User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message692
*snow*kill*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2012 10:55)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 17, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 3

Post Posted: 02-02-2012, 12:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Titlu: reclamatie admin nick kane
1. Harta zm_franqeeto_final
2. Ora 12:45
3. Motivul reclamatiei face-a block la laserul lui si am dat sal sparg si mio dat kick. asa mai meo facut cand nu era niciun admin mia dat cu he pana am murit. eu cand ii fac la fel imi da kick dar el are voie .
4. Numele adminului

Posturi unite automat, 02-02-2012, 12:40:45

mam saturat sa ma scoata de pe joc si sami dea kick fara motiv el face cv care nu are voie si tot eu eu kick


O sa lupt pana la ultima picatura de sange doar ca sa nu ai dreptu sa fi de acord cu mine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 02-02-2012, 13:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai dar ai tupeu, nu gluma!
reclamatie pt kick - + ca minti de ingheata apele. kick ai luat pentru ca apasai E sa ma bagi pe mine in laser, intrai prin mine intentionat doar ca sa ma muti din loc si sa intru in lasere. nu ti-am dat niciodata kick fara motiv. minti ca..... Pig

NU INTELEG DC TE-AU REPRIMIT PE SERVER, vad ca ti s-a urcat la cap acum. data viitoare o sa te tin in banuri, nu iti mai dau kick , iti promit -, motive am destule, mereu incalci regulile



vad ca te-a deranjat foarte rau reputatia in minus de la mine si parerea mea despre tn de mai jos:





''cu zecile de mii de conturi pe forum ce facem? uitati cate posturi si topicuri inutile a facut? desi stia ca nu are voie......

apoi cu limbaju si zeci de nickuri......a incercat sa ne prosteasca pe toti la fel cum incearca si acum cand a fost prins

pe server va spun ca face mare deranj acest snow kill....vorbeste extrem de mult si prost, foarte aiurea, se baga in orice discutie si pur si simplu te innebuneste. l-am mirosit imediat ca ar fi cipy.

cel putin pe mine ma striga de 1000 de ori pe minut si ma intreaba tot felul de banalitati, mai mult sa ma enerveze

eu zic ca nu merita iertat, asemenea specimen e irecuperabil parerea mea, degeaba i se dau sanse ca nu se indreapta''




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 02-02-2012, 14:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca in modelul ala de reclamatie exista si punctul 5, adica dovada. Unde e dovada ta ?
Code:
RECLAMATIE :
Titlu: reclamatie admin nick
1. Harta
2. Ora
3. Motivul reclamatiei
4. Numele adminului
5. Dovada (printscreen sau condump)


Ca sa poti sa dovedesti ce zici tu acolo, deschizi consola, scrii "record nume" si atunci cand crezi ca e de ajuns tot in consola scrii "stop" ( inregistreaza ce vezi tu ) si apoi postezi fisieru ala pe care il gasesti in cstrike.
E valabil pentru toti care vin cu reclamatii de genul.

Pe KanE nu l-am vazut facand asta, dar sunt cativa care fac block sa nu le spargi lasarele, sa nu va prind ca ne suparam. -

KanE_sin3 wrote:
NU INTELEG DC TE-AU REPRIMIT PE SERVER, vad ca ti s-a urcat la cap acum. data viitoare o sa te tin in banuri, nu iti mai dau kick , iti promit -, motive am destule, mereu incalci regulile


Daca incalca regulile, da normal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baraka

[Creep]



Status: Offline
(since 20-01-2019 14:08)
Joined: 03 May 2011
Posts: 644, Topics: 27
Location: Bucuresti

Reputation: 222
Votes: 30

Post Posted: 02-02-2012, 14:26:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca un zm sta langa laser, nu inseamna ca face block. Apoi eram si eu cand iti zicea kane sa nu mai treci cu e prin el ca il impingi in laser.

Orice admin poate da slay, kick, ban oricarui player conform regulamentului. Nici tu nu faci exceptie. Tu oricum esti o problema pe server pentru foarte multi. Asa ca inceteaza sa mai faci reclamatii daca nu sunt bine fondate.
Ramai si joaca linistit pe server si nu are nimeni nimic cu tine. Have fun!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by baraka, 02 February 2012 12:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-05-2024, 11:32:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password