User
Pass
2FA
 
 

servar

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message764
raducatalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2017 19:39)
Joined: 02 Jan 2017
Posts: 8, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 15.3

Post Posted: 29-01-2017, 20:19:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

buna seara , si spun seara pentru ca este duminica seara si pe servar sunt 10 playeri de cand joc eu cs nu am mai vazut un servar renumit cum este acesta si pentru care am platit sa am vip sa aiba 10 playeri
vreau sa va spun o mica sau mare problema este vorba de toate regulile care tot apar mereu pe fiecare zi primesc slay si admini spun nu ai voie , de exemplu chiar in seara asta am pus un laser in care zombi nu putea trage in el sa il sparga si asa am ramas ultimul player am luat si eu arma buna am consumat niste credite si ce sa vezi slay vezi doamne am facut baricada si nu este prima data cand dau niste credite bune si hop slay este prea de tot si de la cine avem slay de la playeri admini cu nivel 12-13 care ai doare in pix ca ei au o viteza de un zm de nivel 8-9 nu ar avea sanse prea mari sa ai prinda, eu unu vin obosit de la munca seara si vreau si eu sa ma relaxez jucanduma cs dar ce sa vezi ca trebui sa fie un bulagiu sa fie el ala corect sa fie ala sfantul sa faca pe desteptul ...
acum mai dau exemple de reguli foarte nebune : -nu ai voie mai mult de 2 jetpark pe mapa
-nu ai voie mai mult de 2 grenade cu infectie pe mapa (asta ar trebui pusa in practica adminilor sau playerilor cu sutedemi de credite nu la playeri care se chinuiesc pt a face creditele )

dupa parerea mea playeri mai trebui lasati sa se simta si bine pe sv sa ai placa sa se joace nu sa le strice vhieful un admin care vrea sa faca pe corectul daca vrea sa fie pe corectelea sa fie la tot playeri clasele libere sa putem folosi si noi clasa 13 ca ei sa fim egali

daca nu se ia masuri eu ma gandesc foarte sincer sa nu mai joc pe sv asta si sa stiti ca nu voi fi singurul vetiti vedea ca am cel putin 2 playeri care ia-m bagat eu pe sv

hai somn usor si luati niste masuri
admini dc sunt pusi ca sa aiba si vip si lv 12 si sa nu aiba nici o sansa un player normal nici o sansa sa stea ca prsotul sa alerge dupa el un admin ar trebui sa stea la spectatori si sa supravegieze servarul de codati daca tot au vrut admin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristian_00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2019 09:14)
Joined: 03 Apr 2015
Posts: 52, Topics: 3
Location: United Kingdom

Reputation: 126.1
Votes: 4

Post Posted: 29-01-2017, 22:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt unele reguli care trebuie sa fie respectate . Cine te pune pe tine sa pui baricada cand esti last + ca nu te ataca nici un zm , mai si zici '' zm ataca'' , ce ai vrea ma rog sa atace , raza ?
Fiecare player are dreptul de a folosi clasele de zm in functie de level-ul avut . Nu ai cum , ca tu , sa ai lvl 4 si sa folosesti clasa de zm de lvl 13 , atunci pt ce ar mai fi level-ul , pt ce s-ar mai chinui fiecare in parte ca sa faca mii de credite ca sa faca level ? Adminii pt asta si sunt , pentru a face disciplina .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SamDude

[★★★]



Status: Offline
(since 09-07-2020 08:13)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 10525, Topics: 516
Location: Romania

Reputation: 317.7
Votes: 122

   
Post Posted: 30-01-2017, 02:42:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe sv n are nimeni level mai mare de 7. Cine are vip a donat, nimeni nu are vip pe gratis.

Regulamentul o sa l schimb pt ca jetpack nu e pe sv. Iar la baricada primesti slay, pentru ca daca o iei logic zm nu te pot ataca si dupa te plangi ca nu esti atacat si sa ia zm slay, ce ai vrea sa intre toti in laser? Regula asta e buna, altele nu si o sa ma uit maine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 18-04-2024, 16:08:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x