User
Pass
2FA
 
 

swds.dll valve_id_pending

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues
Author Message8467
Cybernetyc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2009 08:38)
Joined: 28 Feb 2008
Posts: 44, Topics: 14
Location: Baia Mare

Reputation: 99.2
Votes: 4

 
Post Posted: 12-04-2008, 18:03:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna.. asi avea nevoie de un swds.dll in de internet in care sa imi arate valve_id_pending si steam_id_lan sa etc ...

va pun niste prnt screenuri de la serverul la care am vazut

cand se contecteza imi arata asa





in joc... uitativa la id .. cand se conteaza





si cati is pe server .. si ce lag au.. e clar ca e server de boti ...





eu am unul asemanator .. care sa imi arate vac .. si sa il puna la internet , dar este ceva cum e ala care sami arate valve si steam .

http://files.filefront.com/swdsdll/;9995602;/fileinfo.html

va rog ajutor -

nu am nevoie de ala nou .. de 1.81 mb sau cum .. am nevoie de aa de 1.98 sau .. peste 2 mb ..


Cheia e la mine , iti zic io` !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 12-04-2008, 21:10:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2MB - http://download.freakz.ro/swds.dll (fisierul a fost sters)

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
masteralexx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2008 17:06)
Joined: 08 Sep 2008
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 85.1
Votes: 4

Post Posted: 08-09-2008, 20:56:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sal ...mai fratilor am si eu un serv de zomby si mai am si eu o problema ,nu se intampla mereu dar azi mi-a dat intr-o ora vreo 10 erori ,uitati ce zice si la eroara ( new mesage started when msg '35' has not been sent yet ) ,si imi cere sa ii dau ok si mi se stinge serverul.am inst si anticsdos,dar tot asa imi face.belea mare cu serv asta ,akum vreo 2 zile i-am schimb eu amx_who si nu imi mai vedea accesele,nici pe al meu,am luat un sma si l-am modificat ku mare atentie si am facut amxmodx ,dar beleaua e la erorile astea,va mai postez o ceva
(SteamStartValidatingUserIDTicket: No Valve Auth servers defined),mai am 1-2 erori dar eu vreau sa ma ajutati ku astea dak va lasa inimioara,sunt varza ,nu mai pot de nervi - deci cand imi da eroarea asta( new mesage started when msg '35' has not been sent yet ) imi zice intr-o casuta Fatal Error " Va multumesc anticipat si va rog sa nu imi ocoliti msjul,vreau doar un raspuns il bag in operatie sau imi fac altul - "

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 10-09-2008, 09:34:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incearca sa refaci iar totul, poate e problema de la unele pluginuri ceva, nu prea ai cum sa stii exact de la ce plugin vine decat daca le scoti pe rand si vezi

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 16 March 2015 19:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues  


The time now is 01-05-2024, 04:32:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x