User
Pass
2FA
 
 

unban JgW

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2986
az3r0th

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2017 12:46)
Joined: 23 May 2007
Posts: 38, Topics: 11
Location: Iasi

Reputation: 215.4
Votes: 4

 
Post Posted: 11-10-2012, 17:07:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume jucator: JgW
Nume admin: Nu cunosc
Motiv: Ultima data am jucat pe fy_buzzkill, Nu mi s-a facut poze/demo, nu s-a plans absolut nimeni cum ca as avea cod.erau prezenti:
Knight, fuZZyOO g-ood;N1, mR4.FreakZ.Ro, Capsunica ;x , VioL*WeeD, <rKo> | TaZ .Intrebarea mea e de ce am primit ban dupa ce am iesit? Chiar trebuie sa fac demo de fiecare data cand intru pe server?
Dovada/Argument:
demo: http://dl.fisier.ro/files/1242ifa1lcar58c/zet.dem.html
Data, ora banului: Am descoperit cand am incercat sa intru. 17:58
IP-ul dumneavoastra: 79.112.42.147

edit: Mai nou am aflat cine mi-a dat ban.. Taz vino te rog cu un motiv eventual dovada si de ce totusi mi-ai dat dupa ce am iesit eu? Thx anticipat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 11-10-2012, 18:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana , nu ti-a dat nimeni voie sa reintri pe server

2 am inceput sa zic asa am un "defect profesional foarte bun" in priviinta celor care joaca cu wall

3 m-am pus spec am apucat decat 2 faze sa vad la tine si a fost de ajuns apoi imediat ai dat disconect.

4No unban.


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
az3r0th

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2017 12:46)
Joined: 23 May 2007
Posts: 38, Topics: 11
Location: Iasi

Reputation: 215.4
Votes: 4

 
Post Posted: 11-10-2012, 18:18:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@"defect profesional " m-ai dat gata cu textul asta. De unde crezi ca scot demo'urile alea? daca mi le fac singur nu ar trebui sa se vada wallu? Te-ai obosit macar sa te uiti pe ele? De sunet ai auzit? De cand joc pe serv tot timpul imi fac demo tocmai special pentru profi' ca tine. Oricum m-am lamurit cu capacitatea ta de a admina "doar din 2 faze". De ce mi-ai dat totusi ban dupa ce am iesit si nu in timpul ala? Dovezi sunt? Rog cineva mai capabil sa analizeze problema. Multumesc anticipat.
ultim demo inainte de Destroy/quit sau ce comenzi mai detine domnul...

inferno dem

Edit: Ultimele 4 poze facute in seara asta la ora 18:10 de catre viol weed(inainte sa se schimbe in de_inferno):








0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Twitter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2012 22:28)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 37, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

Post Posted: 11-10-2012, 20:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Taz nu mi se pare corect sa ii dai ban doar ptr ca joaca la sunet, in plus joaca de ceva vreme pe server si nimeni niciodata nu la prins codat+ca are steam. Uitate si tu la poze si la demo ala, se vede clar ca e curat. De ce ii iau apararea la JgW ? Pentru ca nu mi se pare corect sa ii dai ban din cauza " defectului tau personal ". Nu vreau sa ne dusmanim, dar nu se merita sa dai ban doar ca e un bun jucator.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 11-10-2012, 21:04:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intrebare intrebatoare, am ceva experienta si poate ma lamuresti tu...



ce sunt cu bulinele alea de culoare "sobolan" care apar cand tragi, din experienta mea se numeste ssw ( super simple wall ) ce faci activezi pe f11-f12 ?

chiar si ... un mic esp acolo ceva sa apasa un patratel prin pereti ... ? ( mai exact un mic hitbox pe post de wall mai "destept" ) ...


din cate observ punctele respective nu sunt si nu au nici o treaba cu jocul .. wa da fak ya yo ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Twitter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2012 22:28)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 37, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

Post Posted: 11-10-2012, 21:07:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sh!KaD0Ta wrote:
intrebare intrebatoare, am ceva experienta si poate ma lamuresti tu...



ce sunt cu bulinele alea de culoare "sobolan" care apar cand tragi, din experienta mea se numeste ssw ( super simple wall ) ce faci activezi pe f11-f12 ?

chiar si ... un mic esp acolo ceva sa apasa un patratel prin pereti ... ? ( mai exact un mic hitbox pe post de wall mai "destept" ) ...


din cate observ punctele respective nu sunt si nu au nici o treaba cu jocul .. wa da fak ya yo ?

Acele buline de culoare sobolan sunt gloantele trase in perete - wadafakdude

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 11-10-2012, 21:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twitter wrote:
Acele buline de culoare sobolan sunt gloantele trase in perete - wadafakdude


mie nu imi apare asa ceva ... - ... in fine greseala mea !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
h1n1

[MEGA GRIPA]



Status: Offline
(since 28-03-2014 18:07)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 209, Topics: 14
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 192.5
Votes: 5

Post Posted: 11-10-2012, 21:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer nu stiu se sa zic - am vazut demo... curat. eu n-am experienta lui taz, in cazul asta astept sa vad ce zice west
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 12-10-2012, 07:48:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand nu imi demonstrezi nimic cu demo ala, nu l-ai lasat pana la capat tu imediat dupa ce sa schimbat pe buzzkill ai oprit demo sau ai iesit , eu nu ti-am dat atunci destroy ,ai jucat mai mult pe buzzkill .

Imi aduc foarte bine aminte faza din care ai luat destroy..

un demo cu wall se poate modifica usor.

Imi mentin parerea,

No unban.


@Twitter tu nu te mai baga sa ii iei apararea. Joc de prea mult timp si mi-au trecut multi prin fata ochilor incat sa imi pot da seama de un jucator bun si unul "bun"


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Somy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2013 13:13)
Joined: 13 Feb 2010
Posts: 428, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 142.9
Votes: 7

Post Posted: 12-10-2012, 08:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intradevar nu se vede wall nici in poze nici in demo....DAR...ii respect decizia lui Taz pentru ca am nimerit si eu "jucatori" controlati de 1000 de ori si niciodata prinsi in fapt , dar daca stateai 2 runde pe el rupea wall si dupa il scotea .

Repet . Respect decizia lui Taz sunt de acord cu el dar astaptam sa vedem ce zice si West .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
az3r0th

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2017 12:46)
Joined: 23 May 2007
Posts: 38, Topics: 11
Location: Iasi

Reputation: 215.4
Votes: 4

 
Post Posted: 12-10-2012, 14:02:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultim' post: Te rog nu mai vorbi din amintiri si vino macar cu o singura dovada si nu doar cu vorbe, ti-am postat doar ultimele 2 demo'uri inainte de "problemele" cu tine.E de datoria mea sa imi fac demo sau tu ca admin trebuie sa ai dovezi inainte de a da ban sau alte comenzi?Chiar daca ti-as uploada toate demourile facute de mine u tot ti-ai pastra parerea.
In 9 ani de cand joc cs si 6 de adminat nu am vazut/auzit cum se poate modifica un demo cu wall. Poate am ramas eu in urma cu noutatile sau tu aberezi extrem de mult.Imi pun totusi intrebarea de ce se mai cer demo'uri in meciuri d pgl daca totusi se poate juca cu wall( modificat in prealabil).(Astept totusi sa nu imi zici ca nu se cer, ca exista HLTV..etc.)
@ Cat despre Twitter , cred ca oricine care face parte din aceasta comunitate isi poate exprima parerea.
P.s. Astept decizia finala a lui West, si tine minte... Intot'deauna e cineva mai bun ca tine - (oricat de prof' te crezi...).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 12-10-2012, 17:28:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu as zice sa mai lasi vrajelile astea ieftine.
Eu atat ti-am zis, ai luat destroy si ban pe buzzkill ,daca zici ca joci tot timpu cu demo on de ce pe buzzkill ai oprit demo?
Si app de modificarea demo-ului, vrei sa iti editez eu demo ala al tau si cu wall si fara wall ca sa iti arat ca se poate in 9 ani de jucat cs si adminat 6 ai tai care ii ai degeaba...

West nu se baga peste mine.app


Cererea ta o sa se rezolve numai de mine.


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbo^prvrs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2013 17:47)
Joined: 20 Jun 2012
Posts: 88, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.5
Votes: 3

Post Posted: 12-10-2012, 20:27:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uhm, n-am vazut nimic suspect in demo. In poze e ok. L-am vazut si eu pe JgW de cateva ori pe server si chiar mi s-a parut bunicel, sunete, scheme, chestii d-astea - Acum , decide TaZ. Eu i-as da unban -

Succesuri !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twitter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2012 22:28)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 37, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

Post Posted: 12-10-2012, 21:46:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tazulel ori ca iau ban ori nu, lasate de meseria asta, deja intreci masura.. cum ... sa modifice demo'ul ? Spune macar ca ai ceva cu el, daca ai fi un jucator de nush cati ani ai zis tu ca ai de cs l'ai fi lasat in pace. Toata lumea zice ca e curat numa tu ca e codat, prostie, mai bine te lasi de cs decat sa continui asa ! Bafta, si sper sa te trezesti la realitate, fara ciuda si smecherii deale tale cu modificatul demo'urilor.
P.S Sunt alte mii de servere romanesti pe care JgW s'ar juca si chiar daca " isi modifica demo'ul si pozele si era codat cum zici tu " nu s'ar mai fi obosit sa faca cerere unban sa posteze demouri si poze special pentru tine. Te superi nu te superi asta e,dar iti zic ca e pierderea voastra ptr ca voi pierdeti jucatori buni care s'au tinut de server. Daca e sa se continue asa, nu cred ca o sa mai stea multe lume pe el, oricum in ultima vreme rar mai vezi un 12vs12 on.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 13-10-2012, 09:23:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pune si steam id si sa dea careva unban.

@Twitter- uita de cererea aia de upp ca vad ca esti foarte suparat ca nu ti sa acceptat.


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by <rKo> | TaZ, 13 October 2012 07:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-06-2024, 08:37:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x