User
Pass
2FA
 
 

v3k0n alias SeLpard(2)....

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message1651
v3k0n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2011 10:34)
Joined: 13 Dec 2010
Posts: 10, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 2

Post Posted: 14-12-2010, 16:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma nu'i asta problema...mi sau mai facut poze odata...si ACEL ADMIN A ZIS CA TOTUL E IN REGULA....si si atunci eram in miscare....rog pe cnv sa'mi explice cei asa ss-No.....si ink cv, am ban si pe war3?:|...pt cred eu ca acel no-ss nu a aparut asa dintrodata,nu e posibi lca cnv sa'l bage in calcul meu?ca eu nush cum se foloseste
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 14-12-2010, 18:37:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

v3k0n wrote:
ma nu'i asta problema...mi sau mai facut poze odata...si ACEL ADMIN A ZIS CA TOTUL E IN REGULA....si si atunci eram in miscare....rog pe cnv sa'mi explice cei asa ss-No.....si ink cv, am ban si pe war3?-...pt cred eu ca acel no-ss nu a aparut asa dintrodata,nu e posibi lca cnv sa'l bage in calcul meu?ca eu nush cum se foloseste

E ciudat ca prima oara te prefaci ca nu stii ce e un no-ss (cica ss-No) si a doua oara scrii corect, probabil uitand sa te prefaci.
A doua chestie ciudata este ca prima oara zici ca nu stii ce e ala no-ss ("cei asa ss-No" = cei asta ss-No) si dupa zici ca nu stii sa-l folosesti ("acel no-ss nu a aparut asa dintrodata... ca eu nush cum se foloseste").

Intelegi ce vreau sa spun? Treci prea repede de la un grad la altul. E ca si cum ai zice ca nu stii ce-i ala OU si mai tarziu zici ca nu stii sa mananci OMLETA (evident din oua).

Daca erai in miscare pozele nu ar trebui sa-ti iasa negre. Niciodata. Si crede-ma, nu cred ca esti tu prima exceptie.
Mie, cel putin, in cativa ani buni ca admin, nu mi s-a intamplat sa vad poze negre la un jucator care este in miscare decat daca avea ceva "necurat".


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
v3k0n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2011 10:34)
Joined: 13 Dec 2010
Posts: 10, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 2

Post Posted: 14-12-2010, 19:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma....knd mi s'au facut pozele eram in baza la terro....si m'au bagat pe spec....no-SS sau ss-no ma rog cu mvreti voi sa ii ziceti....dc l'as avea?.....Demoul meu era curat...pt ce mi'ar fi trebui mie dak nu aveam ceva necurat...la demo e tot clean din cate am inteles....asa ca dc mi'ar fi trebuit?.... "voi chiar nu iertati?" -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 14-12-2010, 19:31:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

v3k0n wrote:
Ma....knd mi s'au facut pozele eram in baza la terro....si m'au bagat pe spec....no-SS sau ss-no ma rog cu mvreti voi sa ii ziceti....dc l'as avea?.....Demoul meu era curat...pt ce mi'ar fi trebui mie dak nu aveam ceva necurat...la demo e tot clean din cate am inteles....asa ca dc mi'ar fi trebuit?.... "voi chiar nu iertati?" -


De ce l-ai avea? Sa nu-ti iasa wallul in poze. E simplu. Demoul tau nu demonstreaza nimic. Nu cred ca ti s-a fi cerut poze daca "n-aveai" nimic.
"voi chiar nu iertati?" - indirect recunosti ca ai facut ceva contrar regulamentului pe majoritatea serverelor de cs.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
v3k0n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2011 10:34)
Joined: 13 Dec 2010
Posts: 10, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 2

Post Posted: 14-12-2010, 20:17:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da ia'm dat hs lui jet0n din buan dupaia am jukat ca mprost de la care is pozele....nu are voie omul sa aibi putin norok:|....ce wall dak am demo-ul curat?offf....haideti va rog .... nu ma facut nimik...inafara de faptul ca am jucat deathrun si paote am avut b-hop dar in rest nimik:(( haideti pls lasatima sa dovedesc ca nu am cod:(( sau os-nos,..am fost controlat de un admin si mi'a spus ca sunt curat:( si a doaua zi cika sunt negre...va rog war4 e viata mea:((
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 19-12-2010, 05:10:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-are nimic. Ganditi prea mult si ajungeti in teorii conspirationiste. -
E doar un copil disperat de cs si care nu stie sa-si exprime ideile.

Si terminati cu anti-ss ca face pozele negre ca aberati prea mult, la ce ar folosi anti-ss daca nu ar functiona bine -> poze negre = ban = cod inutil.
Anti-ss dezactiveaza wall-ul si face pozele sub alta denumire si in alt loc SAU dezactiveaza wall-ul si face pozele cu intarziere (1 secunda dupa ce s-a executat comanda pe jucator)
Pozele negre ies cand esti in consola, cand ai cs-ul in bara si la unele versiuni de windows 7 care sunt mai cretine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 29-04-2024, 23:09:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x