User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamtie foitza

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message812
stacz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 19:43)
Joined: 21 Aug 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 27.9
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2014, 19:27:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Un titlu adecvat: Reclamatie (foitza)
- Numele tau sTACz-D
- Numele adminului reclamat (foitza)
- Harta, ora si data faptei reclamate fy_buzzkill 8/22/14 20:25
- Motivul / Regula incalcata: Ban dupa 1 ora pe server sa trezit el ca nu iam prezentat pozele ca nu am putut si a a avut rabdare mai alte poze postate pe forum.. ce mia facut el nu le mai am ca am reintalat cs
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola https://imageshack.com/i/ipgmo4Z1p

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
(foitza)

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2016 18:04)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 418, Topics: 40
Location: bucuresti

Reputation: 269.2
Votes: 12

 
Post Posted: 22-08-2014, 19:44:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da prietene ... stai linistit ... era si bebeto pe server cand ti`am facut ss si ai luat ban si nu minti ca am stat 10 minute dupa tine sa le predai ... cautand scuze ca nu le ai si asa mai departe ... exista conversatia pe mess - ... pe langa asta nu predai pozele ban`ul ramane - avand in vedere faptul ca in discutia pe mss ai spus ca nu le gasesti in folderul de cs - ... daca se cere o voi posta -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
stacz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 19:43)
Joined: 21 Aug 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 27.9
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2014, 20:31:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

(foitza) wrote:
da prietene ... stai linistit ... era si bebeto pe server cand ti`am facut ss si ai luat ban si nu minti ca am stat 10 minute dupa tine sa le predai ... cautand scuze ca nu le ai si asa mai departe ... exista conversatia pe mess - ... pe langa asta nu predai pozele ban`ul ramane - avand in vedere faptul ca in discutia pe mss ai spus ca nu le gasesti in folderul de cs - ... daca se cere o voi posta -

Copilu ai ochi sa privesti mai sus? Am scris clar ca nu mai am nimic am reinstalat cs. Nu am vazut ca sunt tga si cum ti'am zis am windows bagat acuma recent nu am toate programele instalate sa vad totul cum trebe...abea ieri la nke am gasit 1 program sa pot sa le convertez in .jpeg sa le pot pune si pe forum. Stai calm ca nu imi era greu sa iti dau niste "file" de poze sa te holbez tu la ele

Posturi unite automat, 22-08-2014, 21:31:43

stacz wrote:
(foitza) wrote:
da prietene ... stai linistit ... era si bebeto pe server cand ti`am facut ss si ai luat ban si nu minti ca am stat 10 minute dupa tine sa le predai ... cautand scuze ca nu le ai si asa mai departe ... exista conversatia pe mess - ... pe langa asta nu predai pozele ban`ul ramane - avand in vedere faptul ca in discutia pe mss ai spus ca nu le gasesti in folderul de cs - ... daca se cere o voi posta -

Copilu ai ochi sa privesti mai sus? Am scris clar ca nu mai am nimic am reinstalat cs. Nu am vazut ca sunt tga si cum ti'am zis am windows bagat acuma recent nu am toate programele instalate sa vad totul cum trebe...abea ieri la nke am gasit 1 program sa pot sa le convertez in .jpeg sa le pot pune si pe forum. Stai calm ca nu imi era greu sa iti dau niste "file" de poze sa te holbez tu la ele


X2 Post
Cer ca admini acestui server sa mai viziteze si forumul sa fie cu noutatile la zi
Am postat pe forum pentru unban pozele lu nKe si el tot ban da...dar pe forum nu stie sa intre sa vada
Pika sper ca iei masuri in privinta lui!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-08-2014, 20:40:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lasatil sa joace aseara i sa facut poze si lea postat pe forum da-ti unban poate nu a stiut daca joaca cu wall pana la final va fi prins asa ca da-ti unban
Multumesc

Sper sa nu dezamagesti stacz.



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
System of a Down
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2014 20:53)
Joined: 02 Jun 2014
Posts: 1140, Topics: 40
Location: BLOOD IS LIFE !

Reputation: -42.7
Votes: 53

     
Post Posted: 22-08-2014, 20:58:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai nene.. le-ai facut jpg ? pune pozele .tga - nu astea .jpg - + pozele de dimineata . pluginul scrie clar in paranteza ca pozele sunt tga, daca nu cititi, sa fiti sanatosi. daca nu le gasesti pe cele facute de foitza nu joci



blood is life !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stacz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 19:43)
Joined: 21 Aug 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 27.9
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2014, 21:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

System of a Down wrote:
stai nene.. le-ai facut jpg ? pune pozele .tga - nu astea .jpg - + pozele de dimineata . pluginul scrie clar in paranteza ca pozele sunt tga, daca nu cititi, sa fiti sanatosi. daca nu le gasesti pe cele facute de foitza nu joci

Si tu esti greu de cap frate? NU pot sa uploadez .tga + alea facute de foitza nu le mai am, am reinstalat cs azi...poze am postat pe forum ce am acuma

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
System of a Down
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2014 20:53)
Joined: 02 Jun 2014
Posts: 1140, Topics: 40
Location: BLOOD IS LIFE !

Reputation: -42.7
Votes: 53

     
Post Posted: 22-08-2014, 21:14:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atunci ramai cu banu -



blood is life !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-08-2014, 21:24:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omu dupa ce i sa facut poze a primit *** si a trebuit sa reinstaleze cs si automat nu mai exista pozele

Si de cand se da *** pentru neprezentare ss?

Fiecare admin sa treaca pe la regulament.ca vad ca nu mai aveti idee de regulament.



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
System of a Down
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2014 20:53)
Joined: 02 Jun 2014
Posts: 1140, Topics: 40
Location: BLOOD IS LIFE !

Reputation: -42.7
Votes: 53

     
Post Posted: 22-08-2014, 21:35:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parerea mea e sa citesti cu atentie inainte sa lasi reply, bebeto. -
sa va povestesc de inca 5 ori ? o mai fac doar o singura data:

ieri dimineata i s-au facut poze de catre FOITZA, nu le-a prezentat pe motiv ca nu i s-au salvat. a primit BAAAAAAAAANNNNN !!!!!!! . ieri seara a intrat iar si i-am facut EU poze, a zis sa astept sa vada daca i s-au salvat, ca a patit asa si de dimineata si nu i s-au salvat, de aceea i-am dat EU *** !!!!
stiu regulamentul mai bine decat il stii tu probabil (no offense) dar faza ca nu ai voie sa dai *** la no.ss este pentru ca nu esti sigur ca are, in cazul asta este clar ca a jucat cu wall si vine cu scuze ca nu i s-au salvat pozele. auzi ca nu stia ca sunt tga - vrajeala.. pluginul zice clar cand iti face ss ca sunt tga !!!!!!




blood is life !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-08-2014, 21:51:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stacz ramai cu ban

System of a down ai 2 warn-uri pentru ca ai dat *** la neprezentare ss cand ai 20 demo clare stam de vorba asta cat mai curand.



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -bebeto-, 22 August 2014 19:51



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 29-09-2024, 02:44:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x