User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Cerere unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message2008
Madi

[Schwarze Katze]



Status: Offline
(since 15-01-2019 09:35)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 473.9
Votes: 104

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-01-2012, 13:45:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Da powa of da kitteeeh
IP : 93.113.81.240
Mi s-au fãcut poze și am dat id, intru pe mess, nimeni nu-mi dã add, în schimb primesc *** și ban?
Ca ce fapt?
Habar n-am care a fost adminul ãla competent, însã se pricepe la codați de mamã mamã, felicitãrile mele.

ªi poate-mi spuneþi unde se salveazã ºi pozele.



No Santa, they’re not gifts, they’re jifts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 04-01-2012, 14:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Madi wrote:
Nick: Da powa of da kitteeeh
IP : 93.113.81.240
Mi s-au fãcut poze și am dat id, intru pe mess, nimeni nu-mi dã add, în schimb primesc *** și ban?
Ca ce fapt?
Habar n-am care a fost adminul ãla competent, însã se pricepe la codați de mamã mamã, felicitãrile mele.

ªi poate-mi spuneþi unde se salveazã ºi pozele.

Pana sa dai id ai scris "-))", "-))))" si "hahahahaha" pana imi venea sa te banez eu. Ori dai id din prima, ori de prostesti? Si vezi cum vorbesti, poate ne spui adio pentru totdeauna. Si nu, nu sunt eu adminul ala. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Madi

[Schwarze Katze]



Status: Offline
(since 15-01-2019 09:35)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 473.9
Votes: 104

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-01-2012, 14:19:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bobocule, suferi de-a-n pulea. Am râs pentru cã sunt admin pe sin-uri și mi s-a pãrut TÂMPIT sã mi se facã poze, ok?
Ai tu grijã cum vorbești, first of all.

Am gãsit și pozele și competentul ãla de admin care le-a fãcut: -- Zookey, cine naiba ți-a dat admin, puștiule?

Na-vã pozele.

Și trebuia reclamație, nu cerere de unban, dar fie.


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+2 warnuri, limbaj, continui, iei ban.




No Santa, they’re not gifts, they’re jifts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 04-01-2012, 14:24:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Madi wrote:
Bobocule, suferi de-a-n pulea. Am râs pentru cã sunt admin pe sin-uri și mi s-a pãrut TÂMPIT sã mi se facã poze, ok?
Ai tu grijã cum vorbești, first of all.

Am gãsit și pozele și competentul ãla de admin care le-a fãcut: -- Zookey, cine naiba ți-a dat admin, puștiule?

Na-vã pozele.

Și trebuia reclamație, nu cerere de unban, dar fie.

Inainte sa vii cu impresii de mare om pe forumul war4, revizuieste-ti comportamentul. Ai ras pentru ca un admin te-a verificat. Si daca esti admin in alta parte, ce? Inseamna ca esti scutit de verificare? Nimeni nu este scutit de asa ceva, chiar si adminii war4 sunt verificati din cand in cand. Asa las-o balta cu atitudinea asta ca nu suntem copii ca sa ne impresionezi.
Eu am grija cum vorbesc, stai fara griji. Eu am un creier pe care intentionez sa-l folosesc, intelegi?
Si btw, Zookey e owner deci cand o sa vada postul tau nu stiu cum o sa reactioneze. Presupun ca o sa te trimita pe serverul tau. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 04-01-2012, 14:28:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Madi wrote:
Bobocule, suferi de-a-n pulea. Am râs pentru cã sunt admin pe sin-uri și mi s-a pãrut TÂMPIT sã mi se facã poze, ok?
Ai tu grijã cum vorbești, first of all.

Am gãsit și pozele și competentul ãla de admin care le-a fãcut: -- Zookey, cine naiba ți-a dat admin, puștiule?

Na-vã pozele.

Și trebuia reclamație, nu cerere de unban, dar fie.



Du-te pe sin ca noi nu suntem competenti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LAPD, 04 January 2012 12:28



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 05-05-2024, 17:04:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x