User
Pass
2FA
 
 

Dragonweaver Artwork Studio

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message766
Dragonweaver
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 07:55)
Joined: 15 May 2012
Posts: 211, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: -122.8
Votes: 8

Post Posted: 23-05-2012, 11:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

    Am fãcut acest topic prin a-mi realiza libera exprimare în photoshop.


Observaþii:



    Am sã fac wallpapere / semnãturi doar pentru membrii guildei. Cei care nu sunt în guild o sã fac pe un anumit numãr de reputaþie, de preferat peste 10(cine are pe minus, item BoE ingame, Evolution Realm).

    Cei din guild au free Wallpapers ºi Semnãturi.

    Dacã doreºte cineva sã fac wallpaper / semnãturã la alt guild, de asemenea ºi din guilda Ground Zero, v-a fi nevoit sã-mi trimitã PM cu urmãtoarele cerinþe:


      • Sã-mi spunã numele care-l doreºte pe semnãturã, clasã, rasã(dacã doreºte pentru WoW)

      • Fontul care vrea sã-l folosesc.

      • Culorile pe care vrea sã le folosesc(minim douã).

      • Border



    Semnãtura / wallpaperul v-a fi gata în urmãtoarele 7 zile de la data PM-ului ºi aveþi doar 24 de ore de la primirea PM-ului de la mine sã veniþi sã-mi ziceþi ce nu vã place la semnãturã / wallpaper.

    Am dreptul de a-þi Respinge sau Aproba request-ul.


Reguli:



    1)Nu-mi trimite PM, dacã nu respecþi modelul de mai sus!
    2)Nu-mi cere ID-ul de Y!M / Skype pentru alte întrebãri sau dacã vrei sã-þi fac pe mess semnãturã: nu vei avea acceptul meu, 2 sãptãmâni pentru request.
    3)Nu-mi trimite PM la miºto, vei avea IGNORE permanent.
    4)Eºti cu reputaþia pe minus ºi nu eºti la noi în guildã ºi nu ai item BoE ? Atunci nu mai face request sau rezolvam pe cale amiabila.
    5)Nu aveþi voie sã postaþi în acest topic, cine posteazã v-a fi raportat.(Doar guildies au voie)
    6)Nu eºti în mãsurã sã mã tragi la rãspundere pentru unele chestii banale.




Progress:



    Am sã postez, trebuie timp pentru upload.

























    Eu, Dragonweaver, ownerul topicului, am dreptul de a modifica aceste reguli în orice secundã/minut/orã/zi/sãptãmâna/lunã etc, fãrã a vã anunþa(deºi voi încerca sã anunþ mereu printr-un update în topic).


23.05.2012: Rules Edited



Last edited by Dragonweaver on 28-05-2012, 15:04:00; edited 12 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vrazvan, 28 May 2012 13:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 23:49:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x