User
Pass
2FA
 
 

Search found 12 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cont forum
feudalism

Replies: 1
Views: 735

PostForum: Romanian   Posted: 25-04-2013, 13:56:21   Subject: Cont forum
Stiu ca nu are nici o legatura dar....cu cine trebuie sa vorbesc ca sa-mi inchid un cont pe forum?
I-am dat PM lui Ravenous insa nu a rezolvat nimic...
  Topic: Strategic PVP anymore?
feudalism

Replies: 19
Views: 2672

PostForum: Romanian   Posted: 15-04-2013, 20:00:50   Subject: Strategic PVP anymore?

Thread original [url=http://forum.wow-freakz.com/World-PvP-zone-request-t219521.html]aici.
Din ce a scris Zohll, sa inteleg ca Freakz-ul NU va mai avea niciodata rated BG? Pentru ca ar fi MARE pacat, PVP-ul strategic e cel m ...
  Topic: Camera bug dupa dismount - cum se rezolva?
feudalism

Replies: 1
Views: 575

PostForum: Romanian   Posted: 13-04-2013, 14:14:47   Subject: Camera bug dupa dismount - cum se rezolva?
Imi spune si mie careva cum se reseteaza camera la wow dupa dismount, adica cu ce macro?
Ma intereseaza in general sa mut "punctul de focus" al camerei la pozitia initiala.
  Topic: Boomkin, Elemental sau Spriest @ PVE????
feudalism

Replies: 7
Views: 845

PostForum: Romanian   Posted: 09-04-2013, 20:08:21   Subject: Boomkin, Elemental sau Spriest @ PVE????
Salut, ma intereseaza sa ma apuc de un caster. As vrea sa stiu care dintre acestia este mai bun in PVE si mai interesant de jucat, sa poata mentine sustained DPS bun, dar totodata sa fie si usor de invatat.
Sau daca aveti voi alte sugestii postati!
  Topic: Lipsa de profesionalism!
feudalism

Replies: 6
Views: 924

PostForum: Romanian   Posted: 04-04-2013, 12:15:02   Subject: Lipsa de profesionalism!
Salutare. Joc WoW pe Freakz de la jumatatea lui 2010 si nu-mi vine sa cred cate lucruri s-au schimbat in sens negativ. Dar ceea ce ma doare cel mai tare e ca GM-ii nu iau nicio masura, ca si cum nu le-ar pasa.
V-am cerut doar sa faceti ceva impotriva ninjat ...
  Topic: Aveti de gand sa faceti ceva referitor la ninja?
feudalism

Replies: 7
Views: 1074

PostForum: Romanian   Posted: 03-04-2013, 15:37:00   Subject: Aveti de gand sa faceti ceva referitor la ninja?
E foarte usor sa stati cu mainile-n san si sa nu faceti nimica impotriva fenomenului ninja. De cand cu Morchok din Dragonsoul, n-am prins un raid cu globalul in care sa nu se faca ninja: ori kick la tot raidul, ori te ninjeaza pe fata. Si nu sunt singurul, mai ...
  Topic: Posibil exploit??
feudalism

Replies: 2
Views: 566

PostForum: Romanian   Posted: 02-04-2013, 20:57:19   Subject: Posibil exploit??
Am vazut recent ca unii flight masteri nu sunt la locul unde ar trebui sa fie si ca nu se poate interactiona cu ei, si asta m-a dus cu gandul ca unii playeri s-ar folosi de evade bug pentru a bloca NPC-ii cu flags importante).
Acest posibil exploit se poate r ...
  Topic: PTR 5.3.0
feudalism

Replies: 44
Views: 6682

PostForum: Romanian   Posted: 27-03-2013, 15:54:09   Subject: PTR 5.3.0
http://www.wowhead.com/news=211671/5-3-ptr-korkron-takeover-zone-changes-and-event-loot
http://www.wowhead.com/news=211652/5-3-ptr-build-16758-spell-changes-icons-and-more
Ce parere aveti?
  Topic: Intrebare blizz
feudalism

Replies: 3
Views: 631

PostForum: Romanian   Posted: 15-03-2013, 15:44:48   Subject: Intrebare blizz
Am un caracter de level 26 pe blizz, insa pe site imi arata de vreo 2 zile incoace ca este lvl.7 ,prin urmare nu am armory profile pe el.
Stie cineva cam in cat timp se updateaza si pe site, sau cum pot rezolva eu problema asta?
  Topic: Raid Finder Difficulty - Dragon Soul
feudalism

Replies: 10
Views: 1510

PostForum: Romanian   Posted: 06-03-2013, 19:49:21   Subject: Raid Finder Difficulty - Dragon Soul
Salut!
Dupa cum probabil stiti, Raidurile incepand cu Dragon Soul din 4.3 vor avea un al 3-lea nivel de dificultate: Raid Finder.
Din cate am inteles aveti Morchok (apropo, felicitari staffului pt. munca depusa!) pe Normal si pe Heroic. Vreau sa stiu daca se ...
  Topic: Nelamurire Chaos Orb
feudalism

Replies: 15
Views: 2755

PostForum: Romanian   Posted: 03-03-2013, 09:53:13   Subject: Nelamurire Chaos Orb
Am cheltuit VP de pe mai multe conturi pe Chaos Orb, iar pe cand le-am primit observasem ca sunt Soulbound. Bun, am intrebat pe un coleg de guilda cum pot sa scap de ele, si mi-a raspuns ca nu se mai poate, cica s-a "reparat" (ceea ce eu numai "reparat" nu pot sa numesc pentru ca:

feudalism


Replies: 0
Views: 419

PostForum: Romanian   Posted: 27-02-2013, 16:44:24   Subject: Imi vreau creditul.
Am facut instanta COS pe Heroic, cu event cu tot, insa problema este ca Arthas mi s-a buguit din cauza unui mob cu evade si a ramas blocat in combat dupa care s-a despawnat.
Cand am facut pull la ultimul boss, evident fara arthas, surpriza! a disparut instantaneu si asta.
Rugamintea mea este sa-mi puneti credit pentr ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-09-2024, 19:52:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x