User
Pass
2FA
 
 

Search found 14 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REJECTED] The Walking Dead - Howling Fjord
Sykeye

Replies: 1
Views: 419

PostForum: Trash   Posted: 26-02-2012, 18:20:25   Subject: The Walking Dead - Howling Fjord
Wowhead/WoW Freakz Link: https://www.wow-freakz.com/quest_helper.php?quest=11268&name=the-walking-dead
Descrierea bugului / Bug description: Nu exista Fearsome Horror pt questul The Walking Dead ...
  Topic: [REJECTED] Engineering - ultimul tinker nu se unlockeaza
Sykeye

Replies: 3
Views: 920

PostForum: Trash   Posted: 02-01-2012, 13:09:26   Subject: Engineering - ultimul tinker nu se unlockeaza
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description: nu imi unlockeaza din discovery ultimul tinker,fix cel de care am nevoie.
Dovada / Proof: Am facut peste 30 retete dupa ce am atins lv ...
  Topic: [REJECTED] Guild Achievements - A Class Act si Classy
Sykeye

Replies: 1
Views: 594

PostForum: Trash   Posted: 26-12-2011, 21:48:10   Subject: Guild Achievements - A Class Act si Classy
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description: guild achievments : A Class Act si cel pt rase (ex: Classy Trolls) nu merg. Am facut Honored de curand cu guilda,si nu mi-a aparut la n ...
  Topic: Un indemn la mai putin flame pe Freakz
Sykeye

Replies: 1
Views: 389

PostForum: Trash   Posted: 11-12-2011, 21:31:01   Subject: Un indemn la mai putin flame pe Freakz
Nu am putut sa nu observ cat scandal a fost zilele astea pe forum. Sincer va spun,nu inteleg de ce insista atat de mult oamenii din HKP cu atitudinea lor negativa.
Ok,am inteles cu totii,sunt f capa ...
  Topic: Reputatie forum
Sykeye

Replies: 4
Views: 824

PostForum: Romanian   Posted: 28-11-2011, 23:26:15   Subject: Reputatie forum
Am observat ca s-a modificat regula privind topicul de Discutii din cadrul subforumurilor de guilde si s-a revenit la formula veche. Vroiam sa postez in privinta asta,insa ca s-a rezolvat,imi voi prez ...
  Topic: Mists of Pandaria - parody
Sykeye

Replies: 0
Views: 507

PostForum: WoW Movies   Posted: 18-11-2011, 14:55:22   Subject: Mists of Pandaria - parody
pentru cine nu a vazut - http://www.youtube.com/watch?v=EIy2gZ0DaYw
  Topic: [2v2][H][Genesis] Shadow Priest LF
Sykeye

Replies: 1
Views: 665

PostForum: Trash   Posted: 16-11-2011, 17:23:56   Subject: [2v2][H][Genesis] Shadow Priest LF
am 3430 resil si caut pt 2v2 un mag frost sau rogue.
am avut un warr furry ca partener,dar nu mai intra,s-a mutat pe Evo.
  Topic: Unul numit Athene
Sykeye

Replies: 11
Views: 1341

PostForum: WoW Movies   Posted: 12-11-2011, 15:27:32   Subject: Unul numit Athene
Deci nu am putut sa ma abtin sa postez si eu rar postez ceva,este absolut hilar,uitati-va la tot clipul -
http://www.youtube.com/watch?v=Bl2g0iPxc9c
  Topic: shadow priest pve guide (by scarecrow)
Sykeye

Replies: 0
Views: 457

PostForum: Trash   Posted: 30-10-2011, 00:23:48   Subject: shadow priest pve guide (by scarecrow)
Am vrut sa postez link direct spre ghidul lui pentru ca este foarte bun si chiar nu as avea ce sa adaug. (plus ca mi-e lene) Eu joc diferit ca rotatie,insa tot aceeasi poveste e.
Asadar: http://forum ...
  Topic: Server down la logare(server on in realitate)
Sykeye

Replies: 0
Views: 346

PostForum: Trash   Posted: 24-08-2011, 20:26:56   Subject: Server down la logare(server on in realitate)
Buna seara!
Nu reusesc sa intru in joc si nu stiu exact de ce imi arata server down sau error to connect. De azi dimineata si pana acum cand am intrat,nu s-a schimbat nimik fizic in calculatorul meu, ...
  Topic: server restart
Sykeye

Replies: 4
Views: 892

PostForum: Romanian   Posted: 18-06-2011, 14:25:38   Subject: server restart
stie cineva ce s-a intamplat? de juma de ora trebuia sa se dea un restart si serverele inca sunt down. si gm-ii nu au postat vreun anunt pe pagina principala.
  Topic: Ban pentru Detroy
Sykeye

Replies: 3
Views: 787

PostForum: Trash   Posted: 03-03-2011, 22:24:44   Subject: Ban pentru Detroy
Acest personaj absolut paralel cu WoW-ul m-a dat afara din pos hc pentru ca nu aveau heal si eu insistam sa ia un heal...el insa striga incontinuu la un druid pe feral,Detroiter,sa-si schimbe specul d ...
  Topic: [REJECTED] Inel Ashen Verdict
Sykeye

Replies: 1
Views: 514

PostForum: Trash   Posted: 24-01-2011, 07:57:45   Subject: [RESPINS] Inel Ashen Verdict
Nu am aruncat nici un inel,Shockeru Raised eyebrow Ce logica ar avea sa sterg un inel bun la stats si la GS? Anyway,o sa contactez un gm in joc,desi poate o sa fiu luat la misto si acolo. Multumesc oricum pent ...
  Topic: [REJECTED] Nu pot sa iau inelul de la Ashen Verdict
Sykeye

Replies: 13
Views: 1485

PostForum: Trash   Posted: 23-01-2011, 12:47:34   Subject: [RESPINS] Nu pot sa iau inelul de la Ashen Verdict
Am cautat peste tot pe net,am intrebat in joc si nicaieri nu am gasit un raspuns clar. Questul "Choose your path" din ICC nu-mi merge si nici "A change of heart". Sunt warlock si ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-03-2024, 13:33:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x