User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban Td.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message831
Td.

[TowerDifenz.:)]



Status: Offline
(since 16-01-2014 16:49)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 38, Topics: 5
Location: Puerto Rico

Reputation: 53.8
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2011, 11:40:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Td.
IP: 188.25.149.114
Adminul care mi-a dat ban: Cabron
Motivul pentru care am primit ban: mai mars ba mucosule
Data la care am primit ban: 9.04.2011
Data la care a expirat ban-ul: idk
Link catre reclamatie:Cabron mi-a dat takezone a zis 3v3 si eram 3v3 de la mine erau :Eu..Razzor...Silence
ei:seth...cabron...funky Cabron a spus ca de la noi a aparut rares care el era la jail si eram pe skype cu el si el tinea scoru gen:3-1 oo bv nuuuu 3-4 si a aparut si uzz1 pe motor cu seth .Ballasu a batut 11-8 si am cerut explicatii dc a aparut si uzz1 .Cabron a spus ca cica era si rares dar eu i-am zis sa vina Rares la takezone cand a aparut si uzz1 next Cabron ne-a tras la raspundere dc i-am calcat pe LSV cu masinile la take.Eu inainte i-am spus sa fim fairplay sa nu ne urcam pe cladiri si jucam fairplay.Andreea membru LSV a fost pe cladiri cu heli de la LSV si i-am inceput zis ca incep cu jegurile.Cand am castigat cu LSV nu a zis nimic florin ca am fost nesimtiti el a atat VLA daca zicea dadea din nou take si il lasam.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-04-2011, 11:50:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sti care-i faza ? ca ti-am zis la inceput facem 3 vs 3 (ne-am urcat pe cladire dupa am coborat) dupa ne-ati omorat o tura si vine rares p-acolo si tragea dupa mine. Dupa o intra si Uzz1 si am venit de pe nrg. Dupa ati venit si voi cu NRG, de ce nu ai comentat atunci cand trageai si tu de pe nrg ? Bun dupa mai luat cu figuri de genu: ''Ma mir ca nu ai bagat regula sa veniti cu minigun'' dupa ti-am zis ''bine ba daca vrei vin cu minigun de acum'' si faci tu ''Stai chill ca sasa iau ban'' na pai ia ban. Si inainte de faza asta te-am intrebat ce s-o intamplat cu LSV ca mi-a zis funky ca s-o plans Florin7 la el ca GST cu VLA (impreuna) i-ati calcat cu masina, I-ATI CALCAT NU A-TI TRAS PE DE G! deaia te-am luat la rost. Si ti-am zis ca daca are poze cand il calcati sau figuri le dau zona inapoi. Ne tragi pe noi la raspundere ca tragem de pe H, da si tu faci la fel la alte war-uri, marfa nu ?

Nu suport figurile astea: ''trebuia sa vi cu minigun'' sau alte rahaturi de genu. In plus tu ai zis ca iei ban, eu ti-am indeplinit dorinta.


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Td.

[TowerDifenz.:)]



Status: Offline
(since 16-01-2014 16:49)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 38, Topics: 5
Location: Puerto Rico

Reputation: 53.8
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2011, 11:56:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cabron eu nu stiu daca aia au poze sau nu si eram nervos ca le dai zona inapoi si cand am zis ca ne dai minigun luam ban daca ne dai minigun de la sv chiar daca schimbam arma nu ca vroiam sa imi dai ban daia m-am mirat "mai mars ma mucosule".Daca as fi vrut ban faceam reclama la diverse sv.si cei de la LSV de unde sa situ ca au poze sau n-au tu mi-ai zis ca au si eram nervos.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-04-2011, 12:01:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bine, fie, sa ma mai iei o data cu gesturi d-astea cu minigunu ca atunci chiar il folosesc

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 09 April 2011 10:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-05-2024, 13:18:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password