User
Pass
2FA
 
 

Search found 25 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [Death Knight][Unholy] Decomposing Aura
Pedobear

Replies: 1
Views: 432

PostForum: Trash   Posted: 27-12-2018, 17:29:25   Subject: [Death Knight][Unholy] Decomposing Aura
WoW Freakz spell link: https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=199721&name=decomposing-aura
Bug description: This dot always remains active, after doing a pvp with a dk.
Proof: https://i.img ...
  Topic: [Schimb] Cod PaySafeCard 20 euro
Pedobear

Replies: 4
Views: 1594

PostForum: Selling   Posted: 12-08-2015, 09:41:32   Subject: [Schimb] Cod PaySafeCard 20 euro
Buna ziua. As dorii sa schimb un cod PaySafeCard de 20 euro pe unul PayPal 20euro sau pe o suma cumprinsa intre 15-20 euro in Orange sau Telekom.
Id de mess: [email protected]
Prefer un Intermediar ...
  Topic: [Problema] PaintBall (fw_touch)
Pedobear

Replies: 9
Views: 1880

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 25-06-2015, 08:41:17   Subject: [Problema] PaintBall (fw_touch)
»Nume*: Pedobear
»Descriere problema*: Atunci cand dam PaintBallDay si astia trag cu bilele de vopsea, da o eroare incontinuu in consola:
L 06/24/2015 - 22:30:11: [AMXX] ...
  Topic: [rezolvat] Jb.Freakz.Ro
Pedobear

Replies: 8
Views: 1443

PostForum: Counter-Strike: Help zone    Posted: 24-06-2015, 07:18:33   Subject: [rezolvat] Jb.Freakz.Ro
Salut am o problema cu niste linii in consola care apar uneori la anumiti playeri.
SZ_GetSpace: overflow on A_Venit_Nebunu_De_Salam
WARNING: datagram overflowed for A_Venit_Nebunu_De_Salam
...
  Topic: [Propunere] Campionat Heroes of the Storm
Pedobear

Replies: 2
Views: 552

PostForum: Discussions/Help   Posted: 23-06-2015, 23:14:51   Subject: [Propunere] Campionat Heroes of the Storm
Salutare tuturor as dori sa va intreb daca as putea organiza un Campionat de Heroes of the Storm cu premii.
Mai am nevoie de inca un Membru.
Daca doriti sa raspundeti facem ca un chestionar.
Pro - ...
  Topic: Bine V-am Regasit
Pedobear

Replies: 42
Views: 3411

PostForum: Welcome !   Posted: 22-06-2015, 15:42:20   Subject: Bine V-am Regasit
Prenume: Razvan-Mihai
Nickname: Pedobear
Varsta: 16 ani
Locatie: Alexandria
Hobbies: Scripting, Cs si altele
De unde ati auzit de Freakz: Stiu de vreo 4-5 ani de el !
Ce as mai dori sa adaug: Ni ...
  Topic: [CERERE] Config Restricted Names
Pedobear

Replies: 8
Views: 876

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 22-06-2015, 15:38:18   Subject: [CERERE] Config Restricted Names
Nume: Pedobear
Descriere plugin: Daca un player intra automat cu nume interzis, serveru il va schimba in: Jb.Freakz.Ro
Alte detalii: Am nevoie decat de fisieru din configs.
Exemplu: N-am
Stiu ca @ ...
  Topic: [rezolvat][Remediere Plugin] Clear Chat
Pedobear

Replies: 10
Views: 1539

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 05-12-2014, 17:41:03   Subject: [rezolvat][Remediere Plugin] Clear Chat
»Nume*: ClearChat
»Descriere problema*: Atunci cand scrii /cc sau /clear sa stearga CHat-ul si Consola la toti playerii si este problema ca nu sterge chatul si consola ci da doar scrisul ma ...
  Topic: [CIUDATU] Pedobear
Pedobear

Replies: 3
Views: 446

PostForum: Trash   Posted: 03-12-2014, 15:21:33   Subject: [CIUDATU] Pedobear
Prenume: Razvan - Mihai
Nickname: Pedobear
Varsta: 16 ani
Locatie: Alexandria
Hobbies: Cs, Baskrt,Sah, etc...
De unde ati auzit de Freakz: Dupa Gogu + prieteni.
Ce as mai dori sa adaug: Nici eu ...
  Topic: [rezolvat][Cerere Remediere] Plugin XGifts_Chrismas
Pedobear

Replies: 4
Views: 1247

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 02-12-2014, 22:14:23   Subject: [rezolvat][Cerere Remediere] Plugin XGifts_Chrismas
Am o problema la acest plugin, adica urmez tot ce zice acolo si nu pica cadouri pe mapa.
Sma: http://www.fileshare.ro/e31069264
Cvar-uri necesare:
presents_respawn_time 60.0 (Dupa cat timp dup ...
  Topic: [rezolvat][Cerere Plugin] Kill Sound
Pedobear

Replies: 12
Views: 1665

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 02-12-2014, 21:49:42   Subject: [rezolvat][Cerere Plugin] Kill Sound
Nume: Kill Sound
Descriere plugin: Atunci cand un terro omoara un ct sa se auda o melodie, dar la terro nu sa se auda melodia cand e omorat, doar la ct.
Alte detalii: Doar cand un ct moare sa se aud ...
  Topic: [rezolvat][cerere Ajutor] eroare
Pedobear

Replies: 8
Views: 1020

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 30-11-2014, 16:08:57   Subject: [rezolvat][cerere Ajutor] eroare
Salutare, am o problema, nu inteleg dc mi-a dat aceasta eroare dintr-o data si a picat sv-ul, pana acum asta nu a mai aparut...
»Nume*: PedoBear
»Descriere problema*: Cea in code...
» ...
  Topic: [NEW UPDATE] WOW MIST OF PANDARIA FREAKZ
Pedobear

Replies: 2
Views: 792

PostForum: Other   Posted: 22-11-2014, 00:07:22   Subject: [NEW UPDATE] WOW MIST OF PANDARIA FREAKZ
Salutare tuturor, in acest topic as dori sa va prezint cateva Sugestii sau Propuneri Staff-ului serverului WOW FREAKZ.
1. As propunere sa facem un update la WOW Pandaria ca este destul de cautat, in ...
  Topic: [rezolvat][Cerere Plugin] AutoVoteMap cu Procente (GALILEO CRED)
Pedobear

Replies: 3
Views: 1225

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 11-11-2014, 18:00:35   Subject: [rezolvat][Cerere Plugin] AutoVoteMap cu Procente (GALILEO C
Nume: AutoVoteMap cu Procente (GALILEO CRED)
Descriere plugin: Acest plugin in ultimele 3 minute ale unei Mape da o votare de 4 MAPE, alese aleatoriu.
Alte detalii: As dori sa imi dati toate se tari ...
  Topic: [Vand Addons] Furien XP MODE v1.1
Pedobear

Replies: 3
Views: 841

PostForum: Archive   Posted: 10-11-2014, 19:19:03   Subject: [Vand Addons] Furien XP MODE v1.1
Nume : Furien Apocaliptic V 1.1 [XP MODE + CLASSE]
Descriere: Acest Addons de furien contine, toate sma-urile + reaursele, este modul XP MOD CU CLASSE FURIEN SI ANTI-FURIEN.
Descarcare: Il vand, cin ...
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 26-04-2024, 01:46:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x