User
Pass
2FA
 
 

Cerere plugin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Counter-Strike: Help zone
Author Message616
Capone.

[Founder CS.FREAKZ.RO]



Status: Offline
(since 25-04-2018 17:36)
Joined: 13 Jun 2017
Posts: 316, Topics: 39
Location: Genova

Reputation: 55.5
Votes: 1

   
Post Posted: 17-07-2017, 23:29:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pricepe cineva sa imi faca si mie ceva asemanator cu acesta?
http://imgur.com/a/29eI6


Cel care il am acum nu are si vipsilver, in rest are toate criteriile ca cel vipgold din screenshot( meniu ak47, m4, efectul albastru, HP la kill/hs, dmg marit si bani cand dai dmg) ii lipseste doar double jump si AWP din meniu. Las sursa in pm daca vrea cineva sa ma ajute sa adauge la vipgold AWP si double jump, si la vipsilver doar meniu ak47 si m4 si sa aiba comenzi gen /vipgold si /vipsilver sau se la apara direct meniul pe ecran la fel cum il am si acum.. dau grad mare pe server sau si de-o bere daca face cineva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Counter-Strike: Help zone  


The time now is 28-03-2024, 15:37:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x