Cere ban fictiv "GIRLS SUPREME RACE"

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message4092
superstitious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 13:22)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 68, Topics: 13
Location: Cofetarie

Reputation: 184.8
Votes: 8

Post Posted: 02-05-2013, 22:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In seara asta pe harta mojolby3 am primit un *** mirific + ! De la adminul Pica . Intru pe mess putin perturbata , luandu-mi 30 de minute sa-mi explice ce si cum se face (Ii multumesc lui Pica pentru rabdarea acordata) . De cand mi-am reinceput activitatea aici nu am primit nici macar un gag . Mi-am vazut mereu de tastatura mea . Sunt o persoana sociabila . Cat despre personalitatea mea si sexul pentru multi este o enigma . Poftim si pozele 100 la numar http://www.girlshare.ro/32464546.4 . Astept doar o decizie pot sau nu joca . Am fost mereu comunicativa cand mi-ai facut un demo + poze ! Pica astept un raspuns sunt toate pozele ? Sunt sau nu modificate ?

Doresc scoaterea slotului sau nume rezervat dupa aprecierea/decizia voastra servarul este servarul vostru .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superstitious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 13:22)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 68, Topics: 13
Location: Cofetarie

Reputation: 184.8
Votes: 8

Post Posted: 02-05-2013, 23:17:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha stiu nici unul nu este prezent . Imi pare rau sincer . Imi lipseste Revox momentan 4 runde 6 reclamati . Doar el putea spune/demonstra ceva palpabil . Din pacate este pe la master . Twister este singurul care-mi poate da un verdict . Il respect enorm nu desconsidera nici una din parile-n vina . Iar eu nu pot fi trasa la raspundere . Mi-ai facut (Mi-au) facut 4 poze . Le-ai primit . Mi-ai facut 100 Le-ai primit ? De dome (Nepalpabil?) Sa-ti mai cer socoteala ? Dupa 3 carti citite intr-o zi si jucand si 2 ore counter te bazezi doar pe castii si instinc . Putini imi stiu stilul de joc . Demoul este de +10 poate in am jucat putin prost in ele nu am fost anuntata . O seara frumoasa . Eu imi respect mereu promisiunile !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superstitious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 13:22)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 68, Topics: 13
Location: Cofetarie

Reputation: 184.8
Votes: 8

Post Posted: 02-05-2013, 23:49:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema ta, ma rog! Dar de ce ceapa pozezi in patriot ? Dezaprob actele de rasism, trisat , sau orice fel de alt extremism la care asist, dar tot n-as putea sa zic concis ce vis , ma face sa risc sa fiu inchisa la zbarna
sau vis a vis de a fi banata langa sandilai, cine stie?! Poate chiar a-mi fi ucisa in batai, pentru c-am vrut sau inaginat sa vedeti si voi
ca aceasta mizerie de nedescris
e, de fapt, la un pas de paradisul de a pierde tot
Nu stiu daca ti-am mai zis ,
n-am cerut nimanui dar totusi, mi s-au dat, dar eu doar am transcris niste viziuni care mi s-au transmis. Din poza-n poza din demo-n demo .
Asta m-a convins sa raman activista,
n-avem ce vorbi daca esti sau nu esti pacifist,
numa' nu fi obraznic fix cu mine, c-asta deja ar fi trist,
si, totodata, un maxim risc .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 03-05-2013, 08:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu ti-am dat nici un ***, nu ma acuza degeaba te rog.
De la mine ai primit ban pe steam pentru ca nu vroiai sa dai pozele, gaseai tot felul de probleme de genul " sa downloadez zippy" sau chipurile dupa ce ai facut upload iti "cerea bani pentru nu stiu ce" si altele.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 03-05-2013, 14:01:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, lasand la o parte faptul ca vorbesti singur, cum se face ca la fiecare set de poze care ti s-a facut ai intarziat cu ele .. sau mai rau, ai postat poze de pe un alt server ?

Si ca sa nu cumva sa comentezi degeaba pe aici, hai sa-ti prezint unul din cazuri, din pacate este de pe war3 dar totusi eu cred ca are relevanta:

Cerere de unban pe war3:

superstitious wrote:
Nick-ul : SUPERSTITIOUS
Data + ora: 16.05.2012
Harta : kabul
Motivul : ss
Ip-ul: 92.83.155.98
Dovada : http://www.girlshare.ro/3848238.9


In topicul: http://forum.wow-freakz.com/view-post-2017184.html?#2017184

Toata lumea zice ca esti curat .. Mastermind zice ca ti-a facut poze si ai iesit de pe server, nu ar fi prima data, ti-am mai facut si eu si la fel ai facut, in fine, trecem peste.

Dau click pe link sa vad si eu pozele, am dat si pe link-urile din celelalte reclamatii dar aparent nu au fost sterse.
Downloadez pozele si le deschid, am sa le pun mai jos sa se vada exact pozele pe care le-am downloadat:










Astea ar fi pozele, desi cei de pe war3 nu au observat .. (nu inteleg cum) sunt poze de pe un alt server .. ai luat unban .. nu stiu cum, iarasi.
Am uitat sa specific, pentru cei care nu inteleg de ce in poze apare 19.10.2012 ca data, ele au fost urcate in data de
Code:
cstrike.rar

2.9MB , 12 download-uri din 16.05.2012


Este exact data la care s-a facut topicul, asta ca o mica paranteza sa nu credeti ca au dat cei de la girlshare acelasi link unui alt user.


Revenim la war4.

Cerere de unban:

superstitious wrote:
- Numele tau : superstitious
- Numele adminului : Eddy
- Harta, alexandria ceva-n genul
- Ora 11:40 , data 19.02.2012
- Motivul : yahoo error , neprezentare tga.
- Dovada : http://speedy.sh/5aaTF/halflife03.tga


Topic: http://forum.wow-freakz.com/view-post-1788862.html?#1788862

Trec cateva ore .. pui si celelalte poze intr-un final, din pacate nu le pot downloada.

Cerere unban numarul 3:

http://forum.wow-freakz.com/view-post-2695004.html?#2695004

In care zookey zice ca va verifica logurile, persoana care iti va da unban va lua ban permanent.

Alta cerere de unban, iarasi poze copiate, lambert, you name it, ai ramas cu banul:

http://forum.wow-freakz.com/Cerere-unban-t75644-15.html

Iarasi poze, iarasi iesit de pe server:

http://forum.wow-freakz.com/view-post-1041475.html?#1041475

Conturi pe forum:

http://forum.wow-freakz.com/profile.php?mode=viewprofile&&u=15901

http://forum.wow-freakz.com/profile.php?mode=viewprofile&&u=27701

http://forum.wow-freakz.com/profile.php?mode=viewprofile&&u=73033

Mai vrei ? Pot sa le caut pe toate, vrei sa scot si adrese de email ? Scoatem tot, am putina treaba, revin.

L.E: Cireasa de pe tort.

Contul tau de facebook
https://www.facebook.com/superstitiouss/

Poza cu tine:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935169_366426906801774_193496084_n.jpg

Si, bineinteles, avand doua conturi pe facebook, ti-ai dat add de pe unul, pe celalalt.

https://www.facebook.com/superstitiouss/friends - Aici cautati "Calugaru Andreea" Asa zisa "Girls Supreme Race" sau cum vreti voi sa-i spuneti.

Prietenas, te salut, eu unul pe server nu te las sa mai joci.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarecrow23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2017 09:18)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 170, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 158.3
Votes: 2

Post Posted: 03-05-2013, 17:41:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Re all -
Asta va fi ultimul meu post aici,cu siguranta.
Haideti sa rezum tot ce stiu eu despre Girls,Aka Andreea Calugaru.
Mie mi s-a prezentat de 2 ori pe messul "ROsse.sAlexia",prima oara
Radu Alexia,apoi Teodorescu Alexia.
Mi-a marturisit de la primele mele discutii cu ea,acum vreun an,ca ea folosea alte poze in discutiile cu alti oameni de pe server,in fine.
Am tot "discutat" eu cu ea,pana cand,intr-o zi, am gasit-o din greseala pe facebook,era prietena acolo cu,colegul meu de apartament,lol -
Este studenta ca si mine la Umf Iasi.
Sa lamurim de la inceput,nu a recunoscut niciodata pe facebook ca este ea......
Am block acolo de la ea,momentan.
Ok,sa va prezint "dovezile" mele.
Din primul moment in care i-am scris pe facebook,mi-a cerut numarul meu de telefon,in secunda 2.
Ciudat,pentru o tipa versata,care arata bine si care habar nu avea cine sunt.-
Apoi,o intreb,joci cs??
Raspunsul ei "Da ce?Am eu fata de counter?"
Mentionez ca in tot acest timp,pe messul "ROsse.salexia" ma iubea din ce in ce mai tare,
faceam schimb de poze,opinii,idei,in fine....
Altadata,imi tot spunea pe mess ca ei ii plac prajiturile,prin urmare,i-am postat pe facebook o poza cu niste prajituri,
pe care a sters-o dupa cateva zile.
Am intrebat-o de ce,mi-a raspuns ca ii facea pofta prea tare poza.-
Ok,am tot insistat eu,la un moment dat,mi-a dat unfriend pe facebook.
La ce m-am gandit.....
I-am dat iar friend request,cu urmatorul mesaj" Daca tu esti tipa din cs, accepta-mi cererea de prietenie iarasi,si voi sti ca tu esti cea din cs,nu te voi mai cauta aici"
Mi-a acceptat,cu urmatorul raspuns din partea ei "Stii,laptopul meu da erori,nu-ti pot citi mesajele de mai sus"
Si culmea,a facut exact ce am rugat-o eu sa faca in mesajele pe care ea "nu le-a putut citi".
Dupa un timp,mi-a cerut iar numarul pe facebook,i l-am dat.
M-a sunat,sa-mi spuna la telefon ca nu joaca ea cs.
Zis si facut.
Dupa cateva zile,pe messul ei din cs,mi-a cerut numarul,de asemenea.
Si surpriza,am vorbit cu ea,si am recunoscut aceeasi voce -
Apoi,intr-o zi,la facultate,am vazut-o pentru prima oara.....Era cu inca doua fete...
Am trecut la 3 metri de ea,cred ca m-a vazut si ea atunci,nu m-am dus la ea,culmea, sa nu o supar....-
Eram tare indragostit de ea - In fine -
Am ajuns acasa......
Intru in cs si ii spun
"Te-am vazut mai devreme"
Si imediat mi-a descris cu ce era imbracata la fac.....
Stia si de celelalte fete.....In fine.
Pe facebook,prima oara mi-a zis,vai.....sigur e un fost de-al meu.
Culmea...pe fostul ei il chema Teodorescu si canta la o pensiune pe nume "Alexia".
Asa,apoi,iubitii ei,apareau si dispareau mereu,o saptamana era cu un avocat,dupa alta saptamana era cu altul,apoi iar era singura.
Multe multe "COINCIDENTE"
Apoi,am tot insistat pe Facebook,culmea,adica,imi demonstra constant ca era ea,imi zicea pe mess ca ma iubeste etc etc
Si pe facebook numai respingeri primeam din partea ei.
Pana la un punct,cand am luat block de la ea -
Si l-a pus pe un tip,asa zisul "iubit" al ei,sa ma sune.
M-a sunat unul,m-a injurat,m-a amenintat,mi-a zis sa nu o mai caut,etc etc.
Am fost baiat finut,mi-am cerut scuze si am renuntat.
Mentionez ca in tot acest timp,in counter strike,"Superstitious" ma iubea,ma vedea pe la facultate,imi facea complimente referitor la imbracamintea mea,ciudat.
Asa,acum vreo doua luni,am iesit intr-o seara,intr-un club cu prietenii mei.
Am vazut-o,cu grupul ei de fete,nu vroiam sa ma duc la ea,vroiam sa uit de ea si de tampeniile ei.
Dar a facut un gest,a sarit la gatul alteia si i-a spus repede ceva.
M-am enervat si m-am dus la ea,pregatit sa ma cert urat cu ea.
Si culmea, toti nervii mei au disparut intr-o fractiune de secunda,cand am vazut cat de draguta si de sociabila a fost.
M-a recunoscut,s-a comportat exemplar.
Din momentul acela,nu mi-am mai batut capul,am renuntat mult mai usor,stie si ea.
Apoi,dupa doua saptamani,l-am vazut pe "Iubitul ei",cel care m-a sunat,in alta seara,in alt club.
M-am dus la el,l-am luat la intrebari,ala mai avea putin si facea pe el,imi tot repeta ca ea l-a rugat sa ma sune,fara ca el sa inteleaga nimic.
L-am lasat in pace,m-am convins ca era un plod speriat si nimic mai mult.
Din momentul acela,nu m-a mai interesat nimic despre ea.
Am incercat cat de mult s-a putut.
Acum CONCLUZIA!!!
Nu este doar o fata la mijloc!!!!(Aviz Orange si Elutu....de asta primeati voi raspunsuri diferite la aceeasi intrebare)
Sunt sigur de asta....
Calugaru Andreea,Ioana Budau si Alexa Geanina,ele sunt "Girls supreme race"
Si cea care este prezenta mai mereu pe server este Alexa....
In fine....
La un moment dat credeam ca are probleme la cap,nu stiu,nici acum nu sunt sigur,sau poate fi cealalta extrema.
Poate ele sunt doar niste fete cu un chef major de caterinca si nimic mai mult.
Poate ii place doar sa cunoasca tipi in cs si doar atat.....
Este libera sa faca ce vrea....Eu am inteles asta greu,dar am inteles-o intr-un final -
Oricum,este fata,sa va intre bine in cap.
Este reala si am facut acest post nu pentru a-i provoca neplaceri!!!!
Ci pentru a o ajuta.
Lasati-o sa se joace,nu este codata,joaca la sunet...si are ani multi de cs in spate.
Plus ca pe war4 se joaca maxim 10 harti zilnic,deci este usor sa devii bun.
O zi frumoasa!!
Scuze ca am intervenit Sup,dar Orange spusese deja adevarul despre tine,oricum.
Numai bine!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superstitious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 13:22)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 68, Topics: 13
Location: Cofetarie

Reputation: 184.8
Votes: 8

Post Posted: 03-05-2013, 18:36:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu trebuie sa intervi Scarecrow dar iti multumesc frumos si apreciez . Sincer consider acest ban nedrept . Nu am deranjat pe nimeni de coduri nici nu incape vorba . Exista doar un singur punct de vedere nu-ti plac si nu dor tie . Sunt constienta . Deschizi subiecte de nu stiu cat timp cand nu-ti pot oferi un raspuns pentru ca nu-mi amintesc . Pe war4 si war3 nu am gresit cu nimic mi-ai facut pozele mereu le-am dat mi-au facut demo ti-ai dat cu parerea ! Mi-am facut 100 de poze le-ai primit . Raman cu ban din ce motiv ? Pentru ? Milush este fratele meu mai mare este poza lui poate are parul putin mai foarte scurt ca mine . Oricum esti o duda
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 04-05-2013, 12:12:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am asteptat sa posteze un owner dar vad ca nu a postat nimeni. Scarecrow, asa cum am mai zis, postul tau este irelevant, probabil te intrebi de ce:

Code:
Este reala si am facut acest post nu pentru a-i provoca neplaceri!!!!
Ci pentru a o ajuta.


Si apoi spui:

Code:
Scuze ca am intervenit Sup,dar Orange spusese deja adevarul despre tine,oricum.


Concluzia la care vreau sa ajung e ca tu nu mai vezi realitatea si crezi doar ceea ce vrei tu sa para ca e real, e problema ta dar pentru mine postul tau este irelevant. Am rugamintea de a nu mai implica si alte persoane in discutie.


Revenind la motivul banului "fictiv" care totusi nu e mai fictiv decat persoana despre care discutam. Care e motivul banului ? Este putin tras de par dar asa cum discutam si cu pic@ pe server .. nu-ti ia 30 de minute sa predai un set de poze .. pe motive ca iti cere bani ca sa le uploadezi sau ca nu-ti merge, nu le gasesti, etc. Rog colegii care au intampinat si au avut ocazia sa admineze pe mai multe servere si care au ani in spate sa-mi spuna ce ar fi facut intr-o situatie in care, faci poze unui jucator, ii ceri id-ul, ti-l da, intri pe mess si pe mess incep discutiile, stai ca nu merge, nu-mi intra, n-am id de mess sau mai stiu eu ce ? Va spun ceea ce am facut eu dintotdeauna, ban, fara discutii.

Ok, pozele se pot pune si pe forum, nu s-a ajuns la chestia asta dar au trecut 30 de minute pana s-au predat pozele pe diverse motive, ma repet. In alea 30 de minute se pot face urmatoarele chestii, gandind ca o persoana care joaca cu wall, bineinteles, am bind pe orice tasta vreau eu, screenshot sau snapshot, in functie de ce poza imi face adminul. A inceput adminul seria de poze, imediat ce a terminat scriptul de facut poze, apas bind-ul, screenshot. De ce fac asta ? In situatia in care eu am wall si vad ca mi se fac poze, am destul timp cat sa-l opresc din buton, mai fac eu niste screenshoturi aditionale, le schimb numele si voila, am 4 poze numai bune de dat, nu au fost modificate, nu s-a intamplat nimic. Ce-i drept, toata chestia asta nu dureaza prea mult dar daca eu l-am rugat pe pic@ sa faca rost si de pozele din superss, evident, sunt 100 de poze, le iei pe rand si le verifici, le schimbi numele .. dureaza.

Poate gresesc eu, nu vreau sa influentez pe nimeni, tratati-ma ca pe un simplu admin si atat, doar asta sunt dar vreau sa pun niste puncte de vedere in lumina, de ce au existat atatea banuri, de ce s-au scos unele cand nu trebuiau sa fie scoase si de ce dureaza atat predarea unui set de poze.

In continuare astept parerea unui owner, daca nu s-a inteles motivul pentru care eu unul as pastra banul, am sa incerc sa mai explic inca o data, in 2 propozitii.

Am rugamintea ca ion.mzk sa se uite si sa ne spuna daca postul de mai sus a fost editat sau nu pentru ca faza cu "Milush este fratele meu mai mare" nu exista ieri in post (desi forumul ar trebui sa afiseze daca a fost editat sau nu, uneori nu se intampla), da, te-ai intimidat si ai uitat sa postezi, of, mi-a mancat catelul tema, ce ma fac ? Penibil.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 04-05-2013, 13:31:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Am rugamintea ca ion.mzk sa se uite si sa ne spuna daca postul de mai sus a fost editat sau nu pentru ca faza cu "Milush este fratele meu mai mare" nu exista ieri in post (desi forumul ar trebui sa afiseze daca a fost editat sau nu, uneori nu se intampla), da, te-ai intimidat si ai uitat sa postezi, of, mi-a mancat catelul tema, ce ma fac ? Penibil.


Da Striken a fost editat, am citit si eu ieri postul si era doar pana la "Pentru?" din pacate forumul nu arata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 06-05-2013, 09:42:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am zis sa intru si pe la war4,sa vad ce se intampla pe aici,ca pe war3 e plictiseala,si am vazut aceasta faza

Si am observat greseala celor de pe war3 din 2012,cand i s-a facut poze lui GIRLS
Nu-mi pot da seama cum nu ai observat ca sunt alte poze,de pe alt server,facute de alt admin

GIRLS,nu te cunosc,nu am nimica cu tine,nu-mi pasa daca esti fata,baiat,travestit,etc....
Dar tu nu meriti sa mai joci pe serverele WAR,deoarece si pe war3 ai dat alte poze si mereu iesi cand ti se fac poze....

Stiu ca am lipsit mult de pe war4,dar te-am vazut pe war3 cateodata



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
superstitious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 13:22)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 68, Topics: 13
Location: Cofetarie

Reputation: 184.8
Votes: 8

Post Posted: 07-05-2013, 06:21:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acesta este ultimul meu post aici . Am obosit luptand precum Don Quijote impotriva "Men in blue" voi reprezentati comunitatea . Nu pot lupta impotriva ei . Întâi vreau sã spun cum nu prefer sã fac acest fel de studii, tematice, ci sã apelez la "Prezent" pentru inspiraþia asupra subiectelor pe care sã le discutãm . Am primit ban in 2010-2011 pe drept am jucat murdar . Dar constientizand faptul nu am mai intrat pe servar 1 an si 8-9 luni . Dupa ce banul a expirat i-am trimis pm. lui DmC care atunci era owner mi-am cerut scuze si acordarea unei noi sanse dupa un timp i-am spus si lui twister . Nu a spus nimic dar mereu a fost mereu focalizat asuprea mea . Acum cu toate acestea doresc sa-ti aduc la cunostinta faptul ca nu mi-am facut propriile reguli de cand mi-am reinceput activitatea . Este unpic dureros sa-ti formezi prieteni si amici aici chiar daca totul este fictiv . Nu-mi doresc a se termina asta . Va pup o zi frumoasa .

(Nu am avut programul de arhivare pe laptop l-am downloadat de doua,trei ori dar nu a mers (buy and buy) pana la urma am reusit . Este prima data cand ma confrunt cu asa ceva crede-ma . I-am cerut sa-mi dea ban recunosc cu gandul ca rezolv problema si revin cu cerere de unban pentru ca trecuse 10 minute si eu tot nu am rezolvat nimic . El a fost dragut si a asteptat i-am si multumit dar nu m-am gandit ca trezesc si chestia asta minora suspiciuni . Imi pare rau sincer .)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 07-05-2013, 09:15:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, lucrez in domeniul it, daca tu-mi spui mie ca nu merge sa arhivezi cu winrar pentru ca-ti cere bani, cred ca te minti singur. Rog pe pica sa posteze discutia de pe mess daca o are, cred ca l-am rugat sa o salveze iar intre timp, asteptam raspunsul unui owner, twister, panacs, lapd, ion.mzk sau care mai era, thanks.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superstitious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 13:22)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 68, Topics: 13
Location: Cofetarie

Reputation: 184.8
Votes: 8

Post Posted: 07-05-2013, 09:52:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am spus ca nu-mi merge am spus ca nu l-am putut downlada nu toti ne ridicam la standardele tale . Pune-ma sa-ti curat un cartof sa-ti fac o supa . Dar pana la urma sunt de aprecit pentru simplul fapt . M-am descurcat si asta spune tot . Nu stiu de ce-mi tot cauti nod in papura, daca ai ceva cu mine pur si simplu spune-mi ! Suntem doua persoane mature . Ma desconsideri si nu incetezi in a te opri . Si sincer imi pare rau ca nu ai intervenit tu sa-mi ei pozele cand mai fi putut ajuta si nu se ajungea pana aici . Topicul asta dureaza de 2 zile nu crezi ca este cazul sa punem si un "punct" ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 07-05-2013, 18:41:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

superstitious wrote:
Nu am spus ca nu-mi merge am spus ca nu l-am putut downlada nu toti ne ridicam la standardele tale . Pune-ma sa-ti curat un cartof sa-ti fac o supa . Dar pana la urma sunt de aprecit pentru simplul fapt . M-am descurcat si asta spune tot . Nu stiu de ce-mi tot cauti nod in papura, daca ai ceva cu mine pur si simplu spune-mi ! Suntem doua persoane mature . Ma desconsideri si nu incetezi in a te opri . Si sincer imi pare rau ca nu ai intervenit tu sa-mi ei pozele cand mai fi putut ajuta si nu se ajungea pana aici . Topicul asta dureaza de 2 zile nu crezi ca este cazul sa punem si un "punct" ?


Ce sa downloadezi ? Am primit discutia, tu vroiai sa le downloadezi site-ul ? Vrei sa-mi spui ca din atatea cereri de unban nu stiai sa urci pozele pe girlshare ? Eu unul nu cred si inca astept sa posteze un owner.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 07-05-2013, 21:34:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este un adevarat roman aici...
Nu inteleg cine si de ce ti-a scos banul atunci cand ai fost prinsa jucand murdar.
Tot ce am eu de spus este ca de data asta ramai cu ban.
Succes.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by panacas, 07 May 2013 19:37



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 07-05-2024, 16:09:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x