User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Kido_gamer Maps(Samurai Jack maps)
Kido_gamer

Replies: 0
Views: 1162

PostForum: Resources   Posted: 23-11-2007, 20:28:42   Subject: Kido_gamer Maps(Samurai Jack maps)
Daca Forumul asta este dedicat pentru resurse(printre care si harti) ....atunci o sa pun i eu cateva harti deale mele - - - -
Prima harta mai reusita a mea : Ka_Hproject
http://img80.image ...
  Topic: Kido_gamer GIFs -and other people's
Kido_gamer

Replies: 7
Views: 2108

PostForum: Creations   Posted: 23-11-2007, 15:17:55   Subject: Kido_gamer GIFs -and other people's
Ma gandeam sa-mi postez Gifurile precum puteti si voi sa le postati pe topicul asta...
O creatie ...ma jucam cu creionul si mam gandit sa fac giful asta -
http://img99.imageshack.us/ ...
  Topic: Facilitate necesara
Kido_gamer

Replies: 7
Views: 2960

PostForum: Discussions/Help   Posted: 12-11-2007, 16:04:36   Subject: Facilitate necesara
Ar trebuie neaparat sa includeti facilitatea de a uploada direct pe forum anumite fisiere pentru ca sunt unele situri care tin fisierele doar o perioada limitata de timp.
  Topic: TURORIALE de ARHITECTURA
Kido_gamer

Replies: 4
Views: 2625

PostForum: Movies   Posted: 11-11-2007, 22:07:32   Subject: TURORIALE de ARHITECTURA
Tutoriale de Arhitectura

Dati click pentru a mari imaginile !
Am creat acest topic deoarece am de gand sa postez mai multe tutoriale referitor la arhitetura in hammer.
Pentru ca o sa fie mai a ...
  Topic: TUTORIAL-Cum sa faci o podea lucioasa.
Kido_gamer

Replies: 2
Views: 2038

PostForum: Tutorials   Posted: 29-09-2007, 12:22:25   Subject: TUTORIAL-Cum sa faci o podea lucioasa.
OK o sa incerc sa va arat cum sa faci o suprafata care oglindeste.O sa fie putin complicat ,dar foarte putin. Pentru acest tutorial o sa folosesc o harta creata de mine.Inainte sa trec la scriera lui ...
  Topic: probleme peste probleme
Kido_gamer

Replies: 3
Views: 1743

PostForum: Trash   Posted: 22-09-2007, 19:03:17   Subject: probleme peste probleme
mha nhu pot sami imaginez cum se intampla asa ceva.ott felul de erori.Va rog,va implor!! datimi un link de download la un program kalumea de compilat.Mi-am facut o harta si o compilato,dar fix inainte ...
  Topic: AJUTOR!!!! Nhu mai compileaza hammeru!
Kido_gamer

Replies: 3
Views: 2140

PostForum: Movies   Posted: 19-09-2007, 18:34:21   Subject: AJUTOR!!!! Nhu mai compileaza hammeru!
nhu shtiu ce sa fac!!! - sunt disperat !!! uitativa sh voi va rog ce imi spune cand compileaza
** Executing...
** Command: Change Directory
** Parameters: "D:\games\cs 1.6&quo ...
  Topic: cum fac un "vehicle" sa mearga?
Kido_gamer

Replies: 5
Views: 2710

PostForum: Trash   Posted: 17-09-2007, 13:25:58   Subject: cum fac un "vehicle" sa mearga?
oai is atat de furios ca m-amuitat pe o harta sa vad cum se face dar nhu reusesc.....stiu ca height above track are legatura cu entitatea path_track si anume la ce inaltime deasupra ei.....bun..miam r ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 23-09-2024, 08:28:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x