User
Pass
2FA
 
 

unban ZgRumF

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message2112
zgrumf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2011 10:22)
Joined: 12 Oct 2010
Posts: 5, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 2

Post Posted: 02-02-2011, 21:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul :ZgRumF
Data + ora :01.02.2011 in jurul orei 22:00-23:00
Harta : d2
Admini online : revox ratra zookey si millenium park
Adminul : revox
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): l`am omorat tipic e admin sufera(nu toti) jucator bun(e un publicar amarat) , mi`a zis "marsh mha nene"stiu ca regulamentu nu permite asemenea limbaj si in principiu se da gag ... el e admin are prioritate .... bine lasand asta iii zik da`ti gag ruptule ... nu se vede in poze .... dupa ma i`a cu basini de admin ca de asta este cu ne permitem glume impreuna .... nu i`am raspuns 1 min sa zik ...si iar basini bine atunci ne vedem pe forum....daca asta e motiv de ban....si ban permanent cred sau cate minute mi`a dat el .... eu imi cer scuze ca am frecventat acest server cu asemenea admini si imi cer scuze ca am avut curaju sa postez un admin asa capabil gen revox...care sufera la mine de cand l`am facut publicar(daca nu erai asta auzeam de tine si prin alte locuri) acum ceva timp si defiecare data are grija ori sa`mi dea gag ori kick ori ban mai nou....astept un admin capabil care se ocupa de forum sa`mi dea un raspuns daca mai pot juca pe war 4 sau ma mut pe alt server....se vede si in poza cum il omor si dupa doar ce zice eu si eu ii zik sa`si dea gag cred ca e necesar pt a se da o decizie
Dovada (in cazul unui abuz):http://img201.imageshack.us/i/pozacs.png/(site`ul acesta il folosesc cel mai des pt upload la poze sper sa fie bun)
ip`ul:79.117.72.212

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 02-02-2011, 22:51:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ieri ti-am zis "mars ma nene" si mi-ai raspuns "da-ti gag ruptule".
Te-am intrebat de 2 ori daca ne permitem apelative.
Ti-am dat ban si ti-am zis ca ne vedem pe forum. Stii ca ai dinamic te-a durut undeva sa faci reclamatie.
Azi te-am vazut ca ai intrat si ti-am dat pe steam exact ca sa faci reclamatia.

In contextul asta ("mars ma nene"), mars are sensul de "pleaca ma" spus putin mai dur. Poti consulta dictionarul sa vezi.
Daca nu-ti stii propria limba te rog sa nu mai aberezi. Daca faceai armata si-ti zicea un superior fuga mars il injurai de neamuri, nu? Tu nu vezi ca nu gandesti.

Putin mi-a pasat ca mi-ai zis ca sunt publicar. Joc de plictiseala, nu joc ca tine sa ma fac remarcat ca dau bin3 intr-un joc cretin.

Am sa-ti scot banul la sfarsitul saptamanii, sa-mi lasi steam id.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 02-02-2011, 23:55:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Ieri ti-am zis "mars ma nene" si mi-ai raspuns "da-ti gag ruptule".
Te-am intrebat de 2 ori daca ne permitem apelative.
Ti-am dat ban si ti-am zis ca ne vedem pe forum. Stii ca ai dinamic te-a durut undeva sa faci reclamatie.
Azi te-am vazut ca ai intrat si ti-am dat pe steam exact ca sa faci reclamatia.

In contextul asta ("mars ma nene"), mars are sensul de "pleaca ma" spus putin mai dur. Poti consulta dictionarul sa vezi.
Daca nu-ti stii propria limba te rog sa nu mai aberezi. Daca faceai armata si-ti zicea un superior fuga mars il injurai de neamuri, nu? Tu nu vezi ca nu gandesti.

Putin mi-a pasat ca mi-ai zis ca sunt publicar. Joc de plictiseala, nu joc ca tine sa ma fac remarcat ca dau bin3 intr-un joc cretin.

Am sa-ti scot banul la sfarsitul saptamanii, sa-mi lasi steam id.



Fugi ma nene ca daca ziceau "mars ma" unu din admini parca ii vedeai cu avertisment de la unu din owneri. Ma rog stiu ca tie nu iti da nimeni warn ca esti considerat zeu pe war4 de majoritatea ownerilor. Nu am nimic cu tine personal dar cateodata ma enerveaza faptul ca owneri trec cu vederea in anumite cazuri si nu este frumos din partea lor. In fine si el a avut o parte de vina dar na ...

Fiecare o ia cum vrea.


Sa nu ti sa puna pata pe mine ca am corectat cererea.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 03-02-2011, 01:04:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Ieri ti-am zis "mars ma nene" si mi-ai raspuns "da-ti gag ruptule".
Te-am intrebat de 2 ori daca ne permitem apelative.
Ti-am dat ban si ti-am zis ca ne vedem pe forum. Stii ca ai dinamic te-a durut undeva sa faci reclamatie.
Azi te-am vazut ca ai intrat si ti-am dat pe steam exact ca sa faci reclamatia.

In contextul asta ("mars ma nene"), mars are sensul de "pleaca ma" spus putin mai dur. Poti consulta dictionarul sa vezi.
Daca nu-ti stii propria limba te rog sa nu mai aberezi. Daca faceai armata si-ti zicea un superior fuga mars il injurai de neamuri, nu? Tu nu vezi ca nu gandesti.

Putin mi-a pasat ca mi-ai zis ca sunt publicar. Joc de plictiseala, nu joc ca tine sa ma fac remarcat ca dau bin3 intr-un joc cretin.

Am sa-ti scot banul la sfarsitul saptamanii, sa-mi lasi steam id.

Hai ca nu esti fairplay.

revox wrote:
Ieri ti-am zis "mars ma nene" si mi-ai raspuns "da-ti gag ruptule".
Te-am intrebat de 2 ori daca ne permitem apelative.

Pentru ce l-ai mai intrebat, daca tu ai inceput ?

revox wrote:
Ti-am dat ban si ti-am zis ca ne vedem pe forum. Stii ca ai dinamic te-a durut undeva sa faci reclamatie.
Azi te-am vazut ca ai intrat si ti-am dat pe steam exact ca sa faci reclamatia.

Pentru ce sa mai faca reclamatie ?Oricum a luat ban pe degeaba, deci era si normal sa creada ca are dreptu' la joc si sa nu faca reclamatii la toti frustratii care spun ca "e doar un joc" si ei se oftica cand sunt omorati de altii.

Don't hate the player, hate the game! Am crezut ca mai prinzi si tu ceva din filmele care le vezi si documentare si toate chestiile alea, dar vad ca tot asa arogant ai ramas.

Poti sa nu-mi dai reply, ca n-am chef sa faci iar din tantar; armasar, cum faci deobicei de se satura omu' ca esti incapatanat sa intelegi o chestie.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 03-02-2011, 02:49:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L.e. De fapt.. nu stiu ce ma obosesc eu. Stau sa ma cert cu unu care a ramas fara admin si unu care are la status "admin passions" + semnatura care face referire la inteligenta si el scrie "dute".
Zero, tu ai grija pe war4 pe care mai injuri. Iar tu mergi ca ai treaba pe jumatate din serverele Freakz, ca doar ai multe admine. - Aici erai fan si cand vroiai semnatura si in alte sute de posturi.. iar acum esti un emancipat justitiar cu o sete nebuna de dreptate. Mergi si cere-i dreptate lu Basescu ca si asa isi bate joc de noi.



Last edited by revox on 03-02-2011, 05:43:35; edited 10 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 03-02-2011, 03:01:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si daca nu mai suntem admini asta ce inseamna ca ce? Stai calm revox eu unu am renuntat din anumite motive. Nu mi-au scos owneri admin caci am gresit cu ceva. Cat tmp am adminat nu am avut 1 reclamatie nefondata. Noi nu suntem copilasii cu care te tainuiesti tu pe server. Eu unu nu mai vreau sa adminez pe un server in care nici admini nu au parte de acelasi tratament ca si jucatorii deopotriva. Deci mai pe scurt putin imi pasa ce crezi tu . Ti-am explicat si sus parerea mea . Ii dai ban pe steamid si pe ip doar ca sa te afli in treaba si te-a facut rupt. Asta dupa ce tu ai inceput. Eu unu nu suport sa mi se zica mars. Nu sunt un caine si o iau ca atare ca un simplu jucator. Si chiar daca nu mai am admin ,am macar privilegiul de a ma exprima liber la astfel de topicuri. Deci cum sa iti zic, te crezi un Alah si noi vrei sa iti fim supusi nu ?! Asta nu se va intampla niciodata.




Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 03-02-2011, 11:19:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ãla i-a zis rupt ºi a luat ban. Mie mi se pare corect. Putea sã îi facã reclamaþie dacã simþea nevoia sã îºi facã dreptate.

@zgrumf: Nu toþi joacã cs pentru a fi recunoscuþi. Unii jucãm de distracþie. Terminã cu prostiile gen "publicar amãrât" cã dacã joci numai mix-uri eºti la fel de amãrât. Poate chiar mai rãu cã trebuie sã îºi facã lumea programare la tine cã din 2 în 2 ore ai mix.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ready

[;x my LoVe ;x ]



Status: Offline
(since 16-11-2014 09:36)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 1025, Topics: 49
Location: oriunde ... oricand ... pe aici .. pe acolo .. everywhere:)

Reputation: 145
Votes: 29

   
Post Posted: 03-02-2011, 17:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
L.e. De fapt.. nu stiu ce ma obosesc eu. Stau sa ma cert cu unu care a ramas fara admin si unu care are la status "admin passions" + semnatura care face referire la inteligenta si el scrie "dute".
Zero, tu ai grija pe war4 pe care mai injuri. Iar tu mergi ca ai treaba pe jumatate din serverele Freakz, ca doar ai multe admine. - Aici erai fan si cand vroiai semnatura si in alte sute de posturi.. iar acum esti un emancipat justitiar cu o sete nebuna de dreptate. Mergi si cere-i dreptate lu Basescu ca si asa isi bate joc de noi.


Revox are stilul lui de a te inerva . Asa e el , nu ai ce'i face .

Revox tu ai inceput , nu conta daca ai admin sau daca nu ai , tu ai spus " marsh ma nene " . Deci nu ai ce comenta . Daca facem un sondaj , mai mult de jumatate din servarul war4 nu te agreeaza . Deci cu acele fente ale tale ca esti zeu , nu faci nimic , mai mult faci scandal . Deci inceteaza .

p.s Nu conteaza daca ai zis in prietenie / gluma , esti un simplu jucator dupa acest servar .





Last edited by ready on 03-02-2011, 17:39:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 03-02-2011, 17:39:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ready ? de unde atata tupeu ?
ia hai liniste ma , cine-l cunoaste pe Revox ii cunoaste si limbajul
eu nu l-am vazut pe Revox sa insule/injure/jigneasca
"mars de aici" eu unu nu-mi permit sa folosesc cu nimeni , folosesc "dispari, du-te la culcare ,n-ai somn" dar faptul ca Revox foloseste "MARS" nu inseamna si ca o foloseste ca pe o insulta , cand o sa ai vocabularul lui Revox o sa ai dreptul sa-l ataci
pana atunci delecteaza-te cu un video :
https://youtube.com/watch?v=SiPA4_dLukk:


hai , inainte mars. !
+ aici Revox a gresit pentru ca a crezut ca o sa fie inteles , aparentele inseala.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 03-02-2011, 17:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si tu faci parte din clica frustratilor legionari fara admin?
V-am rugat sa nu mai postati aiurea. Sa-ti zic ceva.. cat timp nu ai vorbit in viata ta cu mine, nici macar pe messenger.. nu-ti da cu parerea despre mine. Valabil pentru toti.

l.e. nu, nu sunt un simplu jucator. Sunt un fost owner care am facut ceva pentru serveru asta si un actual warlord. Tu esti.. un fost admin care a dat cu bata-n balta, este o diferenta.
Si nu fi smardoi ca de fapt esti doar un ingrat. Datorita mie ai ajuns champ pe war4, eu mi-am pus obrazu pentru tine cand eram owner si te-am facut champ. Dar acum esti smecher.



Last edited by revox on 03-02-2011, 17:45:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zgrumf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2011 10:22)
Joined: 12 Oct 2010
Posts: 5, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 2

Post Posted: 03-02-2011, 17:44:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
Ãla i-a zis rupt ºi a luat ban. Mie mi se pare corect. Putea sã îi facã reclamaþie dacã simþea nevoia sã îºi facã dreptate.

@zgrumf: Nu toþi joacã cs pentru a fi recunoscuþi. Unii jucãm de distracþie. Terminã cu prostiile gen "publicar amãrât" cã dacã joci numai mix-uri eºti la fel de amãrât. Poate chiar mai rãu cã trebuie sã îºi facã lumea programare la tine cã din 2 în 2 ore ai mix.



nu am jucat mixuri decat acum vreo 5 ani cand eram pasionat de cs si jucam pt un scop...momentat sunt un pubber amar ca si revox...diferenta dintre el si mine e ca el are admin si`si permite sa dea ban eu sunt un simplu jucator care nu a cerut nici slot nici admin joc de fun si care trebuie sa suporte toanele unu`i admin daca pana la urma asta e adevaru...in al 2lea rand nu e prima data cand are ceva cu mine si asta o stie chiar el deasta l`am facut publicar amarat ... in fine lasand chestiile care tin de orgoliu fiecarui jucator ii dau dreptate lu wtf? in primul rand el a inceput vina imi apartine si mie ca am continuat ... cred ca si el ar trebuii sa suporte consecintele da avand in vedere ca e admin vechi pe server nu o sa se intample asta...nu stiu cum poa sa abereze ca daca eram in armata si imi zice ala inainte marsh il injuram sau alceva cand daca cauti cuvanta "marsh"in dictionar are mai multe intelesuri si majoritatea il folosim cand gonim un caine...in fine id`u de steam e STEAM_0:1:12925916 scoate`l cand ai chef ... ma deranjeaja doar ca suferi de "admin" ca oricine la orice joc pe care`l joci in romania mai ales

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 03-02-2011, 17:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca te simteai lovit in orgoliul tau nemarginit ca te-am "gonit".. faceai frumos un print screen si-mi faceai reclamatie. Si sincer nu-ti dadeam ban.. dar dmc mi-a zis acum cateva zile ca multi din voi v-ati luat-o in cap si cam suferiti de voi si credeti aveti cam multe drepturi.. si se pare ca avea dreptate.
Banul o sa ti-l scot maine pe seara. -

ps. Se scrie unui.. nu "unu-i".

Caz inchis pana la aparitia unui owner. Vedeti-va de treburile voastre.



Last edited by revox on 03-02-2011, 17:53:10; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ready

[;x my LoVe ;x ]



Status: Offline
(since 16-11-2014 09:36)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 1025, Topics: 49
Location: oriunde ... oricand ... pe aici .. pe acolo .. everywhere:)

Reputation: 145
Votes: 29

   
Post Posted: 03-02-2011, 17:50:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

P.s Am postat cam tarziu , uitati ce am zis mai devreme .

Revox nu sunt smecher , si nici nu o sa fiu . Da iti multumesc ca m-ai facut champ , dar ai facut-o pe treaba mea . Adica eu am facut ceva ca sa merit acel champ . Da am dat cu bata'n balta , am recunoscut . Nu mai am admin si nici nu o sa mai am dupa cum curg lucrurile .
Daca nu sti , iti zic eu , aici toti comunicam deci am vrobit cu tine . Acum am de ce spune gandeste inainte sa scri . Stiu ca acum o sa zici tot felu de chestii , si o sa imi aduci argumente ca sunt un smecher daca umbla pe forum , dar pentru mine Tu ai gresit aici , si am terminat . Nu am chef sa nasc o telenovela . Te respect , Ma respecti .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
milenium

[Creep]



Status: Offline
(since 19-02-2013 22:27)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 604, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 142.3
Votes: 5

 
Post Posted: 03-02-2011, 18:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce treaba are Basescu aici ? -)
Mai zambiti si voi nu mai va certati atata, este un joc de distractie nu un loc de munca.


(Admin) eLeMeNtS: st fanul tau -
(Admin) milenium: in loc sa fii al meu
(Admin) eLeMeNtS: si al tau
(Admin) eLeMeNtS: daca pui asta pe forum te sparg -



Milenium Rullz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 03-02-2011, 18:34:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baieti, sa o scurtam, revox are ceva de impartit cu zgrumf, eu personal nu pot lua nici o decizie in ceea ce il priveste pe revox, are o anumita activitate aici, a facut anumite lucruri pentru server, are alte drepturi nu ma judecatii pentru ca ii confer lui revox drepturile astea pentru ca si le-a castigat singur muncind multe nopti la server, si stand online cand jucam 1 vs 1 pe server. revox decide ce face cu banul lui zgrumf.
daca doreste sa intervina alt owner este liber sa o faca, nu ma opun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 03 February 2011 16:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 28-04-2024, 21:10:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x