User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Unban Joe'z / Freakz * hard
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message3514
hard

[Napolitana Joe'z]



Status: Offline
(since 09-09-2013 16:10)
Joined: 19 Dec 2011
Posts: 58, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 31.4
Votes: 13

Post Posted: 02-04-2012, 11:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul : joe'z
Data + ora: 11:57
Harta: de_dust2x2
Admini online: Battlefield
Adminul: Battlefield
Motivu: cica nu i-am dat pozele
Dovada:
si pozele sunt arhivate aici http://www.girlshare.ro/3595887.9
Ip-ul: este dinamic




ma fac ca trimit poze ? -))) s-a terminat -)) daca ai tu bug la mess si vezi ceea ce iti trimit ca de aia am facut si print e problema ta nu a mea .... ti-am dat pozele daca tu nu le vezi nam ce sa iti fac ( imi iesise din cs am crezut ca ai dat *** off dar m-am insela aici am ingresit in rest nu vad gresala ) + ca am fost verificat si de panacas si de deagle si twister daca nu ma insel deci te rog frum ai facut video ala degeaba .... sau poate doar sa arati ca ai messul bugu'it si nu vezi ce iti trimit altcv


TAKE CARE!!!!!!!!!!!





Last edited by hard on 02-04-2012, 11:11:56; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 02-04-2012, 11:01:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai serios? Surprise , faci pe ZEUL si in plus mai si minti , ai zis ca ti-am dat *** pe server , amice , exista log si in log se vede daca ti-am dat sau nu , 2 la mana am filmat tot ,
Quote:
http://speedy.sh/upkf5/Video.rar
, - , sa vedem.. , in plus tu imi trimiteai doar scrisul O_O nu si pozele , ai zis ca o sa iau remove ..dar cine esti tu? Ownerul -? , te faci ca trimiti pozele si dupa imi faci reclamatie sa pari tu mai bun si mai puternic , nu e asa stai lin. Daca ma uit la toate posturile tale vad ca ai numai reclamatii si nu iti convine nimic , atunci nu pot sa te inteleg chiar de loc .

//EDIT

O dai in alt subiect , ai zis ca ti-a iesit din joc , pai cum ti-a iesit daca atunci cand ai facut pozele inca erai in CS , ? Bug la mess? Am facut azi poze la 2 jucatori pe 1 server si tot format TGA si s-au trimis , dar tocmai la tine s-au gasit sa nu se trimita , esti culmea omule. Si nu mai edita postul cu ficare subiect care vin - sa te scoti si sa dai edit ca e invers nu e asa.

@Day , Uita-te la video si spune-mi tu unde apar.



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡



Last edited by Battlefield on 02-04-2012, 11:24:32; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DAYandNIGHT

[07 Let`s Fu*k]



Status: Offline
(since 28-12-2018 22:00)
Joined: 28 Jun 2010
Posts: 1612, Topics: 382
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 453.1
Votes: 135

Post Posted: 02-04-2012, 11:21:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In poza pusa de hard sunt puse acolo pozele dar nu dai save..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 02-04-2012, 11:30:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E bug la mess,se intampla desori acest lucru,puteai sa ii scrii forumul sa le posteze cu cerere de unban si nu cred ca mai existau discutiile astea,sau sa ti le trimita pe mail,va place sa alegeti mereu varianta mai lunga si sa va mascariti pe forum


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 02-04-2012, 11:31:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
E bug la mess,se intampla desori acest lucru,puteai sa ii scrii forumul sa le posteze cu cerere de unban si nu cred ca mai existau discutiile astea,sau sa ti le trimita pe mail,va place sa alegeti mereu varianta mai lunga si sa va mascariti pe forum


Dar e si logic, a vrut sa faca pe "sefu`" ca imi iau eu remove , ca sa primesti remove trebuie sa faci ceva , nu ca vine un "amator" si face caz pe forum sa imi iau eu remove ca sa vrea el ca sa plictisit de mine .



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡



Last edited by Battlefield on 02-04-2012, 11:33:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BaCk

[Red dog until I die]



Status: Offline
(since 17-01-2016 12:42)
Joined: 07 Sep 2010
Posts: 1895, Topics: 49
Location: Unde te astepti mai putin

Reputation: 341.8
Votes: 17

Post Posted: 02-04-2012, 11:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se mai poate intampla sa fie bug pe mess si sa nu poti salva pozele.Battlefield puteai sa-i spui frumos sa le pune intr-o arhiva,sa le uploadeze pe un site si sa-ti dea linkul,dar tu ai inceput sa-l ameninti ca ii dai ***.Trebuie sa fii mai calm si rabdator -

Always better than you!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 02-04-2012, 11:34:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BaCk wrote:
Se mai poate intampla sa fie bug pe mess si sa nu poti salva pozele.Battlefield puteai sa-i spui frumos sa le pune intr-o arhiva,sa le uploadeze pe un site si sa-ti dea linkul,dar tu ai inceput sa-l ameninti ca ii dai ***.Trebuie sa fii mai calm si rabdator -


Nu-l amenint , a zis ca imi iau remove si ca el e nustiu cine , dupa a zis ca le pune pe forum la unban si ne vedem acolo si sa imi iau adio de la admin , uita-te la video , ca el le cam intoarce aici nu a facut poze la toata conversatia Dosent Matter , Ce naiba am ajuns sa imi fie frica de jucatori -? , asa de rau am ajuns O_O ? , Odata ce noi il respectam si el trebuie sa ne respecte nu sa il veneram ca el e playerul "smecher" , vrea sa se d'ea in spectacol ..Nu imi pasa cine e si cum e , Eu i-am facut niste poze le preda indiferent ca e presedinte sau aviator , asta e regulamentul , nu eu l-am facut. Daca ar fi sa ne luam dupa el toti am avea ban si *** ..Si nici macar nu i-am dat *** cum zice el , odata zice ca da odata ca nu , si el in poze e cu cs deschis - ,



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 02-04-2012, 11:50:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cearta inutila... nu are nimeni nici o vina k este bug la mess, cum au spus si ceilalti dak se mai intampla asa ii dai frumos un site sa uploadeze pozele si le copiezi d acolo... si mie mi se intampla destul de des chestia asta -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hard

[Napolitana Joe'z]



Status: Offline
(since 09-09-2013 16:10)
Joined: 19 Dec 2011
Posts: 58, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 31.4
Votes: 13

Post Posted: 02-04-2012, 12:35:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si tu ce esti smeu sa ma ameninti ca imi dai *** bai baiatule niic 3 fraguri nu facusem nici spec nu ai stat pe mine si tu faci poze dupa intri pe mess cu gura mare si ma iei pe mine cu imi dai *** Dosent Matter

TW daca obsservi am evitat sa ii fac reclamatie pur si simplu am pus pozele pt unban daca el se crede asa bun este problema lui / daca vroiam sa ii fac rau ii faceam Reclamatie dar poftim dovada ..



PS: nu ma deranjat cum imi vorbe-ai pe mess cat ma deranjat ca m-ai amenintat cu *** !!! o zi buna in continuare

TAKE CARE!!!!!!!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 02-04-2012, 12:44:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ca te trezesti a 3-a zi dupa pasti , pana acum nu ai zis asta decat cand a venit Fearless cu ideea , schimbi si tu subiectul ca aia te deranjeaza nu aia , sti ceva? in poze esti curat , dar cel putin mie nu imi pasa , nu imi distrug eu ziua pentru minciuni - , cine vrea sa vada ce a fost si cum a fost sa descarce video-ul , salut


Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 02-04-2012, 14:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arhiva, site de upload, link de download. E greu tare... Si cu limbajul asta battlefield... nu rezolvi prea multe. Precum vezi. -

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 02-04-2012, 14:43:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu a-ti fost pe server , nu a-ti vazut ce sa intamplat . I-am facut pozele , si a zis asa " Tu sti cine sunt eu?" si i-am spus ca nu imi pasa , bun , dupa aceea a intrat pe messenger si i-am zis frumos sa imi trimita pozele , i-ar pentru ca a fost acel "bug" cum spun unii nu s-au putut trimite si de acolo a inceput totul , a inceput sa zica ca raman eu fara admin , ca cine e el..degeaba il saluta 2 owneri si gata e sub aripa lor protejat tot ..daca ar fi dupa el si se plictiseste de toti adminii , l-a toti le-ar da "remove" dar ceea ce nu se poate , eu am vorbit frumos nu vad unde am vorbit urat cu el sau ceva de genul , eu am zis mai sus , Un player trebuie sa respecte un admin dar si un admin un player , mai e un citat , "Nu poate exista un server bun fara un owner bun dar nici un owner bun fara un server bun!"

2: @ hard

Tot nu inteleg de ce nu ai facut poza la toata conversatia - doar la ce se vede..oricum in video se vede de ce sa ajuns aici Dosent Matter.
La poza asta:
Quote:
[i
, e cam ciudat , la toata lumea apare view conversation history ,in fine sarim peste asta , sau macar se vedea ca mi-ai trimis pozele inainte , dar eu ti-am dat buzz chiar in momentul in care mi-ai dat add , dupa aceea a inceput totul -

"Originalele" arata asa (adica cele care nu le-ai pus - [Atunci cand m-ai amenintat - ]

Quote:
http://i44.tinypic.com/mh946p.png


Quote:
http://i44.tinypic.com/8ze59s.png


Si nu mai face pe victima dude , ca nu impresionezi pe nimeni , si nu cred ca m-am luat de tine aiurea sau ti-am facut ceva inafara regulamentului... tu esti ala care vorbeste de parca tot freakzu e al tau ...



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 02-04-2012, 16:42:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai trebuie sa ii sariti in cap lu batlefield... Freakz Hard a primit ban pe steam permanent de la mine - dak face cerere unban o sa ii arat si dovezi -

ADMIN panacas: ban STEAM_0:1:29673884 permanently

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 02-04-2012, 17:37:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vezi panacas ca u ai banat mai multe steamuri azi asa aiurea....si as vrea sa stiu si eu dc? suntem vreo 7 insi banati de tine.


si pentru aia dai ban permanent?


eu nu vreau sa fi sanctionat sau ceva, eu zic partea cu banul, putea sa dai pe timp



Last edited by lOl ^_* on 02-04-2012, 17:51:28; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 02-04-2012, 17:41:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am banat aiurea crede-ma tu care din ei esti 00(cat).
Invatzati sa vb pe server si vezi k esti offtopic.

http://www.girlshare.ro/3598415.7

Vreau sa mai spun k m-am razgandit de la 1000 am dat permanent la toti.

Poftim si o parte salvata din consola. Parerea mea este k de astfel de jucatori pe server nu avem nevoie. Dak un owner va decide k am exagerat rog sa fiu sanctionat (indiferent cum) si sa va dea unban dak nu sa fiti sanatosi.

EDIT:
Da, pentru aia am dat permanent.

Era chatu plin de alea ale voastre ma. Ati intrat 7 jucatori cu nickurile alea (001 002 003 004 005 006 007), i-am facut poze unuia dintre voi si ati inceput cu fitze "k nu are ma cod esti nebun de ce ii faci poze k il cunosc eu". De parca pe mine ma interesa cine esti tu sau voi, putin imi pasa.
Nush ce avea mess era blocat si i-am spus sa le arhiveze, sa le uploadeze pe un site si sa imi dea adresa sa le iau d acolo, era foarte simplu, dupa care ati inceput sa injurati toti.

Ati deranjat pe toata lumea nu doar pe mine, toti jucatorii.

In plus de asta erau si codati pe server abia isi revenise serveru si abia intrasem, eram singuru admin, nu am putut sa ma ocup de ei fiindca trebuia sa va dau voua banuri.

Eu nu scot nici un ban, toate steamurile sunt in arhiva pusa de mine, decizia ramane unui admin dak meritati sau nu unban. veti primi de la ei.
Atat am avut de spus.



Last edited by panacas on 02-04-2012, 18:12:51; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 02 April 2012 16:29



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 10-05-2024, 06:31:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x