User
Pass
2FA
 
 

Search found 9 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: VotePoints Rewards
Dragonweaver

Replies: 3
Views: 993

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2012, 07:30:01   Subject: VotePoints Rewards
[quote ascuns]
Cand se vor da vote points promise? A scris acolo ca la sfarsitul saptamanii, dar deja a trecut aproape o luna si inca nu s-au primit rewards. Am caracter de peste 20 de zile played si am votat de nu s ...
  Topic: [DUPLICATE] Quartermaster Ozorg ( Knights of Ebon Blade ) - Transmogrification
Dragonweaver

Replies: 3
Views: 784

PostForum: Trash   Posted: 20-06-2012, 05:55:02   Subject: Quartermaster Ozorg ( Knights of Ebon Blade ) - Transmogrifi
Wowhead/WoW Freakz Link: [url=http://www.wowhead.com/npc=28512/quartermaster-ozorg]Quartermaster Ozorg
Descriere: NPC-ul nu se afla in zona de start a Death Knight. Daca se poate fixa pentru cumpararea itemelor de inceput pentru a face transmogrification.
Do ...
  Topic: Prelungire ban Zimply
Dragonweaver

Replies: 1
Views: 480

PostForum: Trash   Posted: 20-06-2012, 05:53:48   Subject: Prelungire ban Zimply
Numele suspectului: Zimply
Data/ora: ---
Detalii: Multumesc lui Bachuss ca a pus ss la el cand a facut cerere de unban. A injurat pe global ca isi baga tot in el si in server + a mentionat numele guildei Ground Zero numai ca sa primim si noi ceva, crede ca n ...
  Topic: Quartermaster Ozorg ( Knights of Ebon Blade ) - Transmogrification
Dragonweaver

Replies: 1
Views: 797

PostForum: Romanian   Posted: 19-06-2012, 20:51:07   Subject: Quartermaster Ozorg ( Knights of Ebon Blade ) - Transmogrifi
Wowhead/WoW Freakz Link: [url=http://www.wowhead.com/npc=28512/quartermaster-ozorg]Quartermaster Ozorg
Descriere: NPC-ul nu se afla in zona de start a Death Knight. Daca se poate fixa pentru cumpararea itemelor de inceput pentru a face transmogrification.
Do ...
  Topic: Cerere ban Illusion(asdfg,2)
Dragonweaver

Replies: 9
Views: 801

PostForum: Trash   Posted: 08-06-2012, 08:53:08   Subject: Cerere ban Illusion(asdfg,2)
Nume: asdfg apoi si-a pus 2 si zicea omul ca e Illusion.
Motiv: Aim, Silent Aim posibil si wall, se vede clar cum ii sare tinta, dar el ma lua la misto cu DeSeNeL, posibil alt copil de 16 ani care ii place sa sufere.
Demo: https://rapidshare.com/files/277696 ...
  Topic: [respins]Cerere Slot SCOFIELD SWEDEN
Dragonweaver

Replies: 12
Views: 1241

PostForum: Trash   Posted: 06-06-2012, 05:22:40   Subject: [respins]Cerere Slot SCOFIELD SWEDEN
Nick-ul pe server: SCOFIELD SWEDEN

Varsta: 18 ani
Link la lista de codati -> N/A
Serverul pe care doriti accesul :
Vechimea pe server, link pe gametracker ->
  Topic: Cerere Ban pentru exploit.
Dragonweaver

Replies: 2
Views: 647

PostForum: Trash   Posted: 02-06-2012, 14:56:33   Subject: Cerere Ban pentru exploit.
Numele suspectului: Fiver
Data/ora: 02.06.2012 / 15:55
Detalii: Abuzeaza de Shadow Form in Discipline Spec si da damage echivalent shadow spec din dots + heal cu penance si altele.
Realm: Evolution
Screenshot: [url=http://i.imgur.com/otrID.jpg]Shadowform, ...
  Topic: Dragonweaver Artwork Studio
Dragonweaver

Replies: 0
Views: 766

PostForum: Trash   Posted: 23-05-2012, 11:18:16   Subject: Dragonweaver Artwork Studio
Am fãcut acest topic prin a-mi realiza libera exprimare în photoshop.
Observaþii:

Am sã fac wallpapere / semnãturi doar pentru membrii guildei. Cei care nu sunt în guild o sã fac pe un anumit numãr de reputaþie, de preferat peste 10(cine are pe m ...
  Topic: Despre o donatie.
Dragonweaver

Replies: 2
Views: 733

PostForum: Romanian   Posted: 16-05-2012, 13:00:03   Subject: Despre o donatie.
Salut.
Am donat si eu astazi pentru un race change si as dori sa intreb cam la ce ore intra shocker si cam in ce zile, ca il am la id-ul de donatii si l-am vazut acum 3-4 zile ultima oara online.
Sper sa nu vina altii sa inceapa sa zica: "uite alt r*tat ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-03-2024, 10:17:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x