User
Pass
2FA
 
 

situatia o ia razna

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message143
gigi kent

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2015 22:06)
Joined: 03 Jul 2015
Posts: 35, Topics: 15
Location: Spain

Reputation: 26.7
Votes: 1

Post Posted: 29-07-2015, 22:12:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sper ca poate lua cineva , vreo masura in legatura cu ce zic aici.

Fondatorul RDS^ics ne creaza foarte mult inconfort pe server, si nu sunt singurul admin care e de aceasta parere.
Eu imi vad de joc, iar eu daca il intreb ceva presupunand ca e mai mare, se leaga de mine, reguli impuse de el care nu au nici o logica .
Pana acum dadea ban pe motive "marsh" ; "taci.drk" ; "mm" , iar acum obliga orice admin sa isi faca banlist.

Daca sunt singurul care am avut curajul sa declar acestea, mai zic ca si bobo , si Aim dau cu sete sunt in conflict cu el....
Si mai nou acum cand am dat de symy pe server am vazut ca are god , radeam .... mi-a explicat situatia , si e tratat exact la fel ca noi

Se simte vinovat si incepe sa dea impresia de grijuliu cu banlist si reguli.

Dar el da remove la admini,

Si mai nou dupa ce da remove la niste admini acceptati pe dreptate,exemplu Bobo si urmez eu cred, el da ADMIN+VIP la unii care nu au nici o treaba cu serverul , cateva minute de joc, mai au si cod unii....cazul lui eternal noroc ca a fost prins. Din motiv ca cica i s-a platit sau e prieten cu el. Nu e corect asa.



Daca se poate lua vreo masura in legatura cu asta , Va Multumesc !






ROG CA ACEST TOPIC SA FIE CITIT DE TOTI ADMINII SI SA NU FIE STERS


MULTUMESC ANTICIPAT... Celios

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
smeqerainen

[Above all else.]



Status: Offline
(since 12-12-2018 22:59)
Joined: 18 May 2015
Posts: 159, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 6.3
Votes: 2

         
Post Posted: 29-07-2015, 22:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dw,de saptamana viitoare voi fi mai activ pe server si forum.

I have in my pocket a device that can access any information in the world in seconds.
...and I use it to look at pictures of cats and argue with strangers.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by icsx, 29 July 2015 22:17



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-07-2024, 23:36:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x