User
Pass
2FA
 
 

Search found 14 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: eSteamation + SuperEngines intrebare ( Shocker look here )
Cybernetyc

Replies: 1
Views: 914

PostForum: Fixed issues   Posted: 22-03-2009, 14:49:26   Subject: eSteamation + SuperEngines intrebare ( Shocker look here )
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?t=49081
observ ca este un swds.dll build 2700+ adica ce ne trebuie noua , care cica nu are buguri dar e vulnelabil impotriva exploiturilor , dar exista anticsdos ...
  Topic: Problema server GunGame
Cybernetyc

Replies: 4
Views: 1866

PostForum: Fixed issues   Posted: 15-03-2009, 11:37:20   Subject: Problema server GunGame
Ciao ! sper ca din 100 de topicuri facute aici , macar la asta sa-mi raspundeti .
http://i39.tinypic.com/11tpw5k.jpg
Am un server de Non-Steam pe Modul GunGame , si serverl imi cade zilnic.. adica d ...
  Topic: plugin de adaugare a adminilor gen amx_addadmin , fara rcon
Cybernetyc

Replies: 0
Views: 1830

PostForum: Resources   Posted: 09-01-2009, 18:22:37   Subject: plugin de adaugare a adminilor gen amx_addadmin , fara rcon
asi dorii daca esti un plugin care sa nu foloseasca flagul rcon , si sa aiba acces definit , deci daca scriu amx_add_admin nume parola
sa ii dea acces bcdefgh
daca dau amx_add_helper sa fie acces bc ...
  Topic: nu pot inchide consola .. Shocker need help
Cybernetyc

Replies: 2
Views: 1291

PostForum: Fixed issues   Posted: 23-08-2008, 01:02:37   Subject: nu pot inchide consola .. Shocker need help
am 2 servere de counter strike de 2 ani de zile , eu pana acuma nam mai patit asa ceva.. ce poate sa fie ? adica nu pot inchide consola .. se blocheaza serveru fara nici o erroare iar cand vreau sa in ...
  Topic: Counter Strike CyberZone v1.0
Cybernetyc

Replies: 18
Views: 12757

PostForum: Trash   Posted: 03-05-2008, 22:18:51   Subject: Counter Strike CyberZone v1.0
noutati :

- Consuma mult mai putine resurse decat varianta originala
- Skinuri Noi
- O noua interfata mult mai viabila
Am modificat unele texturi , sa arate mai bine .. am redus unele procese di ...
  Topic: swds.dll valve_id_pending
Cybernetyc

Replies: 3
Views: 8467

PostForum: Fixed issues   Posted: 12-04-2008, 18:03:20   Subject: swds.dll valve_id_pending
Buna.. asi avea nevoie de un swds.dll in de internet in care sa imi arate valve_id_pending si steam_id_lan sa etc ...
va pun niste prnt screenuri de la serverul la care am vazut
cand se contecteza ...
  Topic: [rezolvat]Ban pe MAC adress , pentru codatii cu ip care se schimba !
Cybernetyc

Replies: 12
Views: 6602

PostForum: Fixed issues   Posted: 09-04-2008, 22:12:15   Subject: [rezolvat]Ban pe MAC adress , pentru codatii cu ip care se s
mam documentat si pe forumuri de dincolo , insanu am gasit nimic , am folosit functia search , la fel ...
asa ca am decis sa deschis acest thread .
asi dorii sa stiu daca stie careva cum sa banez un ...
  Topic: [rezolvat]Imi scade Fps-ul pe serverul personal cand trag
Cybernetyc

Replies: 0
Views: 1058

PostForum: Fixed issues   Posted: 23-03-2008, 02:39:28   Subject: [rezolvat]Imi scade Fps-ul pe serverul personal cand trag
am un server de cs hostat pe un alt host decat cel de pe care ma joc .. si mi se intampla nu numai mie .. cand trag .. imi scade fps-ul .. de ce ? ce asi putea sa fac in privinta asta ? rate-uri in se ...
  Topic: Swds.dll ca sa iti mearga bine serverul + internet
Cybernetyc

Replies: 0
Views: 1198

PostForum: Trash   Posted: 23-03-2008, 02:01:21   Subject: Swds.dll ca sa iti mearga bine serverul + internet
Buna .. daca stie cineva sa imi puna toate swds.dll urile existente .. de internet .. eu am gasit pana acum unul singur dupa functia search .. cel pus de cjgames pe un alt forum romanesc ...daca stie ...
  Topic: [rezolvat]nume server , sa apara scris inclinat
Cybernetyc

Replies: 2
Views: 1283

PostForum: Fixed issues   Posted: 19-03-2008, 16:58:53   Subject: [rezolvat]nume server , sa apara scris inclinat
am vazut pe public list un server .. care aparea scris asa :
server cs intrati
pot sa fac in server cfg.. cumva sami apare scrisul altfel decat cel standart .. asa normal .. sa fac sa imi apara incl ...
  Topic: Eroare: Z_checkHeap: block size does not touch the next blo
Cybernetyc

Replies: 3
Views: 2097

PostForum: Fixed issues   Posted: 18-03-2008, 17:30:06   Subject: Eroare: Z_checkHeap: block size does not touch the next blo
Z_checkHeap: block size does not touch the next block
primesc eroarea asta... nu stiti de ce ?
  Topic: [rezolvat]tcp optimiser
Cybernetyc

Replies: 0
Views: 685

PostForum: Fixed issues   Posted: 05-03-2008, 13:56:16   Subject: [rezolvat]tcp optimiser
am vazut la 16 pasi pentru a reduce ms- ca ar fi indicat sa folosim un tcp optimiser .. merge la ceva ? se vad imbunatatiri ale benzii ?
  Topic: [rezolvat]Buna am si eu o mica mare problema !
Cybernetyc

Replies: 1
Views: 1064

PostForum: Fixed issues   Posted: 28-02-2008, 17:40:05   Subject: [rezolvat]Buna am si eu o mica mare problema !
In primul rand va salut pe toti simi pare bine ca m-am alaturat comunitatii voastre ..
Am si eu 4 servere de cs .. de 1 an .. am inceput cu 1 .. 2 .. si tot asa .. si am o mare problema .. adica eu ...
  Topic: Imi cer scuze .. nu tine de server dar nici de client
Cybernetyc

Replies: 3
Views: 1819

PostForum: Fixed issues   Posted: 28-02-2008, 17:25:43   Subject: Imi cer scuze .. nu tine de server dar nici de client
Buna .. imi cer scuze de acest thread .. dupa cate vad este off topic .. nu am vazut nici un forum pe acest forum in care sa se vorbeasca despre probleme tehnice aparute pe www.shockingsoft.ro .. sa i ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 18-04-2024, 08:11:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x