User
Pass
2FA
 
 

Search found 7 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: cerere plugin executare 3 cvaruri printr-o comanda
luis1

Replies: 0
Views: 423

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 14-09-2017, 16:42:01   Subject: cerere plugin executare 3 cvaruri printr-o comanda
Nume: plugin executare 3 cvar-uri de catre 1 admin printr-o comanda (ex : amx_cvars ) si acel admin care are acces cvar va executa 3 cvaruri deodata.
Descriere plugin: un plugin in care cei care au ...
  Topic: Schimb paysafecard portugalia pe unu de romania
luis1

Replies: 1
Views: 641

PostForum: Sales / Buys - Steam   Posted: 07-09-2017, 17:32:02   Subject: Schimb paysafecard portugalia pe unu de romania
Salutare !! Nu stiu daca postez unde trebuie dar vreau sa va rog ceva. Eu am un paysafecard de 10 euro din Portugalia, eu as vrea sa fac schimb cu cineva , sa dau paysafe-ul meu de portugalia pe unu d ...
  Topic: [rezolvat] Deschid server , caut parteneri
luis1

Replies: 0
Views: 562

PostForum: Client/Server Help   Posted: 07-09-2017, 15:34:11   Subject: [rezolvat] Deschid server , caut parteneri
Salut, dupa cum spune si titlul vreau sa deschid un server pe comunitatea freakz, furien clasic. Addonul e facut de mine, la partea tehnica nu sunt probleme. Caut oameni cu care pot tine serveru pe pi ...
  Topic: [RESPINS]Cerere adaugare comanda /vips
luis1

Replies: 2
Views: 513

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 29-08-2017, 15:02:49   Subject: [RESPINS]Cerere adaugare comanda /vips
Nume: beneficii
Descriere plugin: da beneficii unor flaguri
Alte detalii: vreau sa imi adaugati comanda /vips si sa-mi apara pe chat cu verde Vips online : x y z ... sa aiba toti acces la acteasa co ...
  Topic: [REZOLVAT]Cerere motd.txt
luis1

Replies: 3
Views: 744

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 29-08-2017, 14:57:11   Subject: [REZOLVAT]Cerere motd.txt
Nume: fisier motd.txt
Descriere plugin: sa imi puneti in fisier motd.txt un link cu aceasta imagine dar sa aiba extensia .html adica atunci cand intru pe sv sa-mi apara motd-ul asta cu beneficiile
A ...
  Topic: [RESPINS]adaugare comanda in plugin vip
luis1

Replies: 1
Views: 328

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 29-08-2017, 10:26:30   Subject: [RESPINS]adaugare comanda in plugin vip
sal.. ma puteti ajuta cu ceva.. deci am un plugin care ofera vip unor flaguri, eu vreau sa-mi adaugati o comanda in care scrii pe chat /vips si iti apar vipii online
si sa apara cand dau tab ca VIP
...
  Topic: [REZOLVAT]cerere motd
luis1

Replies: 6
Views: 857

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 28-08-2017, 16:26:51   Subject: [REZOLVAT]cerere motd
am aici un plugin numit preturi ranguri admin, eu am incercat sami fac un motd dar nu imi merge cand il bag in amxmodx/configs , intru pe server scriu /beneficii imi apare asta : http://imgur.com/a/Kt ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 20-04-2024, 05:59:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x