User
Pass
2FA
 
 

Un indemn la mai putin flame pe Freakz

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message390
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 11-12-2011, 21:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am putut sa nu observ cat scandal a fost zilele astea pe forum. Sincer va spun,nu inteleg de ce insista atat de mult oamenii din HKP cu atitudinea lor negativa.
Ok,am inteles cu totii,sunt f capabili si organizati in ale PVE-ului,dar daca 100 oameni iti spun ca esti ipocrit si ca ai o atitudine aroganta si superioara,poate ar trebui sa te uiti in oglinda; probabilitatile s-ar putea sa indice ca nu acei 100 oameni sunt betzi. (adaptare dupa o zicala romaneasca)

Toata flame-urile au o explicatie simpla : in afara de Catalepsia,majoritatea raspund arogant si superior. Ce fac playerii din alte guilde? (nota: a nu se intelege ca cei care instiga la flame nu sunt la fel de responsabili de flame) "Dau cu batzul printre gratii". In alte cuvinte: le stiu slabiciunile si actioneaza conform acelor slabiciuni.

Internetul cu tot ce cuprinde are efectul de a amplifica anumite aspecte negative ale personalitatii umane. Cu cat toata lumea va continua mai mult,cu atat Freakz va fi un loc mai putin placut de a juca. (oricat si-ar face Levier meseria si altii ca el)
Solutie? Nu ar fi mai simplu ca TOTI sa incetati sa mai fiti atat de paranoici si sa presupuneti ca X sau Y urmareste nu stiu ce scopuri negative in ceea ce va priveste pe voi si guildele voastre?

Ok,sunt constient ca tot ce se intampla nu e o chestiune simplu de rezolvat de gen On/Off,dar daca guilda X ar fi pro pe bune,nu ar mai face misto,nu ar mai zice marsh oricui s-ar lua de ei si NU AR MAI RASPUNDE CU ACEEASI MONEDA ca Geoana intr-o conversatie cu Basescu,atmosfera ar fi ceva mai calma. Ganditi-va si la ipoteza asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 11-12-2011, 21:32:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si uite asa incepe o noua discutie .. sau nu, atata timp cat se va incalca regulamentul vor primi warn cu totii. Trashed.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 15:45:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x