User
Pass
2FA
 
 

<Method>
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message60170
pytik

[the Noble]



Status: Offline
(since 13-12-2016 06:15)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 149, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 80
Votes: 6

 
Post Posted: 20-04-2011, 20:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba edi ... bagai mintile in cap lu robert ca astia nus in stare nici sa treaca strada daca nu e jud on.... m-am chinuit 2 ore sa fac un rs25hc... si in 20 de insi evident...

daca nu ne vedem ingame pana de paste iti uresc sarbatori fericite de acum -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ecstasyzzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2014 09:32)
Joined: 12 Nov 2010
Posts: 91, Topics: 5
Location: Finland

Reputation: 151.7
Votes: 5

 
Post Posted: 20-04-2011, 21:31:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Jud - speechless ... wtf
@Velin - happy Easter boss -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killerdoll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2011 10:37)
Joined: 16 Jan 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 57.9
Votes: 2

 
Post Posted: 21-04-2011, 00:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aaa ... a venit apocalipsa -? or wt? :<
@happy easter guys




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anonim252

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2011 06:40)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 10, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 65.9
Votes: 2

Post Posted: 21-04-2011, 04:59:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Edi dute frate vb sa vina inapoi si fiu ratacitor Robert k ne chinuim rau de tot.Mi-as draqu in ele de iteme. - Paste fericit Edi Si la toata lumea.Te asteptam sa revi cu md ala odata - Bft si vam salutat pe toti si paste fericit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 21-04-2011, 09:13:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu sunt Method , poate acum va dati seama ca grupu e mai important decat anumite iteme si reusiti sa va lecuiti de foamea dupa iteme.


PSS Killerdoll cand o sa repare bugu de la valkiri si nu o sa mai trebuiasca sa dau alt f4 sunt primu care o tipe lfm icc 25 hc, dar daca in lunile in care ai stat in guilda nu ai invatat ca am ceva mai multa mandrie in mine decat sa ma bucur la un boss dat jos fara nici un fel de efort degeaba ai stat in method esti o cauza pierduta apropo cum e sa fi in ENS sa nu vezi lk la fata sau sa iei wipe la lady?

LE prefer sa ramana 10 in guilda sa plece toate vedetele si sa fac numai lk 10 hc dar sa nu mai aud pe 1 care plage ca are doar 6400 gs si altu are 6430...
Farkad blasty ripper drowzz darthmaul kytana misalia calliandra si alti baieti de nota 20 love you all, astia mi-au venit repede in minte daca nu va apare numele sa nu credeti ca sunteti uitati sau ca insemnati mai putin...

Paste fericit all!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killerdoll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2011 10:37)
Joined: 16 Jan 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 57.9
Votes: 2

 
Post Posted: 21-04-2011, 10:53:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

umm... chiar l`am vazut la fata si lam dus pana la 18%.. da` stii ca nu stau ca no`liferu pana la 1 -.. si asa fac si ei.. facem urmatoarea zi -
Stai linistit ca stau bine$$ in ENS.. Aici nu sunt atat de multe suferinte cu trauma si dum1te de oameni smecherii cu officeru sa te crezi "$men" ca poti da DND. Da` IRL esti un extraterestru cu ochii iesiti din orbita si ai o mana crescuta in buric din cauza norilor din Fukushima.
Nu m-am dus in ENS sa iau iteme Raised eyebrow . M-am dus pentru ca acolo numai sunt suferintele care erau cand s-a facut guilda.
O sa-l facem, cum zici tu, si fara ALT+F4. Dar asta e o scuza penibila - pe care o are ori si cine ca nu a reusit sa`l dea jos..
Don't blame me ca am iesit din guilda, blame your mates -.
Ai sa vezi ca atunci cand o sa-ti plece vedetele atunci ai sa poti face si tu lichea 25hc.. pana atunci fa-ti rost de loki +26k, warri +26k,mage +26k -.



Anyway, Fa si tu o pauza ca-ti prinde bine si bagate IRL. - Ti-ai consumat prea multi dracii pe noi, ratatatiii(eu - ).
Paste fericit. -
P.S: nu merita sa te bagi pe blizz si sa dai bani, mai asteapta 2-3 luni... =)si nu uita de ce.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 21-04-2011, 11:03:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai ce nu ai inteles ca noi l-am facut...si nu te condamn fiecare e liber sa aleaga ce vrea asta e si ideea si pe blizz sunt deja


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pytik

[the Noble]



Status: Offline
(since 13-12-2016 06:15)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 149, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 80
Votes: 6

 
Post Posted: 21-04-2011, 11:10:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

of mai killerdoll... tu oricum ai petrecut prea mult timp prin guild.. si asta pentru ca ai pupat unde trebuie (da ma in cur ma refer)... daca erai prea inteligent pentru dumitele noastre trebuia sa iesi de mult... nu dupa ce toata guilda si-a batut joc de tine cu faze de genu paturica

si vezi ca domnu trauma nu si-a pierdut timpu cu tine... erai la ignore de multa vreme... dar asa te crezi tu prea important (si inca ceva.. nu vbi tu de irl... chiar nu esti in pozitia sa vorbesti de irl...)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 21-04-2011, 11:15:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pytik wrote:
of mai killerdoll... tu oricum ai petrecut prea mult timp prin guild.. si asta pentru ca ai pupat unde trebuie (da ma in cur ma refer)... daca erai prea inteligent pentru dumitele noastre trebuia sa iesi de mult... nu dupa ce toata guilda si-a batut joc de tine cu faze de genu paturica

si vezi ca domnu trauma nu si-a pierdut timpu cu tine... erai la ignore de multa vreme... dar asa te crezi tu prea important



FFS el incerca sa justifice alegerea facut din cauza incertitudinii in care este oare am facut bine oare nu am facut bine...si a aruncat niste pastile caracteristice varstei ...nu trebuia sa te simti ca oricum nu suferi mai mult decat altii esti doar putin mai agasant...


Stai linistit ca stau bine$$ in ENS. Nu sunt asa multe suferinte. E bine ca am niste gm in caz ca fac freo prostie ... Citeste printre randuri moon ca intelegi mai multe





Last edited by prust on 21-04-2011, 11:18:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killerdoll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2011 10:37)
Joined: 16 Jan 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 57.9
Votes: 2

 
Post Posted: 21-04-2011, 11:16:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pytik wrote:
of mai killerdoll... tu oricum ai petrecut prea mult timp prin guild.. si asta pentru ca ai pupat unde trebuie (da ma in cur ma refer)... daca erai prea inteligent pentru dumitele noastre trebuia sa iesi de mult... nu dupa ce toata guilda si-a batut joc de tine cu faze de genu paturica

si vezi ca domnu trauma nu si-a pierdut timpu cu tine... erai la ignore de multa vreme... dar asa te crezi tu prea important

am iesit din cauza suferintelor tale pissy.. Si daca paturica e faza de "batut joc" AHAHA. You big lame. Hope you`ll be the new guild leader. -
Nu o sa reziste prea mult si o sa se duca de rapa. Doar jud va mobiliza sa veniti la raiduri. Restu`... big lame, items items items & trauma -.
Nu am pupat pe nimeni in(stii tu unde te referi), doar jud farkad buzbuz artur tazzimir caliandra darksmile si teodor s.a.m.d puteai sa porti o discutie normala. Cel putin la buzbuz si prostia lu teodor puteam sa rad, dar la dumele tale de miner, pentru care m-au dat afara de la gradinita mai rau imi venea sa ma duc la W.C. . Cat timp tu ai plans si "te-ai straduit" sa faci un lk, altii au iesit afara :<.
So you`re lame




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 21-04-2011, 11:26:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intrebare care e mai tare super man sau bat man daca nu va certati si pe treaba asta nu pot sa cred!!!
Ala are 16 ani sau 17 tu ai 20 si ceva , el are avantaju varstei si anume nu este vina mea domne exista o explicatie exista un motiv sunt inocent iar tu ar trebui sa intelegi astea discutia este fara inceput si fara sfarsit...Termina-te ca toti care mergeau in raid mergeau de placere iar placerea era maxima cand mai adaugau 2puncte la gs ala de incepuse sa se faca din rosu inchis in negreu..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 21-04-2011, 11:31:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Primiti un umil "preot"(low geared) la voi in guilda Sigh?

Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 21-04-2011, 11:34:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana sambata cand intra azsune ofiterii raspund de invituri cel mai bine /w la unu din ei in game. Lasa si link pls


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pytik

[the Noble]



Status: Offline
(since 13-12-2016 06:15)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 149, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 80
Votes: 6

 
Post Posted: 21-04-2011, 11:39:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

robert... eu am facut gura pentru iteme cand am considerat eu ca le dai celor care nu merita... (vezi cazul yodda)... nu am facut niciodata gura ca am pierdut de nshdemii de ori trinketu din rs25hc in favoarea altora (desi la reguli scrie max heal are prioritate) pentru ca stiu ca cine a luat trinketu il merita... si in plus.. nu m-am certat niciodata pe un item (la urma urmei itemu e deja dat nu se mai poate schimba nimic) ci pe logica pe care ai avuto cand l-ai dat (pentru ca data viitoare sa te gandesti de 2 ori cand dai un item.. daca respectivu merita sau nu)...

de ce crezi ca ti-a sarit toata guilda in cap cand ai dat beltu de la marrowgar lu sepulltura? (acel item, vreo 3-4 iteme de la fester care nu le-am vazut la fata pana acum, wrists cloth din rs25hc sunt raritati pe la raidurile noastre... e normal sa-ti sara lumea in cap ca le dai la un trial)

tu crezi ca daca shoulderii leather cand au picat prima data la lady25hc daca nu ii dadeai lu tazzimir ci lu wolfus (de exemplu) eddel nu lua enrage?... si nu e genu de persoana pe care tu o consideri in gat dupa iteme...

dar trebuie sa intelegi si tu, robert, ca nu +2 pct la gs conteaza pentru multi dintre noi.... e un fel de remunerare pentru ca ai participat la un raid... cum tu te duci la munca si (sa zicem) iti place foarte mult de faci dar parca vrei si salariu la final de luna... asa si in wow... parca e misto cu icc25hc, rs etc.. da parca e si mai misto cand iau si un item...


ca sa nu fac double post.. @setemotion completeaza si tu o cerere ca tot omu si o sa primesti mai repede un raspuns din partea unui officer -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anonim252

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2011 06:40)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 10, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 65.9
Votes: 2

Post Posted: 21-04-2011, 15:03:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sti ceva Kill frate bft acolo frate in ENS si paste fericit.Acum am ramas noi si il asteptam pe Edi sa ne ocupam de guild cu toate suferintele noastre de iteme.Lasa frate sa scoata warloci vostri din ens 26k noi o sa dam ce putem.Bft.Si robert eu nu cred k ai procedat corect prin decizia care ai luato dar e decizia ta si eu o respect.Moon lasa frate k o sa incercam, noi sa facem si noi raiduri si sa ne mobilizam intre noi.Edi dai niste pedale frate la pc ala sa se repare mai rpd - :bike: Bft la toata lumea si paste fericit method :punk:
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 12 June 2011 05:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next    


The time now is 28-09-2024, 19:03:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x