User
Pass
2FA
 
 

Search found 38 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: ANUNT IMPORTANT
Capone.

Replies: 4
Views: 1048

PostForum: Trash   Posted: 25-09-2017, 18:33:11   Subject: ANUNT IMPORTANT
Tin sa precizez ca serverul de pe data de 1 nu va mai continua, vine vremea in viata in care fiecare dintre noi trebuie sa ne creem un viitor si sa lasam la o parte toate chestiile care nu ne mai sunt ...
  Topic: Important in special pentru admini!
Capone.

Replies: 5
Views: 826

PostForum: Trash   Posted: 28-08-2017, 20:45:10   Subject: Important in special pentru admini!
Salut in special staff-ului, tin sa va anunt ca numai am timp foarte mult de server deoarece lucrez de la 7 dim 19 seara, si seara cand ajung nu am ce face decat sa ma pun la somn, de la 1 septembrie ...
  Topic: ANUNT !
Capone.

Replies: 1
Views: 297

PostForum: Trash   Posted: 23-08-2017, 21:02:05   Subject: ANUNT !
Salut la toti, in primul rand adminilor!
1. O sa fiu scurt cu voi, serverul numai are boost deoarece numai stau prea bine cu banii, urmeaza sa ma angajez curand si probabil voi cumpara din nou, ceea ...
  Topic: Comenzi AMX MOD Admini
Capone.

Replies: 0
Views: 16590

PostForum: Trash   Posted: 05-08-2017, 22:45:40   Subject: Comenzi AMX MOD Admini

Deoarece sunt multi care nu stiu comenzile si vor sa faca cerere de admin, aici le pot invata pe fiecare in parte.


amx_nick ( Schimba numele unui jucator - nume original nume nou)
amx ...
  Topic: [REJECTED] Nu stiu daca e tocmai un bug
Capone.

Replies: 1
Views: 938

PostForum: Discussions/Help   Posted: 04-08-2017, 19:57:45   Subject: Nu stiu daca e tocmai un bug
Pe categoria cs.freakz.ro la topicul prezita-te apare asa http://imgur.com/a/m2uHe
EDIT: Am schimbat windows ul si numai stiu parola(is pe tel), am dat forgot my password am pus mailul si nu imi trim ...
  Topic: Campanie 30 admine gratis!
Capone.

Replies: 4
Views: 762

PostForum: Trash   Posted: 01-08-2017, 22:02:23   Subject: Campanie 30 admine gratis!
Deoarece serverul nu dispune de multi admini, ne-am gandit sa facem o campanie si sa dam grade mai mici gratis!
Completati modelul si lasati reply in acest topic cu cererile.
Numarul de admine grat ...
  Topic: Modificare plugin
Capone.

Replies: 2
Views: 1589

PostForum: Counter-Strike: Help zone    Posted: 23-07-2017, 15:21:22   Subject: Modificare plugin
Poate modifica cineva pluginul asta, sa stea in permanenta in culoarea galben sau alb si sa nu licare, deoarece se schimba in toate culorile si licare si provoaca lag
#include <amxmodx>

pub ...
  Topic: Problema plugin
Capone.

Replies: 9
Views: 2259

PostForum: Counter-Strike: Help zone    Posted: 23-07-2017, 10:27:20   Subject: Problema plugin
Salut.. am luat un addons de respawn care contine sistemul de POINTS ( kill 1points hs 2points) iar cand strangi anumite puncte ai /shop dintre care poti alege viata unlimited adminmodel godmode fragu ...
  Topic: Cerere plugin
Capone.

Replies: 0
Views: 619

PostForum: Counter-Strike: Help zone    Posted: 17-07-2017, 23:29:49   Subject: Cerere plugin
Se pricepe cineva sa imi faca si mie ceva asemanator cu acesta?
http://imgur.com/a/29eI6
Cel care il am acum nu are si vipsilver, in rest are toate criteriile ca cel vipgold din screenshot( meniu a ...
  Topic: Pentru admini Veteran++
Capone.

Replies: 5
Views: 690

PostForum: Trash   Posted: 15-07-2017, 22:39:02   Subject: Pentru admini Veteran++
Pentru toti adminii Veteran+, de azi aveti comanda amx_exterminate.
ATENTIE, nu o folositi in abuz gen pentru no.ss, no.wg sau wall(AVETI BAN PENTRU ASTA)
Comanda o folositi doar la cei cu aim d-a ...
  Topic: Cerere amx_pika/russian/exterminate
Capone.

Replies: 9
Views: 2602

PostForum: Counter-Strike: Help zone    Posted: 15-07-2017, 10:39:42   Subject: Cerere amx_pika/russian/exterminate
Salut as vrea un plugin de amx_pika/russian/exterminate oricare dintre ele dar se mearga doar la fondatori aceasta comanda, pe accesul "<<<==-Founder-==>>>","abcdefghi ...
  Topic: cerere plugin vip
Capone.

Replies: 3
Views: 1340

PostForum: Counter-Strike: Help zone    Posted: 07-07-2017, 15:38:55   Subject: cerere plugin vip
Am nevoie pentru zombie.freakz.ro un plugin ce vip cu 200 hp 200 armor si unlimited la inceput de runda, daca se poate sa poata face si ammo mai repede decat ceilalti jucatori
  Topic: Esti nou pe server? Prezinta-te!
Capone.

Replies: 0
Views: 247

PostForum: Trash   Posted: 07-07-2017, 10:11:16   Subject: Esti nou pe server? Prezinta-te!
Salut, esti nou pe serverul CS.FREAKZ.RO? Fa-ti prezentarea dupa modelul de mai jos!
★ Nume:
★ Varsta:
★ Locatie:
★ Ocupatie:
★ Nick(in joc):
★ Facebook: ...
  Topic: Probleme zombie.freakz.ro
Capone.

Replies: 0
Views: 571

PostForum: Counter-Strike: Help zone    Posted: 06-07-2017, 22:11:17   Subject: Probleme zombie.freakz.ro
Salut, am pus un addons pe server si are cateva probleme
1. se poate cumpara mod si in mijlocul rundei
2. se poate cumpara moduri fara nr de mapa, chiar si runda de runda, as vrea sa stiu daca pot ...
  Topic: REQ cs.freakz.ro
Capone.

Replies: 1
Views: 722

PostForum: TeamSpeak channel requests   Posted: 05-07-2017, 18:56:48   Subject: REQ cs.freakz.ro
Channel Name: cs.freakz.ro
Subchannels: staff (cu parola)
Why do you need a permanent channel: pentru serverul cs.freakz.ro
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 26-04-2024, 05:53:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x