User
Pass
2FA
 
 

Maryo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1001
Elieazar

[Kilãr]



Status: Offline
(since 29-11-2011 14:31)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 94, Topics: 10
Location: Prima la dreapta

Reputation: 47.6
Votes: 3

Post Posted: 10-04-2011, 15:40:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce dragut...ati mai dat un admin degeaba.
Nick:Elieazar
IP:86.104.130.28
Cand am intrat pe server am vazut:IMB curat!
Putea sa imi ceara pozele...i le dadeam cu cea mai mare placere.
Asta scria mario,in fine m-am jucat cam 8 minute dupa care dintr-odata iau blind si trag cu awm-ul si poc....ban.
Nu cred ca maryo vede bine cand dadeam hs se vedea cu ochiul liber unde duc tinta...nu imi sarea tinta deloc nu trageam in pereti si dadeam hs....luati masuri.
Si daca tot credeti ca am hack,jucati-va crossfire 2 ani si dupa intrati pe cs sa vedeti cat de simplu o sa vi se para -.
Poftiti si poza care mi-a fost facuta:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 10-04-2011, 16:11:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cine te pune sa tragi cand ai loat blind ? cand iei blind te opresti sa vada adminu nu tragi ca nebunu....aici scz dare gresala ta unban...



Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Elieazar

[Kilãr]



Status: Offline
(since 29-11-2011 14:31)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 94, Topics: 10
Location: Prima la dreapta

Reputation: 47.6
Votes: 3

Post Posted: 10-04-2011, 17:23:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc!^^
Cand m-am lasat eu de cs nu existau plugin-uri de genul asta...sa iei ban automat.
Si urma sa ii spun sa scoata blind dar nu avea motiv sa imi dea blind...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 10-04-2011, 18:12:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

erai suspec ...acum iti da ban automat daca ai facut frag in blind



Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 10-04-2011, 18:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alehandro wrote:
cine te pune sa tragi cand ai loat blind ? cand iei blind te opresti sa vada adminu nu tragi ca nebunu....aici scz dare gresala ta unban...

Eu am vazut faza pentru ca El era in fata mea cand a murit. Inamic. Chiar dupa ce a primit blind a tras. Am vazut mesajul ala frag dupa blind in chat si dupa el a mai facut nimic si de aici am dedus ca eu am fost martor la ultimul lui frag. Cum era de asteptat, era cuprins in joc, concentrat si cand a primit blind pur si simplu a tras in ce a vazut inainte de a primi acel blind. Era deja pe pozitia de tras.

Maryo l-a banat instant, fara nimic de spus. Eu am stiut ca nu a fost atent la banul asta dar am zis sa nu ma mai bag pentru ca oricum are ceva cu mine.

Drept dovada e si gagul de azi, gag de 30 de minute pentru ca am zis ceva de gen "gasiti-va singuri codatul daca tot va dati admini mari", nu mai stiu exact cum am zis dar oricum nu era motiv de gag. Nu am incalcat cu nimic regulamentul dar totusi el mi-a dat gag, si un gag de 30 de minute inseamna ca omul chiar a avut pica pe mine.
O alta dovada este faptul ca imediat dupa ce am primit gag, un individ l-a facut pe altul "prost" si Maryo nici n-a reactionat. Au trecut cam 1:30 minute pana sa-i dea 2in1 gag.

Alehandro si tu zici ca aici nu se aplica legatura voastra ca frati. Ba da se aplica fiind ca Maryo face ce vrea, cum vrea si nu este pedepsit. Nici macar o avertizare verbala, dupa ce a calcat pe bec de 2 ori deja. Iti multumesc pentru corectitudinea de care dai dovada.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 10-04-2011, 19:01:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban se da automat nu lam banat eu imba .....si acuma o sa te ei d mine peste tot p unde scri ..............iam dat blind k a zis un alt juktor k are wall........si oricum pt verificare nu trebuie sa anunt p cineva sau sa am motiv sa dau .......dau la cine mi se pare mie suspect sau la dak se face vro reclamatie.............el aa tras dupa blind . nu sunt eu d vina.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 10-04-2011, 19:03:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 serveru da automat ban cand faci frag dupa blind nu trebuie sa il baneze nimeni
2. de ce nu poti u sa taci si tb sa vorbesti dupa ori ce decizie ?
3. nu are legatura cu fratia , de ce esti singurul care il critica ? si care i-ai facut reclamatie ? daca era sa nu faca ceva el gresit ar fi trebui sa fie mai multe reclamati nu ?

Closed




Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 10 April 2011 17:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 03:11:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x