User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]recalamatie adminului salut

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message1085
Zetox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2018 09:40)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 207, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 69.7
Votes: 8

 
Post Posted: 22-05-2013, 15:55:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau Zetox
- Numele adminului reclamat Salut
- Harta, ora si data faptei reclamate ora:16-25,data:22-05-2013
- Motivul / Regula incalcata: gag de 10 minute dat fara niciun motiv.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola: http://postimg.org/image/hw0ev48kz/ Am facut poza cu telefonu mobil pentru ca nu merge screenshot pe windows 8
Un player mi-a spus ceva de genu:"asta nu intelege nimic",iar eu i-am spus ce este in screenshot si am primit gag 10 minute.o zi buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-05-2013, 16:00:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Termina eram pe servar si te tot teleportai nu intelegeai de loc ai primit quit de la mine siporma ai inceput sa ameninti cu reclamati si toate cele asa ca e o reclamatie inutila


Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zetox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2018 09:40)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 207, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 69.7
Votes: 8

 
Post Posted: 22-05-2013, 16:17:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-bebeto- wrote:
Termina eram pe servar si te tot teleportai nu intelegeai de loc ai primit quit de la mine siporma ai inceput sa ameninti cu reclamati si toate cele asa ca e o reclamatie inutila

Te rog frumos sa vi cu niste screen unde am amenintat eu ca fac reclamatie etc?
Asa ti-ai racit "gura" degeaba,da de teleportat m-am teleportat pentru ca nu stiam ca nu este voie.
Asa cum am venit eu cu screen te rog sa vii si u cu screen sa vdm unde am amenintat eu cu reclamatie - o zi buna sa ai
Si + nu devia de la subiect.pentru ce este gag-ul dat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-05-2013, 16:24:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai rabdare sa-ti raspuna pentru ce ai primit gag si cat tine de telepot ti sa spus de multe ori asa ca nu-mi place sa fiu mintit in fata ok


Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boooo

[Salut!]



Status: Offline
(since 23-08-2017 20:32)
Joined: 07 Oct 2009
Posts: 962, Topics: 69
Location: Suceava

Reputation: 534.8
Votes: 17

   
Post Posted: 22-05-2013, 16:30:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:

Incercati sa faceti in asa fel incat prin felul in care va purtati/jucati pe server, sa nu lezati dispozitia celorlalti playeri.


Ai continuat sa joci cu teleport chiar daca ti-a fost explicat de nenumarate ori ca este interzis.

Ti-am dat kick...ai reintrat pe server...ai continuat sa folosesti teleport iar pe seama acestui lucru incepeai sa te certi cu nu stiu ce jucator de pe server.

Ti-am dat gag pentru a preveni acest lucru pentru ca sunt 100 % sigur ca mai departe se lasa cu injuraturi sau alte treburi.

P.s multumeste-te ca nu ai luat ban pentru insistenta de a juca cu teleport dupa ce ti sa explicat ca nu e voie.

Ultim cmentariu, O zi buna!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zetox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2018 09:40)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 207, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 69.7
Votes: 8

 
Post Posted: 22-05-2013, 16:34:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-bebeto- wrote:
Ai rabdare sa-ti raspuna pentru ce ai primit gag si cat tine de telepot ti sa spus de multe ori asa ca nu-mi place sa fiu mintit in fata ok

Te inteleg.dar fara un screen,vorbele sunt vorbe.daca intelegi ce spun.

Posturi unite automat, 22-05-2013, 17:34:33

Boooo wrote:
Code:

Incercati sa faceti in asa fel incat prin felul in care va purtati/jucati pe server, sa nu lezati dispozitia celorlalti playeri.


Ai continuat sa joci cu teleport chiar daca ti-a fost explicat de nenumarate ori ca este interzis.

Ti-am dat kick...ai reintrat pe server...ai continuat sa folosesti teleport iar pe seama acestui lucru incepeai sa te certi cu nu stiu ce jucator de pe server.

Ti-am dat gag pentru a preveni acest lucru pentru ca sunt 100 % sigur ca mai departe se lasa cu injuraturi sau alte treburi.

P.s multumeste-te ca nu ai luat ban pentru insistenta de a juca cu teleport dupa ce ti sa explicat ca nu e voie.

Ultim cmentariu, O zi buna!


Ma faci sa rad..asta este bine.ai haz in tine.
1)nu am jucat cu niciun teleport dupa ce am aflat ca nu este voie,astept un screen unde am folosit eu teleport dupa ce mi s-a comunicat ca nu este voie cu teleport,asta dupa ce am primit quit si kick fara sa fiu atentionat ca nu este voie cu teleport.
2) Dupa ce mi-ai dat kick.nu am folosit niciun teleport.si aici astept un screen sa vad unde am folosit tp.
3)Asta nu ai de unde sa sti ce se putea.ai dat gag total aiurea.adica pentru nimic.nu am injurat.nu am facut nimic,doar am spus ce este in screen,daca pentru aia inseamna sa dai gag sau "U" sa previi un conflict prin darea de gag unui singur player fara un motiv anume.lasa de dorit adminatu tau.sincer.
P/s:daca ai admin asta nu te face mai presus de un player,doar ca ai niste comenzi si le executi total aiurea,u ar trebui sa dai un exemplu playeriilor care intra pe server.
Sper ca te-ai lamurit ca ai gresit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-05-2013, 16:40:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am sa-ti scot eu consola mai pe seara acu nu am timp dar sa-ti dovedesc ca am dreptate si lasa aroganta deoaparte nu te ajuta la nimic. asteapta pana diseara cand voi scoate consola sa vezi te cate ori ti sa spus sa nu mai folosesti teleport porma mai vedem ce ai de spus . asteapta


Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zetox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2018 09:40)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 207, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 69.7
Votes: 8

 
Post Posted: 22-05-2013, 16:50:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-bebeto- wrote:
Am sa-ti scot eu consola mai pe seara acu nu am timp dar sa-ti dovedesc ca am dreptate si lasa aroganta deoaparte nu te ajuta la nimic. asteapta pana diseara cand voi scoate consola sa vezi te cate ori ti sa spus sa nu mai folosesti teleport porma mai vedem ce ai de spus . asteapta

Totusi de ce sari de la subiectu reclamatiei,eu astept un verdict pentru gag dat fara nicun motiv,cu teleportu asta e l-am folosit de 2 ori atat de cand am intrat pe server pana am iesit.pe mine nu ma intreseaza tp ci gagul dat fara motiv.o zi buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
veek

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-07-2018 19:16)
Joined: 14 Apr 2013
Posts: 3028, Topics: 71
Location: Romania

Reputation: 463.5
Votes: 39

Post Posted: 22-05-2013, 16:56:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zetox, cel putin eu te-am atentionat de mai multe ori pana acum ca nu e voie cu teleport si chain pe plansile mici. TE-am umplut de slay ca sa intelegi asta si tu bagi ca tu nu stiai ca nu e voie? De unde atatea minciuni?
Nu mai face reclamatii nefondate. Tu daca ataci pe cineva vii in primul rand cu dovezi.Ce ai tu acolo e nimic. Respecta regulile de acum si nu va avea nimeni nimic cu tine.
Have fun!


În viațã nu conteazã unde te afli, ci pe cine ai alãturi.
Pagina de fb a war-urilor
Canal youtube freakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 22-05-2013, 16:57:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tc


nu Are rost aceeasta reclamatie ...



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -bebeto-, 22 May 2013 14:57



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 26-06-2024, 20:27:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x